W Kościele zniknie podział na matkę i ojca dziecka! Biskup: „O chrzest dziecka prosi coraz więcej par jednopłciowych, a także osoby transpłciowe”

Francjo, co zrobiłaś ze swoim chrztem? – wiele lat temu powiedział papież Jan Paweł II. I te słowa, w odniesieniu do obecnej sytuacji w kraju trójkolorowych są aktualne jak nigdy. Katolickie kościoły pustoszeją, ulegają dewastacji, są burzone, a inne przerabiane na lokale usługowe. To efekt politycznej ustępliwości hierarchii kościelnej polegającej na rozmiękczeniu przekazu doktrynalnego, niejednokrotni ocierającego się o herezję. Taki Kościół nikogo nie przyciągnie, a jedynie odstraszy swoim konformizmem i brakiem radykalizmu.
PRZECZYTAJ: „Papież otacza się homoseksualistami i pedofilami”. Jacek Międlar komentuje list abp Vigano

Teraz francuski episkopat postanowił otworzyć furtkę relatywizmu na rozkaz środowisk LGBT, które już są hołubione przez hierarchię Kościoła w Wielkiej Brytanii i Austrii. Rada Stała francuskiego Episkopatu zdecydowała, że na kościelnych świadectwach chrztu znikną oznaczenia płci rodziców dziecka. O decyzji poinformował bp Joseph de Metz-Noblat, ordynariusz diecezji Langres. Jego zdaniem, wprowadzone zmiany mają na celu dostosowanie kościelnej praktyki do przepisów państwowych o równości płci oraz tym, że „o chrzest dziecka prosi coraz więcej par jednopłciowych, a także osoby transpłciowe”.

I w taki oto sposób Kościół francuski burzy fundamenty nauczania moralnego Kościoła katolickiego i ludzi rozumnych, że rodzina składa się dziecka, ojca i matki, a nie dwóch dewiantów. Teraz tylko czekać, aż decyzja Kościoła francuskiego rozciągnie się na praktykę Kościoła w Europie, a potem w całym świecie. Patrząc na homo-tendencje polityki episkopatów, możemy być pewno, że to tylko kwestia czasu.
O HOMO-LOBBY W KOŚCIELE WIELE NIEWYGODNEJ PRAWDY PRZECZYTACIE W NINIEJSZEJ KSIĄŻCE – TUTAJ

Przeczytaj także:

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ