„Parada dewiantów nie przejdzie!” Wrocławscy patrioci szykują wielką kontrę!

W najbliższą sobotę (6 października 2018) ulicami Wrocławia zamierzają przemaszerować wszelkiej maści dewianci: geje, lesbijki, transwestyci, transseksualiści i pedofile, czyli środowiska LBGT+. W tym roku maszerujemy pod hasłem: WSPÓLNIE W IMIĘ MIŁOŚCI. Dlatego zachęcamy, by na marsz przyjść z osobami towarzyszącymi: partnerami lub partnerkami, rodzeństwem i rodzicami, dziadkami, krewnymi i znajomymi z pracy. Tego dnia bądźmy wspólnotą, maszerującą po miłość, szacunek i szczęście – piszą organizatorzy 10. Parady Równości we Wrocławiu, którzy pod tymi ulukrowanymi hasłami będą promować moralną degrengoladę. Zboczeńcy wystartują o godzinie 15.00 z Placu Wolności. Być może dewianci jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, ale prawdopodobnie nie przejdą spokojnie ulicami stolicy Dolnego Śląska, jeśli w ogóle przejdą… w czym skutecznie zamierzają im przeszkodzić wrocławianie.

Grupa niezrzeszonych wrocławskich narodowców organizuje kontrmanifestację i zapowiada, że zrobią co w ich mocy, by parada dewiantów nie przeszła ulicami miasta. Udział w kontrmanifestacji zapowiadają liczne organizacje patriotyczne. Kontrmanifestacja formalnie została zarejestrowana na godzinę 15.00, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kołłątaja (nieopodal dworca PKP). Jednak mając na względzie fakt, w tamtym miejscu gejowska parada pojawi się po godzinie 15, dlatego organizatorzy podkreślają, że śmiało można przyjść nawet kwadrans po 15. Czy parada chłopców w stringach, zakompleksionych dziewcząt i pederastów zaślinionych na widok nieletnich dojdzie do celu? Miejmy nadzieję, że przy udziale polskich patriotów, parada równości zostanie rozwiązana.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Warto nadmienić, że poza kontrmanifestacją wrocławskich narodowców, za paradą równości będzie podążać Krucjata Różańcowa, by z modlitwą na ustach, „zmyć” brud z ulic polskiego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *