Mocny komentarz Jacka Międlara nt. żenującego ataku prawicy po wywiadzie z prof. Szwagrzykiem [WIDEO]

Po wywiadzie, który Jacek Miedlar przeprowadził z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem na temat m.in. żydokomuny (WYWIAD TUTAJ), do ataku ruszyła „Gazeta Wyborcza” publikując propagandowy, kłamliwy gniot autorstwa Estery Flieger. Analizę tego gniota znajdziecie w poniższym linku.

ZOBACZ: „Wyborcza” szaleje po wywiadzie Międlara z prof. Szwagrzykiem i wybiela żydowskich zbrodniarzy.

Ale nie tylko „Wyborcza” rzuciła się na Międlara. Rzuciła się na niego również grupa osób określających się jako prawica, w tym prof. Sławomir Cenckiewicz, Agnieszka Romaszewska, Andrzej Pawluszek (były sekretarz premiera Morawieckiego) i Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Co napisali na Twitterze? Ich przekaz był taki, że prof. Szwagrzyk w ogóle nie powinien rozmawiać z Jackiem Międlarem, bo – wicie, rozumicie – Międlar to żydożerca, który szkodzi sprawie. I tak oto „Gazeta Wyborcza” oraz prawicowy płomienni patrioci spotkali się i padli sobie w objęcia. Wzruszające, prawda?

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Co z ekshumacją ofiar KL Warschau, które spoczywają pod Muzeum POLIN? Mocna odpowiedź prof. Szwagrzyka [WIDEO]

Jacek Międlar odniósł się do żenującego ataku prof. Cenckiewicza, Romaszewskiej, Pawluszka i Cimocha nagrywając krótki, ale mocny komentarz, który znajdziecie poniżej. Posłuchajcie i zastanówcie się, czy niektóre tuzy prawicy nie są przypadkiem zastraszonymi, koniunkturalnymi tchórzami powielającymi narrację „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ