Rafał Gaweł pozwał mnie za nazwanie go… „oszustem”. Będzie wniosek o sprowadzenie kryminalisty do Polski! Rozprawa 31 marca w Warszawie

31.03 o godz. 14 w SO w Warszawie, sala 215 (ale. Solidarności 127) odbędzie się rozprawa z powództwa oszusta Rafała Gawła. Podczas rozprawy będę tłumaczył w sądzie, że Rafał Gaweł skazany na dwa lata więzienia za oszustwa jest oszustem. Czy oszust stawi się w sądzie? Do widzenia – wpis o takiej treści zamieścił na Twitterze Jacek Międlar.

Paradne! Kryminalista skazany prawomocnym wyrokiem na 2 lata więzienia, a zarazem założyciel OMZRiK, który okantował ludzi na niemal 800 tys. złotych jest na tyle bezczelny, że z pozycji ukrywającego się w Norwegii oszusta pozywa Jacka Międlara za nazwanie go „oszustem”… Kryminaliście nie spodobały się także słowa: „Rafał Gaweł z żółtymi papierami?”. Zabawne, że Gaweł pozywa za pytanie, które równie dobrze mogłoby stać się twierdzeniem, ponieważ – jak w jego sprawie wskazał sędzia Sławomir Cilulko – założyciel ośrodka twierdził, że „leczy się psychiatrycznie”. Psychiatrycznie leczą się osoby chore czy zdrowe?

Za: http://poszukiwani.policja.pl
Za: http://poszukiwani.policja.pl

Gaweł pozwał Jacka Międlara mając świadomość, że jeśli przegra (co zdaje się być oczywistością) niemożliwym będzie ściągniecie z niego kosztów procesu, gdyż ukrywa się w dalekiej Norwegii, a te będzie musiał ponieść sam pozwany. Poza tym jak to możliwe, że Rafał Gaweł, który – jak wskazał sąd w jego sprawie – jest osobą niewypłacalną i winien spłacać wierzycieli, wystosowuje pozew z wymagalną łączną opłatą 3100 złotych?

Jacek Międlar będzie wnioskował o sprowadzenie kryminalisty Gawła do Polski i przesłuchanie go podczas procesy, co dla poszukiwanego listem gończym Gawła będzie równoznaczne ze złapaniem przez policję i wymierzeniem sprawiedliwości w polskim więzieniu.

Zachęcamy do udziału w rozprawie.

Przeczytaj także:

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ