Oskarżony o „antysemityzm” za krytykowanie żydowskich roszczeń! Stopa wydał drugą płytę [WIDEO]

Raper Stopa z Częstochowy, z którym niejednokrotnie przeprowadzaliśmy wywiady oraz publikowaliśmy relacje z rozpraw, wydał swoją drugą płytę „Medalikarz”. Pierwsza płyta „Sumienie” jest dostępna TUTAJ.

Przypomnijmy, że Stopa to artysta, który w ubiegłym roku został oskarżony przez lokalną prokuraturę o nawoływanie do nienawiści do społeczności żydowskiej, antysemityzm i negację holokaustu, której miał się dopuścić w utworze pt. „Gdybym był bogaty” (dostępny TUTAJ). Jak jest naprawdę? Oceńcie Państwo sami po wysłuchaniu „antysemickiego” kawałka, który udostępniliśmy jako jedyny portal w Polsce.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Poniżej zamieszczamy relacje z procesów Stopy oraz klip do utworu, który znajduje się na polecanej przez nas płycie. Zachęcamy do kupna i wsparcia rapera atakowanego przez środowiska lewicowe i żydowskie.

KUP PŁYTĘ STOPY – WESPRZYJ PATRIOTĘ I ARTYSTĘ

Relacje z rozpraw, wywiad i „antysemicki” kawałek:

1. „Arabowie to nie semici!” Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i „bredzenie nieprzytomne” prezesa Otwartej RP [WIDEO]
2. Proces Stopy a la „Proces” Kafki. Relacja z rozprawy [WIDEO]
3. „Antysemicki odcisk palca” i ultimatum dla Stopy [WIDEO]
4. PILNE! Raper STOPA: „Za utwór o żydowskich roszczeniach i Judenratach grozi mi więzienie!” [WYWIAD]
5. TYLKO U NAS! „Kwitnie biznes holokaustu, pie..zyć prawdę, chcemy hajsu!” Utwór, za który polski raper może pójść siedzieć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *