Byłem w „Uchu Prezesa” i po co o. Rydzyk zakłada partię – Przegląd tygodnia (16-22.12.2018)

Zapowiadana partia o. Tadeusza Rydzyka „Ruch Prawdziwa Europa” wzbudziła duże zainteresowanie mediów, polityków i polskiego społeczeństwa. Rodzą się pytania. Po co redemptoryście partia polityczna skoro z Prawem i Sprawiedliwością żyje jak pączek w maśle? A może ugrupowanie o. Rydzyka ma osiągnąć inny cel niż nam się zdaje? W dzisiejszym przeglądzie tygodnia odpowiadam na te i inne wątpliwości jakie pojawiają się wokół zapowiadanej siły politycznej.

Ponaglany przez Drogich Widzów i Czytelników komentuję także fakt, iż w satyrycznym serialu „Ucho Prezesa” pojawiła się postać przedstawiającą moją osobę. Jaki mam do tego stosunek? W których innych filmach i spektaklach pojawiała się postać żywo mnie przedstawiając? Tego dowiecie się Państwo z najnowszego przeglądu tygodnia, do którego obejrzenia serdecznie zapraszam.

https://www.youtube.com/watch?v=mmBUgB0kLS8&feature=youtu.be

Moja książka na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM NOWE SMYCZE, SZALIKI, CZAPKI ZIMOWE, PODUSZKI… na http://sklep-wprawo.pl ————————–
Świąteczne hity przekształciły Boże Narodzenie w „święto konsumpcji”. Skomponowali je… żydowscy muzycy – https://wprawo.pl/2018/12/22/swiatecz… Nawiązanie do piosenki „White Christmas” to rasizm! Brytyjska uczelnia przeprasza za „niewłaściwy dobór słów” – https://wprawo.pl/2017/12/18/nawiazan… Jest decyzja! Muzeum o. Rydzyka będzie mówić o… ratowaniu Żydów. MKiDN przeznaczyło na to 70 milionów złotych – https://wprawo.pl/2018/07/06/jest-dec… J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi – https://wprawo.pl/2018/12/18/j-miedla… Wybuch metanu w czeskiej kopalni. Nie żyje 11 Polaków i 2 Czechów – https://wprawo.pl/2018/12/21/wybuch-m… Horror! Złapany na „zimnym uczynku”. Kasim Khuram zgwałcił zwłoki w zakładzie pogrzebowym… – https://wprawo.pl/2018/12/20/horror-z…

Obejrzyj także:

https://wprawo.pl/2018/12/15/j-miedlar-mazowiecki-jest-spalony-pelna-relacja-z-antykomuny-we-wroclawiu/

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ