Żydzi ponownie zdewastowali katolicki cmentarz nieopodal Jerozolimy! Rok temu zniszczyli kościół!

Niewyobrażalny akt antychrześcijańskiego wandalizmu. 28 nagrobków zniszczonych na katolickim cmentarzu w Beit Jamal nieopodal Jerozolimy. Interweniował już konsul w TLV. Mamy nadzieję, że IL policja szybko ujmie sprawców – Ambasada RP w Izraelu poinformowała o zniszczeniu chrześcijańskich nagrobków.

Zniszczenia na katolickim cmentarzu jako pierwsi zauważyli salezjanie, którzy opiekują się cmentarzem i duszpasterzują przy kościele św. Szczepana w Beit Jamal (30 km na zachód od Jerozolimy).

Żydowskie media twierdzą, że ten atak to wyjątek. To perfidne kłamstwo, które dementujemy. To kolejny atak na katolickie świętości w Beit Jamal. W ubiegłym roku (2017), kilka dni przed noworocznym świętem hebrajskim, Żydzi zdewastowali figury, witraże i dekorację oraz porozrzucali poświęcone sprzęty liturgiczne przy ołtarzu w nawie głównej św. Jana Bosko w kościele św. Szczepana. Dwa lata temu, podobnie jak w tym roku, Żydzi zdewastowali cmentarz w Beit Jamal. Połamali krzyże i zniszczyli nagrobki. To właśnie talmudyczna nienawiść do chrześcijan w praktyce.

PRZECZYTAJ: Nie dziwiłbyś się reakcji środowisk żydowskich na prawdę historyczną, gdybyś wiedział co Talmud głosi o Jezusie

W sprawie tegorocznego ataku interweniuje konsul RP w Izraelu. Ciekawi jesteśmy czy w sprawie będą interweniować wszelkiej maści ośrodki monitorowania ksenofobii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ