Libańczycy zmusili Żydów do ucieczki! To odwet za ataki na Syrię i bombardowanie palestyńskich cywili [WIDEO]

W ostatnich dniach izraelskie wojska zaatakowały cele w trzech różnych krajach (Syria, Irak i Liban) oraz zbombardowano cywilów przebywających na terenie Strefy Gazy. Libańczycy przeprowadzili odwet i zmusili Żydów do ewakuacji. Po tych wydarzenia, prezydent Libanu Michel Aoun oświadczył, że Liban „ma prawo się bronić”, ponieważ żydowskie ataki to jawna „deklaracja wojny”.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Z OSTATNIEJ CHWILI! Żydzi w higieniczny sposób zastrzelili tysiące Palestyńczyków. Pozostałych chcą pozwać za… płonące latawce

To co się zdarzyło było podobne do deklaracji wojny, która pozwala nam realizować prawo do obrony naszej suwerenności – oświadczył prezydent Libanu. – Jesteśmy narodem pragnącym pokoju, nie wojny, ale nie zaakceptujemy, by ktoś groził nam wojną – dodał.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Żydowskie ataki, w mainstreamie nazywane „walką z terroryzmem” w istocie będące mordowaniem niewinnych cywili i niszczenie infrastruktury wojskowej sąsiadujących krajów, spotkały się ze zdecydowaną reakcją strony libańskiej. Libański ruch oporu wystrzelił serię pocisków w kierunku IDF (Siły Obronne Izraela). Według doniesień medialnych Żydzi stracili pojazd i zniszczono bazę. Żydzi uciekali jak szczury z tonącego okrętu. Z pobudek propagandowych Żydzi temu zaprzeczają, jednak na dostępnych w sieci materiałach filmowych wyraźnie widać zlikwidowane żydowskie bazy na granicy izraelsko-libańskiej.

Źródło informacji: rp.pl (cytat), Times of Israel, Al Jazeera, autonom.pl, Hands Off Syria

Przeczytaj i obejrzyj:

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ