A. Gozdyra, „jaskinia lwa” i lewaki z trybuny… słowo po programie „Skandaliści”

Kilka słów po programie Agnieszki Gozdyry – „Skandaliści”, w którym miałem przyjemność (sic!) uczestniczyć. W samym studio było dość gorąco, nie tylko ze względu na panującą tam temperaturę. Częste przerywanie wypowiedzi, a nieraz konieczność tłumaczenia podstawowych pojęć nieco irytowało. Niemal jak w domowym przedszkolu! A prowadząca? Prywatnie to bardzo sympatyczna kobieta. W programie odgrywa zupełnie inną rolę. Inna sprawa, że przekonałem się, że warto iść do przysłowiowej „jaskini lwa”, obsadzonej niemal samymi adwersarzami, by potem usłyszeć jak chwalą Pana Jezusa, czytają Ewangelię. Najwyraźniej Słowo Boże do nich dotarło, a właśnie to jest nasze katolickie powołanie! Czy to nie było klasyczne pójście na peryferie wiary, do czego wzywa papież Franciszek? Trzeba umieć zderzyć się z innym poglądem, bo latać po mediach, gdzie wszyscy nas głaskają po głowie, to chyba każdy potrafi.

Ucieszyły mnie słowa posła Gadzinowskiego, który niegdyś sprawował funkcję zastępcy Jerzego Urbana w tygodniku „NIE”, a na antenie Polsat News wyznał wiarę w Chrystusa. Dla mnie to było coś! Tak a propos, to już kolejne „małe nawrócenie” w Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Kilka dni temu ciepłe słowa Tomasza Kality o Radiu Maryja, w październiku 2016 sprzeciw Aleksandry Jakubowskiej ws. aborcji, a teraz publiczne Credo posła od „Hong Kongu”.

Ponadto nie będę ukrywał, że odczułem dużą satysfakcję masakrując niedokształconych lewaków z trybuny. Oni skończyli jakąś szkołę? Czy tak po prostu latają od trybuny do trybuny, kompromitując się i ściągając z kieszeni produkcji po 50 złotych na łebka?

Niemal same dobre wrażenia. Zwłaszcza, że w studio znalazło się miejsce dla Polski Niepodległej i Warszawskiej Gazety. Jak mawia klasyk – Alleluja i do przodu.

P.S. Dzięki za wszelkie słowa serdeczności.

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

38 odpowiedzi na „A. Gozdyra, „jaskinia lwa” i lewaki z trybuny… słowo po programie „Skandaliści”

 1. Justyna mówi:

  Nic dodac Nic ujac ! Genialnie napisane .Jestem dumna ze w Polsce mamy takiego czlowieka jak Ksiadz !! ☺ Chwala Wielkiej Polsce!

  • Frankowski. mówi:

   I Ja też’a resztki lewaków niech wypierdalają dziady’do Tuska’choć i on już im nie pomoże’może’Bóg’pod warunkiem ‚że zaczną się modlić te skurwysyny.

  • Kasia mówi:

   Dzięki za odwagę,to dziś deficyt.

  • henryk mówi:

   Szczes Boze ! jestem katolikiem wyjechalem z Polski w 2003 roku , z wyksztalcenia mgr inz budownictwa ,katolikiem i z calego serca popieram Ojca. Ogladajac Ojca w programie Skandalisci widze wielkie nachalne chamstwo Pani redaktor Gozdyry – to osoba nigdy nie miala kultury bo jesli czlowiek odpowiada na petanie to nie przerywa sie mu i nie daje dojsc do slowe .Dla mnie ta Pani to czerwone g….!!!! pierwszy oceniajacy to polityczny cham i pajac, mysle ze tytul naukowy to moze dostal za przynaleznosclub popierania czerwonej mafii. Z powazaniem henryk

 2. Hazuka mówi:

  Pani redaktor prowadziła program bardzo tendencyjnie i z określonym zamiarem zdyskredytowania Jacka Międlara.
  Trudno i nieprzyjemnie było wysłuchiwać zarzuty Pani Redaktor kierowane do rozmówcy. Lewackie metody. Dr Zygmunt Hazuka.

  • Lorenc mówi:

   Sadze, ze pani Gozdyra musi atakowac, bo tego oczekuja jej przelozeni. Wybrala taka prace I taka stacje tv. Ale zauwazylam analizujac caly ten wywiad, ze jakgdyby tak naprawde popierala Pana Jacka. Czy myle sie?

 3. maria mówi:

  Cóż, dobry człowiek o każdym [nawet o draniu] potrafi powiedzieć coś dobrego. Ja, oglądając ten program, byłam pełna złości, co zresztą wyraziłam już na fb. Gozdyra już nie raz mi się nawinęła, ale tym razem pokazała tyle nienawiści !!! Do wrażych me[n]diów warto chodzić tylko z tego względu żeby ich klientela poznała opinie, o których nie ma pojęcia. Ale, z drugiej strony, rotwailery dziennikarskie strzegą linii i bazy i kąsają bez skrupułów, jak Gozdyra, Lis, Kolenda-Zalewska itd…. ale też Niesiołowski, Sch-Wielgus itp. głupki. Gratuluję opanowania i ciętych ripost, zwłaszcza temu idiocie z trybuny się należało. Niech Ksiądz na siebie uważa. Pozdrawiam 🙂

 4. nb mówi:

  brawo Jacek !

 5. Zdzisław Miąsik mówi:

  Proszę księdza jestem pod wrażeniem. Chciałbym coś mądrego napisać no ale co ? i po co ? Ksiądz całą tą moją mądrość zawarł w kilku słowach na antenie i w kilku zdaniach w komentarzu do programu. Jestem z księdzem i szczęść Boże.
  p.s. Rzeszów jest z księdza dumny, Rzeszów , Podkarpacie i cała rozumna, katolicka Polska.

 6. Mieczwww mówi:

  W programie pani Gozdyra stosuje to samo co lis i olejnik jesli nie po ich mysli to przerywac,,Pozdrawiam

 7. Łukasz mówi:

  Prawda jest taka: CHRYSTUS ZAWSZE ZWYCIĘŻA!!! A w osobie księdza Jacka ma swojego sługę, wiernego przy Jego Boskim Sercu. Zbitego i poniżonego, ale sługę trwającego wiernie w swoim powołaniu. Pozdrawiam 🙂

 8. MIGOTKA mówi:

  Żałosne przedstawienie 🙁 dobrze wychowani ludzie nie przerywają innym w pół słowa.ŻENADA

 9. Piesnagozdyrę mówi:

  Komentarze mówią wszystko jednoznacznie . Tez tak myślę . Szczęść Boże

 10. Eliza mówi:

  Ten program to gorzej niż żenada! Ta kobieta nie powinna być dziennikarką bo dobry dziennikarz tak się nie zachowuje i wie, że „Pan”- jest Księdzem- Namiestnikiem Chrystusa, którym pozostanie na wieki!
  Do Ks. Jacka:
  „Czy to nie było klasyczne pójście na peryferie wiary, do czego wzywa papież Franciszek?”
  Księże Jacku ja bym Bergoglio, tak nie cytowała, bo to jest wilk w owczej skórze. Proszę przeczytać „Księgę Prawdy” a wiele rzeczy się księdzu rozjaśni w jakim zakłamanym i perfidnym świecie żyjemy. Jeszcze trochę i zostanie na scenę światową wprowadzony antychryst, wprowadzone NWO i jedna światowa religia. Miejmy nadzieję, że niegodziwe działania wszystkich kłamców, przerwie Oświetlenie Sumień (o którym także, mówiła siostra Faustyna).
  Chciałam jeszcze napisać księdzu, żeby ks. postarał się przetrzymać ten ucisk i to prześladowanie (które notabene będzie coraz gorsze) bo wiele osób popiera księdza i się za księdza modli. to jesteśmy my zwykli ludzie, którzy otaczamy ks. modlitwą.

 11. Basia Kbs mówi:

  Niestety wielu się pogubiło… „Wiosna Kościoła” to jakiś totalny chaos. Fałszywe pojęcie miłosierdzia, inwigilacja masonerii we wszystkich strukturach, ciężko się czasem połapać, dlatego trudno ludziom zrozumieć co się dzieje z klerem, a jedni dla wygody- wolą nic nie zmieniać… ach jak to wygodnie, gdy klękanie w kościele jest tak znikome, jak to pięknie pracować na 4 etaty by zadowolić dzieci gadżetami zamiast przedstawić im wartości jak: patriotyzm, zasady, odwaga, honor… Karmią nas i bombardują reklamami i przekazami podprogowymi wmawiając „Magię” świąt i tego typu bzdury. Dzisiaj gdy pójdzie się do życzliwego sąsiada po szklankę cukru, można się spodziewać wizyty w dniu następnym – opieki społecznej, z oskarżeniem o skrajne ubóstwo (!) Dobre- jest złe i na odwrót, zboczenia- są okazaniem swojej osobowości, aborcja- usunięciem „płodu czegoś” porównując do zabiegu wyrwania zęba, eutanazja- skróceniem męki biednego człowieka… Kościół jest zainfekowany, ale Pismo Święte ostrzegało przed tym- więc jak czyta się Pismo? Jak je tłumaczą? Gdzie mowa o konsekwencjach grzesznego życia? Mam 31 lat, od 12 lat jestem Katoliczką, ale dziś wiem że Kto szuka ten znajdzie, a leniwy- zawsze będzie szukał dziury w całym i drogi na skróty. Odwagi Księże Jacku. Ma ksiądz nie tylko moje wsparcie, ale wielu innych osób, którzy nie krzyczą o tym głośno, tylko w zaciszu swych pokoików. Prześladowanie jest nieuniknione – bo historia „lubi się powtarzać, ale z Bogiem zawsze wychodzi się zwycięsko! Basia Kbs

 12. Grzegorz Szypuła mówi:

  Szczerze mówiąc to nie wiem po co ksiądz,tam poszedł. Chwilami to była zwykła przepychanka, poziom przygotowania prowadzącej mierny, powtarzała puste lewackie slogany itp. Ksiądz z nią polemizował, czasami „przekrzykiwał”. Momentami wyglądało to jak kłótnia z przekupką na bazarze, która wzięła kasę za 10 jajek, dała osiem, a mówi, że 12. Chodzi o to, że do dyskusji i rozmowy potrzeba ludzi na poziomie, a ksiądz zniżył się do poziomu prowadzącej. Gra nie warta świeczki. To tak troche jakby Usain Bolt poszedł na paraolimpiade, wygrał wszystko i odtrąbił wielki sukces. Sława pezeminie, a Bóg dotrze ze swoją Prawdą za pośrednictwem pokornych księży, może i często mało zdolnych. Ale wiernych.

  • Basia Kbs mówi:

   Gdyby wszyscy bali się przepychanek i ataków to wielu nadal nie wiedziałoby co się w Polsce dzieje. W żadnej minucie nie znalazłam tej wpychanej przez lewaków „złej woli” albo „pychy” przez księdza a na brak argumentów pani Gozdyra histerycznie się śmiała i mówiła 3 po 3. Jeśli zabrali z tv kanały nie będące stronniczo- lewackimi, to trzeba uciekać się do Polsatu, bo i oglądalność większa. Natomiast żal mi tylko, że pominąwszy fakt, że brakowało poparcia na przepłaconej widowni , to to- że w życiu nawet jeden kapłan nie jest na tyle odważny by bronić prawdy czy nawet udzielić poparcia- publicznie. Jak przestaniemy walczyć o swoje- to w krótkim czasie meczetów czy synagog przybędzie jak grzybów po deszczu- bo o dziwo- to ludziom nie przeszkadza- tylko Krzyże na budynkach czy przy drogach…

 13. Justyna mówi:

  Oglądałam, jestem z Księdza dumna i Bogu dziękować 🙂

 14. Łukasz mówi:

  Króluj nam Chryste! Długi wywód, ale warty przeczytania (komentarz też na http://www.youtube.com):

  Potrzebny był ten program – moim zdaniem Pani redaktor dobrze poprowadziła rozmowę – ja jako laik, nieobeznany w tym temacie też zadałbym takie same pytania jak Ona. Oczywiście poprowadziłbym ten dyskurs inaczej niż ona – na zasadzie: pytaj, słuchaj, nie przerywaj, reaguj i dociekaj (ale to telewizja 😀 ) Winszuję Tobie ks. Jacku (tak jesteś księdzem i nigdy nie pozwalaj aby mówili do Ciebie per Pan) inteligencji i błyskotliwości….moje szapo ba….ale istnieje też druga strona medalu.

  Gdyby ktoś zadał mi pytanie – co bym zrobił (jak bym się poczuł) słysząc te wypowiedzi np podczas kazania? Odpowiedziałbym – że byłbym przerażony – poczułbym się zagrożony i atakowany….nie czułbym się bezpieczny i bym uciekł. Jako zagubiona owca, dusza, która usłyszałby te słowa w Kościele (np po bardzo długiej nieobecności), oraz najważniejsze widząc MOWĘ CIAŁA – zamknąłbym się na Kościół bo wiedziałbym, że nie byłoby dla mnie tam miejsca. Słysząc jakieś slogany, frazesy typu: LOBBY, Masoneria, Brzytwa …czułbym się źle w Kościele. Brzytwa? Jaka brzytwa? Co to są Ci masoni? Ja biedny, skromny i prosty człowiek z ulicy, a tu takie słowa z ambony…one maja wydźwięk negatywny. I bym się głowił – gdzie ta Miłość? Miłosierdzie? Ja jestem chory, brudny, cierpię na Duszy i ciele – a tu dostaje taki „atak”? O co chodzi…..

  OK – trzeba ludźmi wstrząsnąć i nie dać ulec się modernizmowi. Ale robi się to w delikatny sposób. W słowach pełnych miłości i ciepła. Wszystko musi być wyważone, sprecyzowane….Wiernych upominać ale zachowując w sercu nieustanną miłość. Nie znam znaczeń tych w/w słów i nie jestem przesiąknięty tym całym anturażem (i Bogu niech będą dzięki bo jest mi z tym dobrze) ale realizuję przykazania Chrystusa. Miłuję Go całym sercem, i całą myślą, i całą mocą, oraz miłuję także bliźniego jak samego siebie. Daje się Bogu prowadzić i oddaje wszystkie moje codzienne prace, obowiązki i modlitwy. Nie martwię się o jutro, o to co będę robił itp….po prostu zawierzam mu się CAŁY – i pokornie idę za nim.

  I o to chodzi w tym WSZYSTKIM – to jest to całe CLOU. Że jest tak, a nie inaczej – że ludzie są zagubieni….że przełożeni tak reagują…..bo być może tak czują jak ja..PRZEMYŚL to na spokojnie, proszę 😉

  p.s. noooo czuję radość w sercu że to napisałem 😀 .
  p.s.2 Jesteś fajnym księdzem. Dużo masz dobrego 🙂 ale wiesz….wyrównaj drogi i będzie git ;D

  Niech imię Pańskie będzie Błogosławione – Boże pozdrowienie dla Ciebie Bracie i trzymaj się. Niech Maryja zawsze Dziewica Cię chroni.

  + PAX!
  Łukasz

  • Kasia mówi:

   Chroni tylko Pan Jezus,reszta to wydumki ludzkie nie majace poparcia w Słowie samego Boga.
   Miłosc to tez wziecie bicza i powywracanie stołów jak Pan Jezus a jednak grzechu w Nim nie znaleziono.

 15. Beata mówi:

  Księże Jacku, modlę się za księdza i ks. Wyszyńskiego i jego mamę od dłuższego czasu.
  Nie będę się rozwodziła na temat moich wrażeń, bo wszystko można ująć w jednym zdaniu:
  Pan Jezus wierzę byłby z Księdza dumny!!!
  Na pierwszym miejscu dla Księdza jest ważna Prawda- Słów Bożych z Ewangelii !!!
  Jednocześnie często słyszę w Księdza wypowiedziach, odniesienia do wypowiedzi Bergoglia, a to przecież wilk w owczej skórze, mason.
  Jego wyjście na peryferie to utarty frazes, którym zwodzi Kościół .
  Owszem Pan Jezus też o tym mówił, ale intencje Jego Słów były zgoła inne.

  Nawiążę do Prawdy Ewangelii, którą ja i każdy katolik powinien się kierować.

  Sokoro powinniśmy się kierować tylko i wyłącznie Ewangelią, bo tylko tam jest Prawda, to jak możemy wytłumaczyć, zapis Amoris Laetitia – pkt 297:
  ” Nikt nie może być potępiony na zawsze bo to nie jest logika Ewangelii”.
  Niestety jak Ksiądz głosi Prawdę, tak i ja na podstawie wielu wypowiedzi Bergoglia i tego o czym przestrzegał Pan Jezus w Księdze Prawdy mówię o nim wilk w owczej skórze, który wraz z masonerią chce doprowadzić do desakralizacji Kościoła Katolickiego. Już zresztą czyni to, pozwalając na różnorakie spojrzenie na Ewangelię.
  Nie ma Księże Jacku półprawdy, bo półprawda nie jest Prawdą a kłamstwem.
  I z głoszenia prawdy, bądź kłamstwa będziemy rozliczeni.
  Kiedyś po obejrzeniu Księdza wystąpienia na Marszu Niepodległości, napisałam na pewnym blogu takie słowa, że mam wrażenie, że ten ksiądz będzie iskrą , która wyjdzie z Polski.
  Nie wycofuję się z tego. Księdza olbrzymia wiara i charyzma emanowała z Księdza wypowiedzi.
  Tylko te nawiązania do Bergoglia mnie smucą. Oby Pan Jezus prowadził Księdza tak, aby i tu dostrzegł Ksiądz tę Prawdę o fałszywym papieżu, który w czasie końca przejmie tron Piotra. Bo wielu kapłanów ją już widzi, chociaż głośno tego nie mówią.
  Życzę Księże wszelkiego dobra, wytrwałości i opieki Pana Jezusa i całego Nieba.

 16. Beata2 mówi:

  Księże Jacku , proszę nigdy nie pozwolić innym odbierać sobie tego tytułu, bo ma go ksiądz na zawsze.Tak jak to znamię , o którym ksiądz wspomina- sakrament niezmywalny. Wystarczy ,że księża ,którzy sami zrzucają sutannę pozwalają sobie o tym zapomnieć.Proszę również poczytać sobie o tzw. ruchu mariawickim, finansowanym przez carska ochranę,wtedy będzie ksiądz bardziej uczulony na tych różnych lumpentradsów (obojętnie czy inicjowanych przez Berlin czy przez Moskwę)- agentów co to Namiestnika Chrystusa na ziemi czyli papieża Rzymsko-Katolickiego Kościoła atakują i oskarżają.Historia magistra vitae est a diabeł niczego nowego nie wymyśla. Zatem proszę nie dać się zawieść na manowce lefebryzmu czy sedectwa.Nasz umiłowany Ojciec Święty Franciszek jest otoczony przez ” wilki”, i ma tego świadomość.Może bardziej niż papieże z przełomu wieków.

 17. Patriota mówi:

  Zdegenerowana Gozdyra jest za cienką manipulantką, aby przyprawić ks. Jackowi Międlarowi rogi, także niech z tą swoją lewacką nowomową urabia co najwyżej takich samych „użytecznych idiotów” UBekistanu co ona sama.

 18. Patriota mówi:

  WSTYD i HAŃBA!!! Już ONRowcom i Narodowcom Winnickiego zupełnie islamizacja Polski nie przeszkadza, stąd zdradziecko odwrócili się plecami od ks. Jacka Międlara, który to miał odwagę sprzeciwić się nawet antykatolickiemu Prymasowi „Polakowi” w obronie Polski przed zalewem islamu!!!

 19. Beata2 mówi:

  Słucham Ks. Jacka na youtube i modlę się o to aby znalazł się jakiś mądry i odważny kapłan , który znajdzie dla o. Jacka ścieżkę powrotu, bo widzę,że pada ksiądz Jacek często ofiarą nie tylko lewackich antypolskich mediów jak w/w Polsat ale również tych rzekomo propopolskich i powiela kłamstwa na temat Franciszka.
  A zatem w wywiadzie udzielonym franc. La Croix nie porównał isis do Uczniów Jezusa.Proszę sięgnąć do tego wywiadu. Proszę też zwrócić uwagę ,że z wyspy Lesbos nie zabrał wszystkich imigrantów ani paru tysięcy ale jedynie TRZY RODZINY, które ewangelizuje trzymając nad nimi swoja pieczę.To jest najlepszy sposób aby wyrywać muzułmanów – oczywiście jak mówi Ojciec Święty w rozsądnych granicach – , z ich wrogiego zachodniej cywilizacji środowiska i otaczać miłością chrześcijańską czyli ….
  ewangelizować.W ich środowisku islamskim nawracanie jest surowo zabronione, co powie księdzu każdy misjonarz chrześcijański pełniący posługę w krajach islamu.
  Lewica europ. włącznie z protestanckimi heretykami, którzy zdejmują krzyże ze swoich zborów stworzyła problem a papież nie może stanąć wobec tego plecami.Ani rzucać klątw, bo to już było i nie skończyło się za dobrze.
  Bardzo proszę księdza nie iść drogą oszalałego z nienawiści nie tylko do Św. Jana Pawła II ale do Prymasa Wyszyńskiego pewnego pastora działającego w polskiej sieci.

  „Trzeba szukać KRYPTOCHRZEŚCIJAŃSTWA W ISLAMIE i tym samym pobudzać chrześcijan do większej gorliwości, co będzie korzystne i dla chrześcijaństwa i dla islamu – i dla ich wzajemnego .
  Wbrew wielu katolikom KK nie uznaje dziś islamu za religię szatana, ale wielką religię, gdzie są ziarna prawdy i świętości. Dlatego św. Jan Paweł II całował KORAN jako świętą Księgę….

  Jutro wspomnienie Eulogiusza z Kordoby, patrona DIALOGU Z ISLAMEM (ur. w Kordobie, zm. 11 marca 859 tamże). Był to ksiądz, męczennik chrześcijański i – obecnie -święty Kościoła katolickiego.”
  napisał na Facebooku. egzorcysta Ks. Posacki

  Tutaj jest tez dyskusja w tym temacie:

  http://katolik.us/viewtopic.php?t=1819

  Z katolickim pozdrowieniem Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

  • Kasia mówi:

   Beato,żeś zaczadzona,zacznij czytac Biblie,zdejmij okulary religijne i pozwól Duchowi Św.sie prowadzić a przejrzysz na oczy.
   Franciszek uznał wszystkich za dzieci Boze,co jest pluciem na krzyż Jezusowy.
   A propos islamu: Jak działa islam-trzy fazy dżihadu islamskiego+dodatek
   https://www.youtube.com/watch?v=eGgR6wp4Hg8

   Obys nie musiała sie na swej skórze przekonac,jaka to religia wielka ISLAM.
   DAJESZ SIE ZWIESC ,BO NIE ZNASZ Pisma SW.,by móc oddzielic ziarna Prawdy od plew kłamstwa.
   Choc 15min.dziennie czytania Biblii z Duchem Sw.,jej autorem.

 20. Monia mówi:

  Szczęść Boże!
  Zacznę taką ciekawostką. Otóż pierwszy raz natknęłam się na postać księdza na fb,gdzie w nagłówku gazety wyborczej było coś w stylu ” ks. Jacek Międlar Przemawia mową nienawiści „. Więc jak widzę takie coś to myślę odwrotnie. Skoro dla wyborczej najgorszy to pewnie najlepszy 🙂
  Dzisiaj miałam okazję w końcu obejrzeć ten program z udziałem księdza. Nie będę zwracać się na Pan,bo na mój rozum jak jest się wyświęconym księdzem,to pomimo tego,że nie odszedł ksiądz sam z kapłaństwa,a dostał ksiądz zakaz,to nie zmienia tego,że ma dalej ksiądz dary od Boga,które On daje przy święceniach. To tak samo jak małżeństwo po rozwodzie. Mimo,że jedna osoba odchodzi,to nic nie zmienia tego. Nadal ta druga osoba musi być wierna tej,która odeszła… Ale przechodząc do tematu 🙂 Jestem pod wrażeniem odwagi księdza. Świetnie poradził sobie ksiądz z p. Gozdyrą i tymi lewakami. Co do prowadzącej,pewnie,że kazali jej tak to prowadzić. Ale polskie dziennikarstwo nie jest zbyt ” kulturalne”. Zapraszają człowieka do studia aby udzielał wywiadu,a okazuje się że atakują danego człowieka,a jak ten chce coś powiedzieć,to zauważyłam,że pozwalają mówić do tego stopnia,póki jest to dla nich wygodne. Ale Ksiądz perfekcyjnie ich rozegrał. Jeszcze nie mogę wyjść z podziwu 😀 Chciałabym usłyszeć na własne uszy jak głosi ksiądz słowo boże na żywo. Może kiedyś się to marzenie spełni 🙂 Życzę wytrwałości i błogosławieństwa Bożego. Niech ksiądz na siebie uważa,bo na pewno się gdzieś czają i kombinują jak się pozbyć kłopotu
  Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem 🙂

 21. Frankowski. mówi:

  Szacun dla księdza’a zdrajcom na pohybel.

 22. Frankowski. mówi:

  Szacun dla kapłana’a zdrajcom na pohybel.

 23. Maria -- Seniorka mówi:

  Wielebny Księże ! Bardzo chciałabym na adres e-mail przesłać Księdzu bardzo ciekawe materiały . Nie znam adresu Księdza, więc tą drogą chcę nawiązać kontakt . Szczęść Boże.

 24. Maria -- Seniorka mówi:

  Życzę Księdzu zdrowia i wytrwałości.

 25. Polka mówi:

  Pani Gozydra prowadzi ten program beznadziejnie, bez przerwy ocenia Gościa, rzadko dopuszcza go do głosu, a jeśli już na króciutko, że wrócić znowu do swojego słowotoku. Ta kobieta nie ma bladego pojęcia o tym, żeby słuchać, ona słucha jedynie siebie. Niestety, rzadko myśli…

 26. Polka mówi:

  Przepraszam za niedopatrzenie, miało być: … żeby wrócić znowu do swojego słowotoku

 27. berger mówi:

  Od lat nie oglądam telewizora.Przede wszystkim z powodu kłamstw jakie tam propagują. Przysiadłem na fotelu i usiadłem na leżący tam pilot. Telewizor się włączył i padło nazwisko: Ks.Jacek Międlar. i raczej z ciekawości niż z przekonania zacząłem oglądać program Skandaliści. I od razu poczułem jakiś wstręt do osoby prowadzącej. Nazwa programu całkowicie oddaje atmosferę i sposób w jaki twórcy traktują swoich gości. SKANDALICZNIE.!!! Program był tak perfidnie sterowany i tak tendencyjnie manipulowany,że tylko dla osób kompletnie zaślepionych mógł wydawać się uczciwy. Ks.Jacek wykazał się nie lada opanowaniem. W końcu cała intryga legła w gruzach. Bo w dyskusji liczą się argumenty i prawda oparta na faktach a nie insynuacje i pomówienia bez pokrycia. Próby zagłuszania wypowiedzi ks.Jacka przez prowadzącą na nic się zdały,bo ks.Jacek kilkoma konkretnymi zdecydowanymi zdaniami gasił próby jego ośmieszenia. I za to ma moje uznanie. Życzę wytrwałości Ks. Jacku w tępieniu zakłamania i nieprawdy. Będę śledził Pana zmagania. będę się cieszył z każdego odniesionego sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ