Abp Vigano zawstydził polskich biskupów! Dziwna naszywka na policyjnym mundurze i „homofobiczna Polska” [WIDEO]

W piątek (8.05.2020) arcybiskup Carlo Maria Viganò, były nuncjusz papieski w USA, opublikował apel do Kościoła i świata, w którym ostrzega przed tyranią wprowadzaną pod płaszczykiem walki z epidemią koronawirusa. Apel został podpisany także przez kilku kardynałów i biskupów oraz przez intelektualistów, lekarzy, adwokatów, dziennikarzy i przedsiębiorców. Abp Vigano wskazuje, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone prawa obywatelskie, a panika została wywołana w celu „trwałego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczania wolności, kontroli osób i śledzenia ich ruchów”. TREŚĆ LISTU  TUTAJ

W najnowszym nagraniu odnoszę się także do sprawy dziwnej naszywki, którą polski policjant miał na mundurze w trakcie spełniania „służby” podczas tzw. Strajku Przedsiębiorców w Warszawie. Komentuję także ranking ILGA, z którego ma wynikać, że „Polska jest najbardziej homofobicznym krajem w UE”.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU – POBIERZ/AKTUALIZUJ I SUBSKRYBUJ.

Przeczytaj także:

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ