Świadek Rzezi Wołyńskiej z apelem do polskich władz, o pomocy Ukrainie i zakłamywaniu historii!

Od kilku lat Jacek Międlar spotyka się ze Świadkami ukraińskiego ludobójstwa na Polakach i przeprowadza z nimi wywiady. Ludobójstwa, które strona ukraińska, chociażby ustami swoich ambasadorów próbuje przekłamać i przedstawić jako rzekomy konflikt polsko-ukraińskiego. Ludobójstwa, których dziesiątki tysięcy ofiar do dziś nie zostały godnie upamiętnione, a ciała nie zostały godnie pochowane. Zamiast tego gniją w bieszczadzkich i wołyńskich studniach, albo dołach śmierci na Zamojszczyźnie i w Małopolsce Wschodniej.

Dziś, na naszych oczach, władza Rzeczpospolitej, a wraz z nią mass media, krok po kroku próbują przekonywać Polaków, że działania Bandery, Szuchewycza, OUN, UPA i Bulbowców były usprawiedliwione, Ukraińcy na pierwszej linii rzekomo walczyli z Sowietami i Niemcami (w istocie z jednymi i drugimi kolaborowali), a Polacy sami sobie byli winni.

Najlepszą odpowiedzią na te brednie są fakty prezentowane przez Świadków ukraińskich zbrodni, zwłaszcza gdy współczesna Ukraina hołdując bestiom z OUN i UPA, identyfikuje się z szownizmem i bestialstwem, za które odpowiadają gloryfikowani przez nich przodkowie.

O tych sprawach, relacjach polsko-ukraińskich, skandalicznej wypowiedzi ambasadora Ukrainy w Niemczech Andreja Melnyka z Polaków robiącą morderców Ukraińców a z psychopaty Bandery „ambasadora wolności” Jacek Międlar porozmawiał ze Świadkiem ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, Romanem Strągowskim z Parośli, któremu w lutym 1943 roku, na jego oczach, Ukraińcy zamordowali rodziców, rodzeństwo, wujka i kuzyna. Z całej rodziny zamordowali około 50 osób. Jego samego ugodzili siekierą w szyję. Cudem przeżył. W trakcie wywiadu pokazuje zabliźnioną wielką ranę.

Co sądzi o epatowaniu w przestrzeni publicznej sino-żółtymi barwami? Co Ukraińcy powinno zrobić w kwestii ludobójstwa na Polakach? Dlaczego Polska władza nie staje na wysokości zadania w kwestii upamiętnienia pomordowanych i walki o prawdę o holokauście na Wołyniu, Podkarpaciu, Zamojszczyźnie i w Małopolsce Wschodniej?

Zachęcamy do obejrzenia tego oraz kilkudziesięciu pozostałych wywiadów ze Świadkami ukraińskiego ludobójstwa na Polakach, na podstawie których Jacek Międlar pisze kolejną, kilkutomową książkę.

TYLKO U NAS wywiady ze Świadkami ukraińskiego ludobójstwa na Polakach:

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ