PILNE! Empik na usługach spadkobierców Stalina?! Wycofują moją książkę [WIDEO]

Krótki komentarz do decyzji Empiku w sprawie wycofania ze sprzedaży mojej książki pt. „Moja walka o prawdę”. Zagraniczny koncern podjął taką decyzję pod naciskiem ideowego spadkobiercy Józefa Stalina, Piotra Szumlewicza oraz lewactwa, które ma alergię na drukowane, a mojej książki nie miało nawet w rękach. Wnioski? Stalinowski kąkol ma się w Polsce naprawdę dobrze… ale do czasu.

A poza tym to dziękuję za promocję, wystawienie pięknej recenzji (wścieklizna zdrajców narodu to najpiękniejsza recenzja) i utwierdzenie opinii publicznej w przekonaniu, że moja publikacja to prawdziwy młot na antypolonizm i antywartości promowane przez zdrajców narodu? Czy w taki zażarty sposób protestowano by gdybym w książce zawarł stek bzdur? Czy komunistyczne organizacje, w kooperacji z kurią łódzką, tworzyłoby sojusz, by zablokować moje spotkanie autorskie? Czy środowiska lewicowe atakowałyby uczestników spotkania autorskiego we Wrocławiu, w wyniku polonofobicznego opętania niszczyłoby nagłośnienie i próbowało rozkraść prywatne mienie, dokumenty i książki, gdyby w mojej pozycji zawarte były wyssane z palca brednie? Odpowiedź znacie. Zatem na pohybel czerwonej zarazie! Walka o prawdę trwa i pamiętajcie, że „Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie!”.

Zachęcam do kupna książka (można zamówić z dedykacją lub autografem) na http://sklep-wprawo.pl książka jest także dostępna we Wrocławiu w sklepie KIBOL przy ul. Kościuszki 32.

PS. Dzwonił prawnik. Rozważamy pozwanie zagranicznego koncernu. Odszkodowanie przeznaczymy na… wydanie kolejnej książki. Ale najpierw kolejne wydanie tej pozycji, bo dzięki dzisiejszej promocji, w kilka godzin poszło kilkaset egzemplarzy. Dziękuję.

A tutaj jak Piotr Szurlewicz, na którego poszczekiwanie posłusznie zareagował Empik, twierdzi że w Polsce nie było komunizmu.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Recenzuję „Kler”. Fikcja czy rzeczywis... Obejrzałem „Kler”. Zrobiłem to nie po to, by zaspokoić swoją ciekawość i poznać „prawdę o Kościele”. Obejrzałem go, by napisać Państwu rzetelną recenz...
„Masz ostatnią kv**a szansę! Dojedziemy cię!... Informuję: rok temu podcięto mi przewody hamulcowe. Od pewnego czasu obok domu kręcą się dziwni ludzie. Dziś znów otrzymałem list z groźbami pozba...
„Biali to podludzie z defektem genetycznym! Trzeba... Liderka organizacji Black Lives Matter, Yusra Khogali nazywanej przez lewactwo obrończynią praw mniejszości i walczącą z „mową nienawiści” niedawno pe...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *