PILNE! Prof. Nalaskowski wraca na Uniwersytet! Skuteczna interwencja mec. Saczkowskiego [WYWIAD]

Prof. Aleksander Nalaskowski, wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, został zawieszony w prawach nauczyciela akademickiego na trzy miesiące. Poszło o felieton (PEŁNA TREŚĆ TUTAJ), w którym wykładowca stanowczo sprzeciwił się szerzenie degrengolady i nienawiści, która przejawia się na tzw. paradach równości. Decyzję o zawieszeniu Nalaskowskiego, pod naciskiem rozwścieczonych fundamentalistów ze społeczności LGBT, podjął rektor uczelni prof. Andrzej Tretyn.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: „Arabowie to nie semici!” Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i „bredzenie nieprzytomne” prezesa Otwartej RP [WIDEO]

Dziś, po interwencji mecenasa Stefana Saczkowskiego rektor wycofał się ze swojej decyzji. Decyzja była bezprawna. O kulisach przywrócenia prof. Nalaskowskiego do grona czynnych nauczycieli akademickich, Jacek Międlar rozmawia z mec. Stefanem Saczkowskim.


WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ – TUTAJ
DOKONAJ ZAKUPU W SKLEPIE – TUTAJ

Przeczytaj i obejrzyj:

https://wprawo.pl/2019/09/11/wolnosc-slowa-dla-wybranych-znany-profesor-zawieszony-przez-uczelnie-powodem-ma-byc-felieton-wedrowni-gwalciciele-wideo/
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ