Coś pięknego! Skowyt Ośrodka Nienawiści Rafała Gawła.

Doskonała wiadomość! Na nieszczęście ksenofobów i wrogów Ojczyzny z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich, prokuratura potwierdziła opublikowaną przeze mnie na Twitterze wieść o zbliżającej się wielkimi krokami delegalizacji ich Ośrodka Nienawiści. Jeszcze do wczoraj mieli nadzieję, że blefuje. Nic bardziej mylnego.

– To jest jakiś absurd. Z tego, co wiem, to pan Jacek Międlar używa często takich eufemizmów, że „prokuratura się zajmie”. Nie wiemy, co ma na myśli. Jeszcze dziś wyślemy zapytanie do prokuratury w tej sprawie – zapowiedział Rafał Gaweł, dyrektor ośrodka.

I dodał:

– Jesteśmy zaszokowani. Jeśli okazałoby się, że znany ksenofob i antysemita, przyznający się oficjalnie do rasizmu, działa razem z prokuraturą ws. Delegalizacji naszej organizacji, to byłaby to wielka sprawa, na pewno wykraczająca poza granice naszego kraju – skomentował dla Polsat News.

Nic bardziej mylnego. Prokuratura dobiera im się do skóry, bo w Polsce nie ma miejsca na mowę nienawiści, którą prezentują.

Zobaczcie ich wpis. Ich skowyt jest najlepszym potwierdzeniem faktu, że mają świadomość, iż ich bezkarność dobiega końca.

Niech żyje Wielka Polska!

A to podziękowania za Wasze podpisy pod apelem ws. delegalizacji Ośrodka Nienawiści Rafała Gawła. Dziękuję! Jesteście wspaniali!

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

19 odpowiedzi na „Coś pięknego! Skowyt Ośrodka Nienawiści Rafała Gawła.

 1. Adam mówi:

  Niech sprawiedliwości stanie się zadość. Tylę

  • Jano Lokis mówi:

   Szczęść Boże. Taki trochę ze mnie nieufny Tomasz. Pojawiła sie stron, posty na fb i nie tylko zachęcające do „zrzuty” dla ks Jacka np https://zrzutka.pl/kksjsv – czy ta strona działa w imieniu ks Jacka ? W googlach wyszukałem z 3 bogi oficjalne ks Jacka. Jak mogę sprawdzić czy ten blog czy tam podane konto jest faktycznie faktycznego ks Jacka Międlara. Proszę o odpis na adres email, który podam by umieścić komentarz

 2. Liliana Wojtulewicz mówi:

  Pewne środowiska ,nie wiem jak ich nazwać,ale może nazwę talmudyczne,które nie znoszą Polaków i powstały,żeby szkalować,prześladować polską młodzież mają za cel uprzykrzyć
  życie Polakom.Wszędzie gdzie pojawiała się polska młodzież oni już byli sprężeni i gotowi do akcji.Polak zaczął się czuć w swoim domu osaczony.Obserwuję to z daleka,ale tak nie może być.

 3. Andrzej mówi:

  Właśnie na Superstacjii płakali że im się wolność odbiera ale najpierw trzeba wiedzieć co to znaczy wolność

  • o czym dokładnie mówili?

   • Andrzej mówi:

    Że niejaki nie będę pisał bo ja nie chce Ciebie obrażać Jacek Międlar wysłał do ministerstwa sprawiedliwości wniosek o delegalizację a ministerstwo jest teraz bo stronie jego i przychyli się do wniosku.a że Ty też nie jesteś święty itd. To był program nie jakiego pana Kuby,tego co co tydzień inna fryzurę ma.

 4. Robert mówi:

  Tylko prawda. Brawo o niezłomność.

 5. Kasia Dymek mówi:

  Cieszę się, że mój podpis się przydał. Czas pokazać lewakom gdzie jest ich miejsce. Gaweł powinien już dawno siedzieć. Ten wspomniany przez Ciebie ks. Jacku skowyt to najpiękniejsza muzyka dla moich uszu. Niech Cię Bóg ma w swej opiece 🙂 Wykonujesz wspaniałą pracę dla dobra Ojczyzny i Kościoła 🙂 Jesteś dla mnie wzorem 🙂 Dziękuję 🙂

 6. Marek Kluz mówi:

  Kiedyś pisałem do tego Gawła, że mogę podać przykłady rasistowskich wypowiedzi rabinów i Żydów o Polakach. Oczywiście – żadnej odpowiedzi. To, iż jest to przybudówka ADL Foxmana – wtedy (około rok temu) podejrzewałem. Teraz jestem pewien.

 7. Białystok mówi:

  2 lutego 2017 odbędzie się rozprawa w sądzie apelacyjnym w Białymstoku w spr. Rafała Gawła skazanego na 4 lata więzienia.
  A oto odczytanie wyroku skazującego R. Gawła z 14 lipca 2016. Sam sędzia nie krył niedowierzania:
  https://www.youtube.com/watch?v=uw-9ZajsPYY

 8. Piotr mówi:

  Proszę księdza o Pilny kontakt. nane na stronie http://www.tvradom.pl w zakładce kontakt. Szcześć Boże.

 9. Monika Tyczak mówi:

  Gdyby była potrzebna pomoc materialna, proszę o info na facebook.
  Tak poprostu:)

 10. robert mówi:

  Dziękuję Ci za to że walczysz o dobro Naszego Narodu i Polaków. Doszło do tego ze słowem nic nie można powiedzieć o talmudycznych żydach bo to antysemityzm a oni jawnie mogą nazywać nasze dzieci zwierzętami a nas bydłem do pracy dla nich. Jeszcze raz dziękuję i zachęcam do walki. Stoję za księdzem MUREM!!!. Bóg Honor Ojczyzna

 11. Białystok mówi:

  Niedawno natrafiłam na Księdza blog. Cieszę się, że sprawę Księdza białostocka prokuratura umorzyła.
  P.S. Jedno słowo o prokuratorze Horba – to pomocny i życzliwy człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ