Zrzutka.pl cenzuruje zbiórkę na wPrawo.pl i pomoc prawną dla Jacka Międlara! Dozór policyjny za felieton o Żydach [WIDEO]

https://www.youtube.com/watch?v=h4tY4_C0jg8

Kilka tygodni temu kryminalista Rafał G. (założyciel OMZRiK) złożył przeciwko mnie pozew cywilny. Poszło o nazwanie skazanego na kilka lat pozbawienia wolności oszusta… oszustem oraz poddanie pod wątpliwość jego stanu psychicznego. O chorobie afektywnej dwubiegunowej myśli oskarżony, jak lekarz zapisał lekarz. Myśli chyba jak o ostatniej desce ratunku – podczas uzasadnienia wyroku pierwszej instancji Rafała G. mówił sędzia Sławomir Cilulko. Podczas procesu II instancji, na wniosek prokuratora, Rafał G. został poddany obserwacji sądowo-psychiatrycznej i przez cztery tygodnie miał być diagnozowany na oddziale psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Za opublikowanie relacji z postępowania oraz przytoczenie faktów, chowający się w Norwegii Rafał G., prawdopodobnie z pieniędzy zbieranych za pomocą portalu i strony OMZRiK na Facebook’u, złożył przeciwko mnie irracjonalny pozew. Kryminalista domaga się 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej. Co istotne, nawet jeśli sprawę wygram, to od chowającego się poza granicami Polski będzie niemożliwe ściągnięcie opłat za straty poniesione przeze mnie w toczącym się postępowaniu. Nie ulega wątpliwości, że sprawą Rafała G. powinna zająć się prokuratura i polska bezpieka. Tymczasem zamiast tego widzimy nękanie polskich patriotów poprzez stawianie irracjonalnych zarzutów i działania ABW.

Od kilku tygodni prowadzona była zbiórka pieniędzy na pomoc prawną. Dzięki ofiarności i solidarności wielu udało się zebrać kwotę 7500 złotych, w tym nieco ponad 6800 zł uzbierano przez serwis Zrzutka.pl, za co z całego serca dziękuję. Prawnik został opłacony.

Niestety ta historia nie ma happy end’u. Kilka dni temu otrzymałem wiadomość od administracji serwisu Zrzutka.pl. Poinformowano mnie o blokadzie zbiórki na pomoc prawną – ZOBACZ.
Dzień dobry, ze względu na otrzymanie zgłoszeń dotyczących naruszenia dóbr osób trzecich przy organizowaniu zrzutki, które uznaliśmy za zasadne, na podstawie rozdz. IX pkt. 4 podejmujemy decyzję o przerwaniu świadczenia usług wobec Pana. Konto zostaje permanentnie zablokowane – czytamy w komunikacie, w którym zaznaczono, że środki znajdujące się na koncie zostały przekazane do wypłaty.

Nie wiem co zdaniem administracji zrzutki było „naruszeniem dóbr osób trzecich”. Szczegółów nie podano. Być może Państwo znajdziecie na to odpowiedź, dlatego poniżej publikuję treść opisu zrzutki, w której administracja zrzutki.pl dopatrzyła się złamania ich regulaminu.

Pod koniec października, chowający się w Norwegii, kryminalista Rafał Gaweł pozwał mnie (Jacka Międlara) za to, że w jednej z publikacji napisałem, iż założyciel OMZRiK, skazany na dwa lata więzienia, jest OSZUSTEM. Teraz potrzebuję opłacić prawnika, które będzie mógł tę sprawę poprowadzić. Gaweł domaga się… 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej. Wiemy jakie w Polsce mamy sądy.

Ale to nie wszystko.

Wrocławska prokuratura postawiła mi trzy skandaliczne zarzuty:

  1. Za krytykę stalinowskiego i postkomunistycznego postępowania Tadeusza Mazowieckiego (więcej: https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/)
  2. Za stwierdzenie, że Gazeta Wyborcza to „fabryka kłamstwa” oraz „to, że synagogi stoją na naszej polskiej ziemi, w których żydzi upajają się talmudyczną nienawiścią, to wyraz naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności” (więcej: https://wprawo.pl/2019/07/25/j-miedlar-znow-stane-przed-sadem-tym-razem-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-wyborczej-propagandowa-tuba-groza-mi-3-lata-wiezienia-wideo/)
  3. Za stwierdzenie, że „jedwabieńskie kłamstwa to jądro antypolonizmu”, „żyd Allen Ginsberg założył pedofilską organizację NAMBLA”, współczesna władza kieruje się „żałosnym filosemityzmem”. [dziś ma dwa zarzuty więcej – szczegóły TUTAJ]

W każdej z tych antypolskich spraw grozi mi osobno po 2 lata więzienia. Ponadto już zostałem skazany w dwóch sprawach na kary grzywny, od czego będę się odwoływał. Jedna sprawa dotyczy manifestacji 11.11.2018 we Wrocławiu, a druga grudniowej (2018) manifestacji w Dąbrowie Górniczej.
PS. Równolegle prowadzona jest zbiórka przez PayPal: https://www.paypal.com/pools/c/8k7sZPRyAw

Sprawę przedstawiłem Instytutowi Ordo Iuris. Czekam na ostateczną odpowiedź czy podejmą się prowadzenia postępowania w sprawie. Jeśli ktoś chce wesprzeć moją działalność i oraz mojej redakcji wPrawo.pl, można to uczynić korzystając z informacji dostępnych na http://wprawo.pl/wsparcie lub http://jacekmiedlar.pl/wsparcie.

AKTUALIZACJA TEKSTU (30.12.2019): Zrzutka.pl skasowała także zbiórkę na wsparcie dla redakcji wPrawo.pl! W nagraniu odnoszę się także do sprawy dozoru policyjnego, który otrzymałem za… felieton… nie mojego autorstwa.

Źródło: http://wprawo.pl

Przeczytaj także:

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ