Wywiad z Jakubem Kuleszą z Konfederacji. O skutecznej walce z narkotykami, 500+, ustawie hazardowej, ukrainizacji Polski oraz pigułce „dzień po” [WIDEO]

Jednym z najpopularniejszych posłów cenzurowanej przez mainstream Konfederacji jest polityk z Lubelszczyzny, Jakub Kulesza. Mimo, iż jak na posła jest stosunkowo młody (ma zaledwie 28 lat), z polityką związany jest od 2006 roku, kiedy to w Puławach założył sekcję młodzieżową Unii Polityki Realnej. W 2015 roku wszedł do Sejmu z list Pawła Kukiza, którego formację, jako rzecznik prasowy, reprezentował przez 3 lata. Po wyborach samorządowych w 2018 wystąpił z formacji muzyka i wstąpił do Konfederacji, w której jest wyraźnym libertariańskim głosem.

W rozmowie telefonicznej poseł Kulesza wyjaśnia jakie jest jego stanowisko w kwestii walki z problemem narkomanii oraz w jaki sposób należałoby znowelizować ustawę hazardową. Czy Polacy powinni mieć wolną rękę w kwestii produkcji narkotyków? Czy hazard powinien być legalny? Poseł Konfederacji tłumaczy także dlaczego głosował przeciwko zaostrzeniu ustawy w kwestii sprzedaży pigułek „dzień po” i wyjaśnia czy alkoholizm w Sejmie to realny problem.

Na te i wiele innych tematów z posłem Jakub Kuleszą rozmawia Jacek Międlar.

Obejrzyj także:

https://wprawo.pl/2019/09/04/jestem-ostatnim-platformiarzem-wywiad-z-pawlem-kukizem-o-rozmowach-z-konfederacja-psl-u-ustawie-447-oze-i-lgbt/
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ