Życzę Wam zmartwychwstania!

Drodzy Polacy,
z okazji niezwykłych Świąt Wielkiej Nocy, najważniejszych uroczystości w życiu chrześcijan, życzę Wam obfitości Bożych łask pochodzących od Odkupiciela Świata Jezusa Chrystusa, a zwłaszcza życzę Wam prawdziwego zmartwychwstania, wyzwolenia się z tchórzostwa i bierności w walce o wolność, prawdę i wartości chrześcijańskie w naszej Ojczyźnie.

Równocześnie dziękujemy Wam wszystkim za to, że doceniacie moją pracę i wspieracie mnie, bez czego nie byłbym w stanie prowadzić działalności publicystycznej i społecznej, która jest solą w oku wrogów Kościoła i Ojczyzny.

Życzę Wam błogosławionych Świąt Wielkanocnych. Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!
Jacek Międlar

PS. Proszę o nadsyłanie na moją skrzynkę pocztową (e-mail na http://jacekmiedlar.pl/kontakt) zdjęć z Grobami Pańskimi z Państwa kościołów. Proszę nie zapomnieć się podpisać oraz wskazać miejscowość i parafię. W najbliższych dniach opublikuję wielką galerię Groby Pańskie 2019 na wPrawo.pl oraz na blogu jacekmiedlar.pl

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ