OMZRiK w amoku, a rzecznik PSL kłamie po wywiadzie Międlara z Kosiniakiem-Kamyszem

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz udzielił wywiadu Jackowi Międlarowi. Wywiad został opublikowany na portalu wPrawop.pl. Rozmowa została opublikowana w całości, nie zrobiono w niej żadnych skrótów. Wywiad przebiegał w miłej atmosferze, a Kosiniak-Kamysz powiedział m.in., że on nie podpisałby karty LGBT oraz stwierdził, że po wyborach nie wyklucza koalicji z Platformą Obywatelską.

ZOBACZ: „Nie podpisałbym deklaracji LGBT”. Wywiad z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem o ustawie 447, LGBT i ekshumacji na Wołyniu [WIDEO]

A teraz zobaczcie, co ze zwykłego, spokojnego, merytorycznego wywiadu zrobił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, założony przez skazanego prawomocny wyrokiem Rafała Gawła ukrywającego się w Norwegii przed karą więzienia za oszustwa i wyłudzenia.

Lider PSL spotkał się na rozmowach z Międlarem” – pisze OMZRiK na Facebooku. „Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się ze skazanym rasistą i homofobem Jackiem Międlarem. Panowie wymieniali się poglądami i ustalali jak po wyborach będzie odnosił się PSL do faszystów, na których czele stoi Międlar oraz wspólnie potępiali Marsze Równości oraz osoby LGBT. Obok Kosiniaka stał mężczyzna z rasistowskim symbolem supremacji białej rasy, nie przeszkadzało to jednak liderowi ludowców. Lider PSL przyznał, że w wielu sprawach zgadza się ze środowiskiem nacjonalistów o faszystowskich poglądach reprezentowanych w rozmowie przez Międlara. Jacek Międlar to były ksiądz, antysemita, rasista o faszystowskich poglądach, przez służby Wielkiej Brytanii i kilku innych krajów europejskich jest uważany jako przywódca skrajnie prawicowych bojówek i z tego powodu ma zakaz wjazdu do GB. Międlar został już skazany, a w tej chwili przeciwko niemu prokuratury w całej Polsce prowadzą kilkanaście postępowań karnych w związku z zachowaniami rasistowskimi i propagowaniem zakazanego totalitarnego faszystowskiego ustroju państwa. Co Państwo sądzicie o tym spotkaniu lidera PSL ze skazanym rasistą i faszystą Miedlarem? Prosimy o opinie w komentarzach. Nasi prawnicy analizują całą rozmowę Międlara i Kosiniaka, jeśli znajdziemy tam treści naruszające prawo zostanie złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa”.

Jak widzicie, OMZRiK wpadł w amok, w którym nie tylko znieważa i zniesławia Jacka Międlara, ale również grozi prezesowi PSL Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi. Na Twitterze OMZRiK zamieścił następujący wpis: „LIDER PSL SPOTKAŁ SIĘ NA ROZMOWACH Z MIĘDLAREM. Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się ze skazanym Międlarem. Panowie wymieniali się poglądami i ustalali jak po wyborach będzie odnosił się PSL do skrajnej prawicy na której czele stoi Międlar oraz potępili Marsze Równości”.

LIDER PSL SPOTKAŁ SIĘ NA ROZMOWACH Z MIĘDLAREM

Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się ze skazanym Międlarem. Panowie wymieniali się poglądami i ustalali jak po wyborach będzie odnosił się PSL do skrajnej prawicy na której czele stoi Miedlar oraz potępili Marsze Równości. pic.twitter.com/CGdpWyYfCS

— OMZRiK (@OmzRi) 5 września 2019

Ujadania OMZRiK najwyraźniej przestraszył się rzecznik PSL Jakub Stefaniak. W odpowiedzi na wpis OMZRiK na Twitterze napisał: „Dementuję! Nie spotkał się z Międlarem tylko Międlar dostał się na spotkanie z wyborcami, wykorzystał moment konferencji prasowej i nagrał rozmowę podając się za dziennikarza . WKK po całym dniu spotkań go nie rozpoznał. Odcinamy się od działalności tego człowieka!”.

Dementuję! Nie spotkał się z Miedlarem tylko Miedlar dostał się na spotkanie z wyborcami, wykorzystał moment konferencji prasowej i nagrał rozmowę podając się za dziennikarza . WKK po całym dniu spotkań go nie rozpoznał. Odcinamy się od działalności tego człowieka!

— Jakub Stefaniak ????3️⃣ (@Jakub_Stefaniak) 5 września 2019

„Nie kłam. Nie było żadnej konferencji prasowej. Wywiad został przeprowadzony przed spotkaniem. Jest tutaj” – odpisał Stefaniakowi Międlar załączając link do wywiadu.

Nie kłam. Nie było żadnej konferencji prasowej. Wywiad został przeprowadzony przed spotkaniem.
Jest tutajhttps://t.co/nNsohzPfsH

— Jacek Międlar (@jacekmiedlar) 5 września 2019

Od siebie dodam, że rzecznik PSL nie tylko kłamie, ale przy okazji robi idiotę z Kosiniaka-Kamysza usiłując wmówić Polakom, że szef PSL nie wie, iż rozmawiał z Jackiem Międlarem. Jakie to jest żałosne. PSL boi się OMZRiK, a chce rządzić Polską? To są kpiny! Wpis rzecznika PSL to nie tylko kłamstwo. To żałosny i żenujący pokaz tchórzostwa. Wychodzi na to, że głosowanie na PSL to głosowanie na trzęsących portkami koniunkturalnych łgarzy podlizujących się lewackiej jaczejce od oszusta Gawła. Wstyd!

Źródło informacji: Facebook, Twitter

https://wprawo.pl/2019/09/05/skandaliczny-wyrok-w-sprawie-miedlar-vs-lempart-relacja-live-wideo/
Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ