"Moja walka o prawdę", Jacek Międlar

„Założyłem rodzinę, której teraz grozi się śmiercią!”. O książce „Moja walka o prawdę” rozmawiam z Piotrem Szlachtowiczem (cz.1/3)

Piotr Szlachtowicz, redaktor portalu Nowy Polski Show, jako pierwszy spoza grona redakcyjnego, od deski do deski przeczytał moją książkę pt. „Moja walka o prawdę”.

Jak w krótkiej recenzji Szlachtowicz pisze że, książkę przeczytał z wypiekami na twarzy, nie dlatego, że jest tam mnóstwo nieomawianych wcześniej tematów (bo są!!!!), tylko dlatego, że opis w szczególności kondycji dzisiejszego Kościoła Katolickiego w Polsce potwierdził jego przypuszczenia i zarazem wyjaśnił rzeczy, których nie rozumiał na ten temat. Zaznacza, że książkę czyta się świetnie, a jej zawartość zszokuje. Nie będę ukrywał, że taka recenzja mnie bardzo cieszy. Zależało mi, by książkę o dużej dawce treści, wręcz się połykało z zaciekawienia.

Po lekturze książki Piotr Szlachtowicz przeprowadził ze mną wywiad. Dziś publikuję jego pierwszą część.

W kwestiach wspomnianych wyżej i innych Jacek Międlar nie pozostawia złudzeń. Jednak dla niektórych największym zaskoczeniem będzie fakt, że nasz rozmówca założył rodzinę i ma dziecko! Od tego tematu zaczęliśmy naszą rozmowę, by przejść do wpływów homo-lobby w Kościele Katolickim. Przed Wami część pierwsza wyznań byłego księdza na portalu Nowy Polski Show pisze Piotr Szlachtowicz.

Razem z redaktorem Szlachtowiczem, zapraszam do wysłuchania pierwszej części wywiadu i udostępniania go na portalach społecznościowych.

WYSŁUCHAJ WYWIAD – KLIK

KSIĄŻKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ  – KLIK

Obejrzyj:

Emocjonalna rozmowa z Jackiem Międlarem w TAKT.TV [WIDEO]

Przeczytaj także:

Gdzie kupić książkę Jacka Międlara „Moja wal... Zainteresowanie moją książką jest większe niż mogłem to sobie wyobrazić. W sieci pojawia się mnóstwo pytań, gdzie można dostać moją książkę pt. "Moja ...
Efekty walki z antypolską machiną Georga Sorosa. P... W związku z dzisiejszą radosną informacją nalotu policji na siedzibę lewackiego antypolskiego Ośrodka Nienawiści vel  Ośrodka Monitorowania Zachowań R...
Za zmianami w ustawie o IPN głosował cały PiS, PO ... Dziś w godzinach przedpołudniowych została przegłosowana nowelizacja ustawy o IPN, z której wycofano możliwość pociągania do odpowiedzialności karnej ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *