Jacek Międlar w Takt.tv o Konfederacji, karze śmierci i patologii kleru [WIDEO]

Nie wolno zakłamywać rzeczywistości. Jeżeli chcemy zbudować silne społeczeństwo, świadome swojej narodowej tożsamości, musimy głosić prawdę i tylko prawdę, nawet jeśli początkowo może nam się ona wydawać bardzo niewygodna.

Jacek Międlar był gościem w studiu Takt.tv. Redaktor Krzysztof Dzierżanowski zadawał mu niełatwe pytania z zakresu polskiej polityki oraz sytuacji Kościoła katolickiego w Polsce. Rozmowa jest niezwykle interesująca, bo nie ma w niej światłocieni, a jest miejsce tylko i wyłącznie na obiektywizm.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Dlaczego Konfederacja przegrała w wyborach do europarlamentu? Jak wyniki wyborów wyglądają na tle rozdanych mandatów do Brukseli w innych krajach Unii Europejskiej? Czy w Polsce jesteśmy skazani na duopol polityczny? Czy Konfederacja ma realne szanse na przekroczenie progu wyborczego w jesiennych wyborach do Parlamentu? Jak hierarchia Kościoła katolickiego traktuje ofiary molestowania? Dlaczego w Polsce możemy wyróżnić biskupów „od lewaków” i „od prawaków”? Czy spośród polskich biskupów można wyróżnić choćby jednego PASTERZA?

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu.

Zachęcamy do kupna książki Katarzyny Treter-Sierpińskiej i Jacka Międlara.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *