Metr poniżej mułu! Joachim Brudziński wyzywa i kpi z grafiki z polską husarią. „Imbecyle z bogoojczyźnianymi awatarami…”

Joachim Brudziński, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a przy okazji łowca „antysemitów” i „ruskich trolli” traci kontrolę nad rozumem, albo objawia swoje prawdziwe oblicze. Tym razem, odpowiadając na krytykę poczynań partii rządzącej zwyzywał Polaka i zakpił z polskiej husarii. Czy można niżej upaść?

Idiota czy ruski troll? Skąd się biorą te imbecyle z biało-czerwonymi i bogoojczyżnianymi awatarami? Judzą i obrzydliwymi atakami na PIS utrwalają, ku uciesze naszych wrogów,stereotyp Polaków jako wrogów, USA, UE, Izraela, demokracji, a na końcu nawet prostackich antysemitów – napisał minister Brudziński odpowiadając na wpis internauty krytykującego rząd Prawa i Sprawiedliwości. Najpierw PiS-ie wstań z kolan. Który szmalcownik z PO siedzi w więzieniu? Jesteście podobni do nich, macie wy jaja, żeby coś zrobić przeciw Izraelowi i EU? – na Twitterze napisał internauta.

Te słowa bardzo rozzłościły Brudzińskiego. Czemu się dziwić. Jakim prawem Polak miał czelność wezwać PiS do dbania o polski interes narodowy? Jakim prawem śmiał wypomnieć opieszałość we „wsadzaniu Tuska do więzienia” i „rozliczanie ekipy PO-PSL”? Każdy, kto choćby na moment pomyśli, że PiS nie spełnia obietnic oraz niewystarczająco walczy z żydowskim polakożerstwem przypisującym Polakom zorganizowaną kolaborację z niemiecką III Rzeszą, jest przecież… „ruskim trollem” i „imbecylem”.

W odpowiedzi na imperatyw, Brudziński – najprawdopodobniej pod wpływem zdenerwowania wynikającej z naruszenia jego narcystycznego ego – zdjął maskę i zaprezentował jak niewiele znaczy dla niego polska husaria, której wizerunek ma w awatarze znieważony internauta. Dla Brudzińskiego grafika z husarią to „bogoojczyźniany awatar”. Coś to Państwu przypomina? Właśnie w tych samych słowach o piosence Andrzeja Rosiewicza „Pytasz mnie”, kpiąco wypowiedziała się niejaka Elżbieta Zapędowska. Może przypomnimy.

No cóż, bardzo nisko upadło pisowski minister. Metr poniżej mułu.

Przeczytaj także:

Absurd! Minister Brudziński zamierza powołać zespół do walki z przestępstwami z nienawiści

Przeczytaj także:

Łapanka w sieci, czyli PiS dotrzymuje słowa Z niesmakiem czytam komentarze "ruskich trolli", twierdzących że PiS oszukał Polaków. Mąciciele opłacani przez Putina, piszą że filosemicki PiS oszuka...
MSWiA karmi banderowskiego potwora! 40 tys. zł dla... Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, Polaków porównał do zwierząt, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, wzywał do ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *