[WIDEO] Mistrz Tyson Fury mówi prawdę o Żydach!

Przede wszystkim chcę podziękować mojemu Panu i zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi. Powiedziałem, że ci, którzy niosą przeciwko mnie zło, nigdy nie będą mieli szczęścia. Powiedziałem, że ci, którzy stoją w ciemności, nigdy nie staną w świetle. Wszelka chwała niech będzie jedynemu prawdziwemu Bogu, Jezusowi Chrystusowi – powiedział tuż po zwycięskiej walce z Deontayem Wilderem Tyson Fury. Walka odbyła się w niedzielę. Było to drugie starcie Wildera z Furym. Pierwsze zakończyło się remisem. Teraz Anglik, który najpierw zwyciężył z Kliczką, a potem z depresją, teraz pokonał czarnoskórego boksera.
ZOBACZ: J. Międlar: Stalinowski wyrok w obronie Grubej Kreski [WIDEO]

Fury posłał na deski broniącego tytułu Wildera w trzeciej rundzie, a potem w piątej. Anglik był bardzo aktywny i zdeterminowany, by zwyciężyć przed czasem. W siódmym starciu w narożniku „dopadł” przeciwnika i znów trafił kilka razy, a sędzia przerwał walkę. Początkowo Wilder nie godził się z decyzją sędziego, ale to jego sztab rzucił na ring biały ręcznik, co oznacza poddanie zawodnika. Pod względem liczby ciosów Fury okazał się zdecydowanie lepszy – 267 wyprowadził, a 82 doszły celu. Dla porównania – Wilder uderzał 141 i 34 skuteczne.

Po zwycięstwie Fury wyznał wiarę w Prawdziwego Boga-Chrystusa i złożył Mu dziękczynienie. Angielski pięściarz podobne słowa wypowiedział po zwycięstwie z Władimirem Klitschko. Jednak na tym nie koniec. Poza wyznaniem wiary w Chrystusa, co część establishmentu z pewnością doprowadza do pasji, kilka lat temu Tyson Fury wypowiedział się w sprawie Żydów i zła, które dokonuje się z ich inicjatywy. Żydzi reagowali oburzeniem i za wygłoszenie swojej opinii (w istocie prawdy), oskarżyli go o antysemityzm oraz domagano się jego dyskwalifikacji.

Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści, Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi – stwierdził. – To nie jego pierwsze takie wykroczenie. On specjalizuje się w skandalicznych, obrażających ludzi, rasistowskich wypowiedziach. Takie zachowanie powinno skłonić sponsorów, żeby zerwali z nim współpracę – powiedział.

Fury wypowiedział się także na temat transseksualistów. – Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę – to jest norma. – Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła – powiedział i dodał, że niedługo normą stanie się zoofilia. – Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł – oznajmił.

Przeczytaj:

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ