Roksana Węgiel

Węgiel na żydowskim grillu [WIDEO]

Media w całej Polsce rozpisują się o tym, że 14-letnia zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji dla dzieci, Roksana Węgiel nie wystąpi na festiwalu w Tel Awiwie. Według pierwotnych planów młoda Polka miała chwycić za mikrofon by zaśpiewać piosenkę, jednak Żydzi złamali obietnicę i wrzucili ją na grilla z zakazem lansowania się na terenie ich zaboru.

Młoda wokalistka do niedawno znana na Podkarpaciu z utworów „Wierzę w Ciebie Panie”, „Nasz Bóg”, „Prawda jedyna”, „Mario czy już wiesz” podkręca swoją karierę na festiwalu organizowanym przez talmudystów? To nie przechodzi do żadna rubryka! Zwłaszcza, że – prawdopodobnie na żydowski rozkaz – zespół Tulia, który będzie reprezentował Polskę podczas festiwalu, musiał wykasować ze swojego klipu fragment, w którym pojawia się krzyż. Jeśli ktoś myślał, że Roksana bez kłopotów wystąpi na imprezie organizowanej przez izraelskich zaborców, jest albo do cna zmanipulowany, albo jest po prostu idiotą.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Poza tym, kariera karierą. Ale są pewne zasady. Konkursy, festiwale organizowane przez zaborców, w tym wypadku żydowskich ludobójców, należy bojkotować. Czy wyobrażacie sobie, żeby Polacy uczestniczyli np. w festiwalu organizowanym przez III Rzeszą albo ZSRR? No właśnie. Dlatego hańba dla tego, kto wrzucił młodą Roksanę Węgiel na żydowskiego grilla i pozwolił, by ta uwiarygadniała imprezę rasistowskiego kraju depczącego prawa człowieka na oczach całego świata, który zresztą młodą Polkę upokorzył.

Młoda Roksana powinna znaleźć się w grupie 140 artystów, którzy zbojkotowali i wzywali do bojkotu imprezy, a nie w grupie muzyków uwiarygadniających festiwal, który organizowany jest w Tel Awiwie tylko dzięki temu, że żydówka Netta w ubiegłym roku zwyciężyła dzięki kradzieży.

I co teraz? 14-letnia Roksana Węgiel została wrzucona na grilla i ośmieszona przez Żydów na oczach całego świata, a biedaczka w rozmowie z dziennikarzami musi teraz robić dobrą minę do złej gry i wciskać kit, że „nic się nie stało”. A wystarczyło, by jej menadżerowie trzymali się siermiężnych zasad. Zasad niepodważalnych, które nie pozwalają na to, by uwiarygadniać imprezy okupantów.

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/9zrvmb
Wsparcie: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Sklep: https://sklep-wprawo.pl

Wysłuchaj dwa utwory Roksany Węgiel:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *