Oskarżony o „antysemityzm” za krytykowanie żydowskich roszczeń! Stopa wydał drugą płytę [WIDEO]

Raper Stopa z Częstochowy, z którym niejednokrotnie przeprowadzaliśmy wywiady oraz publikowaliśmy relacje z rozpraw, wydał swoją drugą płytę „Medalikarz”. Pierwsza płyta „Sumienie” jest dostępna TUTAJ.

Przypomnijmy, że Stopa to artysta, który w ubiegłym roku został oskarżony przez lokalną prokuraturę o nawoływanie do nienawiści do społeczności żydowskiej, antysemityzm i negację holokaustu, której miał się dopuścić w utworze pt. „Gdybym był bogaty” (dostępny TUTAJ). Jak jest naprawdę? Oceńcie Państwo sami po wysłuchaniu „antysemickiego” kawałka, który udostępniliśmy jako jedyny portal w Polsce.

Poniżej zamieszczamy relacje z procesów Stopy oraz klip do utworu, który znajduje się na polecanej przez nas płycie. Zachęcamy do kupna i wsparcia rapera atakowanego przez środowiska lewicowe i żydowskie.

KUP PŁYTĘ STOPY – WESPRZYJ PATRIOTĘ I ARTYSTĘ

Relacje z rozpraw, wywiad i „antysemicki” kawałek:

1. „Arabowie to nie semici!” Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i „bredzenie nieprzytomne” prezesa Otwartej RP [WIDEO]
2. Proces Stopy a la „Proces” Kafki. Relacja z rozprawy [WIDEO]
3. „Antysemicki odcisk palca” i ultimatum dla Stopy [WIDEO]
4. PILNE! Raper STOPA: „Za utwór o żydowskich roszczeniach i Judenratach grozi mi więzienie!” [WYWIAD]
5. TYLKO U NAS! „Kwitnie biznes holokaustu, pie..zyć prawdę, chcemy hajsu!” Utwór, za który polski raper może pójść siedzieć!

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ