Otwarta RP donosi na Ziemkiewicza i domaga się wycofania jego książki. W 2018 w podobny sposób blokowano sprzedaż książki Międlara [WIDEO]

Pamiętacie jak w 2018 roku Piotr Szumlewicz, środowiska żydowskie i lewackie, naciskały, by wycofano z Empiku i Allegro książkę Jacka Międlara pt. „Moja walka o prawdę”? Pamiętacie jak w 2018 roku środowiska lewicowe groziły spaleniem lokali, w których planowano organizację spotkań autorskich? Wtedy, jednym z niewielu popularnych publicystów, którzy mieli odwagę stanąć w obronie Jacka Międlara, był Rafał Ziemkiewicz, który na antenie TVP, w programie „W tyle wizji” puścił nawet film promocyjny książki „Moja walka o prawdę”.

Minęły dwa lata i teraz Ziemkiewicz, autor nowej książki pt. „Cham niezbuntowany”, padł ofiarą szowinistycznego ataku. Podobnie jak w przypadku książki Jacka Międlara, lewicowi działacze nie przeczytali książki Ziemkiewicza, bo ta jeszcze nie miała swojej premiery. Mimo to, w oparciu o zamieszczone w sieci niewielkie fragmenty, przekonują, że jest to publikacja na wskroś „antysemicka”, a nawet „negująca” holokaustowanie Żydów. A co naprawdę wynika z opublikowanych fragmentów? Że Ziemkiewicz napisał dokładnie to, co jest zawarte w książce Jacka Międlara. Że Żydzi produkują „holokaustowe legendy”, przeprowadzają ludobójstwo na Palestyńczykach i są bezwzględni w działaniu.

W sprawie nieodstępnej jeszcze książki, Otwarta RP z niesławnym Markiem Gumkowskim na czele, który w ubiegłym roku ośmieszał się podczas procesu rapera Stopy, złożyła zawiadomienie do prokuratury i domaga się wycofanie książki ze sprzedaży.

ZOBACZ: [MONITORING] Napaść ABW na mieszkanie Jacka Międlara – nagranie z monitoringu

Tak się składa, że Jacek Międlar jest na ukończeniu swojej drugiej książki, która jak mówi w nagraniu, będzie o wiele mocniejsza niż pierwsza pozycja, przeciwko której buntowało się tak wielu. Ba, będzie w niej mowa o tym, że postawa Otwartej RP wynika z wielowiekowej tradycji plemienia żydowskiego osiedlonego na polskiej ziemi.
To książka, której podtytuł brzmi „Wielcy Polacy o Żydach”. Tytuł jest jeszcze tajemnicą – mówi Jacek Międlar i pyta: – Czego teraz mam się spodziewać? Palenia moich książek na stosie? A może żydowskich szwadronów na ulicy? Pewne jest, że dowody i fakty uderzą w polakożerczą propagandę stosowaną przez Żydów od stuleci.

Przeczyta także:

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ