„Ortodoksyjni żydzi nie respektują kwarantanny i bywają aresztowani.” Wywiad z Jackiem Matysiakiem z Kalifornii o sytuacji w USA [WIDEO]

Stany Zjednoczone, podobnie jak inne kraje dotknięte ostrymi restrykcjami będącymi odpowiedzią na pandemię, zmierzają ku gospodarczej katastrofie. W USA, kraju liczącym niecałe 330 milionów mieszkańców w ostatnich tygodniach odnotowano już 10 milionów zwolnień, a do końca kwietnia analitycy spodziewają się 20 milionów nowych bezrobotnych. Donald Trump to biznesmen z najwyższej półki i zdaje sobie sprawę z tego jak ogólnokrajowa „kwarantanna” wpływa na amerykańską gospodarkę. Publicysta Jacek Matysiak z Kalifornii przekonuje, że gdyby nie silne naciski amerykańskiej „totalnej opozycji” to Trump nie zdecydowałby się na tak ostre restrykcje. W rozmowie z Jackiem Międlarem, korespondent z USA tłumaczy także, że nie wszyscy stosują się do zakazu organizacji zgromadzeń publicznych. Do tej grupy zaliczyć należy ortodoksyjnych żydów, których amerykańska policja nawet aresztuje.

Czy listopadowe wybory prezydenckie w USA są zagrożone? Jak Stany Zjednoczone zareagowały na oskarżenia Chińczyków o amerykański atak biologiczny? Jak na sytuację w Polsce spogląda nasz rozmówca? Na te i inne pytania w interesującym wywiadzie odpowiada Jacek Matysiak.

OBEJRZYJ W APLIKACJI WPRAWO.TV – TUTAJ
WESPRZYJ NAS CHOĆBY DROBNĄ WPŁATĄ – TUTAJ lub DOKONAJ ZAKUPU NA SKLEP-WPRAWO.PL

Zobacz także:

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ