Jacek Międlar o Leszku Żebrowskim

„Rzetelność” Leszka Żebrowskiego [WIDEO]

Wczoraj doświadczyłem szoku. Leszek Żebrowski, przez wielu – do wczoraj także przeze mnie – ceniony publicysta, zadeklarował mi, że rzetelność go nie obchodzi. Nie obchodzą go fakty. Interesują go tylko i wyłącznie jego subiektywne odczucia. Tak, twierdzi to ekonomista nazywany przez wielu „historykiem”. Od Pana Żebrowskiego usłyszałem także, że opublikowałem książkę, której co prawda nie czytał, w której – o zgrozo – nawiązuję do ideologii nazistowskiej. Kto czytał ten wie jak bardzo myli się Leszek Żebrowski, który niczym nóż w masło wszedł w narrację Gazety Wyborczej i portalu NaTemat. Czy tego oczekiwalibyśmy od osoby zajmującej się historią? Czy tego wymagalibyśmy od ekonomisty? Czy tego wymagalibyśmy od człowieka, w sprawie którego cały czas toczy się rozprawa lustracyjna?

Cóż mogę dziś powiedzieć na temat pana Żebrowskiego. Leszek Żebrowski rzetelnością nie grzeszy. A szkoda. Zastanawiające jest także dlaczego zaatakowanie mnie oszczerstwami pojawiło się właśnie teraz, kiedy w Dąbrowie Górniczej podczas Antykomuny pokazaliśmy jedność pomiędzy wieloma organizacjami narodowymi i prawicowymi w Polsce.

W poniższym filmie komentuję także wspólną listę wyborczą Ruchu Narodowego i partii Wolność.

Moja książka na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM NOWE SMYCZE, SZALIKI, CZAPKI ZIMOWE, PODUSZKI… na http://sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

„Dziecięce prostytutki”! Jak niszczą dzieci ws. edukacji seksualnej? Katarzyna Treter u Roli!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *