"Moja walka o prawdę", Jacek Międlar

„Założyłem rodzinę, której teraz grozi się śmiercią!”. O książce „Moja walka o prawdę” rozmawiam z Piotrem Szlachtowiczem (cz.1/3)

Piotr Szlachtowicz, redaktor portalu Nowy Polski Show, jako pierwszy spoza grona redakcyjnego, od deski do deski przeczytał moją książkę pt. „Moja walka o prawdę”.

Jak w krótkiej recenzji Szlachtowicz pisze że, książkę przeczytał z wypiekami na twarzy, nie dlatego, że jest tam mnóstwo nieomawianych wcześniej tematów (bo są!!!!), tylko dlatego, że opis w szczególności kondycji dzisiejszego Kościoła Katolickiego w Polsce potwierdził jego przypuszczenia i zarazem wyjaśnił rzeczy, których nie rozumiał na ten temat. Zaznacza, że książkę czyta się świetnie, a jej zawartość zszokuje. Nie będę ukrywał, że taka recenzja mnie bardzo cieszy. Zależało mi, by książkę o dużej dawce treści, wręcz się połykało z zaciekawienia.

Po lekturze książki Piotr Szlachtowicz przeprowadził ze mną wywiad. Dziś publikuję jego pierwszą część.

W kwestiach wspomnianych wyżej i innych Jacek Międlar nie pozostawia złudzeń. Jednak dla niektórych największym zaskoczeniem będzie fakt, że nasz rozmówca założył rodzinę i ma dziecko! Od tego tematu zaczęliśmy naszą rozmowę, by przejść do wpływów homo-lobby w Kościele Katolickim. Przed Wami część pierwsza wyznań byłego księdza na portalu Nowy Polski Show pisze Piotr Szlachtowicz.

Razem z redaktorem Szlachtowiczem, zapraszam do wysłuchania pierwszej części wywiadu i udostępniania go na portalach społecznościowych.

WYSŁUCHAJ WYWIAD – KLIK

KSIĄŻKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ  – KLIK

Obejrzyj:

Emocjonalna rozmowa z Jackiem Międlarem w TAKT.TV [WIDEO]

Przeczytaj także:

Rusza portal wPrawo.pl. Zapraszam i proszę o promo... Drodzy Państwo! Wystartował portal wPrawo.pl, o którym wspominałem już kilka tygodni temu. Na portalu codziennie garść interesujących i świeżych in...
Namaszczenie w Betanii. Drogowskazy na Wielki Poni... (J 12,1-11) Na sześć dni przed Paschą Jezus przybył do Betanii, gdzie mieszkał Łazarz, którego Jezus wskrzesił z martwych. Urządzono tam dla Niego u...
Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Żydowskie ... Niestety. Przez wieki nic nie uległo zmianie. Zdecydowana większość żydowskich organizacji w Polsce oficjalnie opowiada się po stronie opozycji kroczą...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *