„Obrońcy demokracji” i stare komuchy robili z siebie błaznów.. a ja na kaliskim rynku powiedziałem prawdę o żydowskim plemieniu [WIDEO]

28 lipca 2018 roku, pod gołym niebem, w czasie gdy temperatura przekraczała 32 st. C, na Rynku Głównym w Kaliszu odbyło się moje spotkanie autorskie. Spotkanie uważam za naprawdę udane, zwłaszcza że prawdy o żydowskich zbrodniach i zakłamanym plemieniu wysłuchali moi Czytelnicy, policjanci i antypolonici!

Spotkanie zostało zakłócone przez grupę Obywateli RP, antifiarzy, dwużydzianów, działaczy partii Razem, byłych funkcjonariuszy Służb Bezpieczeństwa oraz Komitetu Obrony Demokracji. W rękach trzymali transparenty o „złym nacjonalizmie”, „Adolfie Hitlerze”, z którego postulatami w istocie niejeden z protestujących się identyfikuje, a spotkanie zakłócali dmuchaniem w gwizdki oraz dzwonieniem dzwonkami od rowerów, niczym klauny na arenie cyrkowej. Wyglądała to naprawdę żałośnie, zaś najzabawniejsze było to, że wszyscy niemalże jak w pracy w fabryce, zmyli się równo o godzinie 15.00, czyli godzinę po planowanym rozpoczęciu spotkania? Czyżby płacono im za godzinę „pracy”? Nie daliśmy się sprowokować, antypolonici posłuchali trochę prawdy i ogólnie rzecz biorąc spotkanie dobiegło końca w bardzo sympatycznej atmosferze. Podobnie było na spotkaniu w Ostrowie Wielkopolskim, które odbyło się w „tajnej kwaterze”, której mimo poszukiwań nie zdołali odnaleźć dziennikarze TVN. Smuteczek. Rozmawialiśmy o zbrodniach i kłamstwach żydowskiego plemienia, Jonathanie „Jonnym” Danielsie, usystematyzowałem kwestię tragedii w Jedwabnem, wyjaśniłem co oznacza magiczna liczba „6 milionów pomordowanych Żydów” oraz na czym polega problem homo-lobby w Kościele… o czym więcej w mojej debiutanckiej książce „Moja walka o prawdę”.

W sprawie spotkań autorskich piszcie na e-mail podany TUTAJ (klik).

Poniżej publikuję:

WYWIAD, który przeprowadziła lokalna dziennikarka – KLIK

20-minutowe nagranie ze spotkania autorskiego

„Podałem rękę ESBEKOWI” | J. Międlar:

5-minut nagrania z początku spotkania, gdy starzy esbecy i dwużydziany, próbowali zakłócić spotkaniem

Z lotu ptaka:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *