Abp Henryk Muszyński TW "Henryk"

Abp Muszyński TW „Henryk” pluje na naszą Ojczyznę i broni żydowskich interesów! Zdrajco, ręce precz od Polski!

Były Prymas Polski, abp Henryk Muszyński szuka medialnego blichtru i poklasku tych, którzy dziś świętują przywrócenie Wojciecha Lemańskiego do posługi kapłańskiej. Mam tu oczywiście na myśli tych, którzy wiarę katolicką mają głęboko… w nosie. Ba, niejeden z nich twierdzi, że jadanie z katolami jest jak jedzenie z psem (por. Talmud, Tosapoth, Jebamoth 94b). Muszyński, w lata 1984-1989 zarejestrowany jako tajny współpracownik Służb Bezpieczeństwa o pseudonimie „Henryk”, w wywiadzie którego udzielił Przewodnikowi Katolickiemu, w niewybrednych słowach wypowiedział się o Polsce i aktualnej władzy, równocześnie stając na straży interesu żydowskich antypolonitów. W ypowiedział się o noweli ustawy o IPN, która w pierwotnej formie miała bronić dobrego imienia Polski, a która jemu samemu mocno nie przypadła do gustu.

Dzięki ustawie o IPN i dyskusjom wokół niej antysemityzm w Polsce stał się znów problemem współczesnym i aktualnym. Zaczęły się budzić stare demony: nadwyrężone zostało zaufanie wielu tysięcy ludzi i nadszarpnięta praca wielu dziesiątek lat – powiedział Muszyński. Czy dla arcybiskupa, który przecież niejednokrotnie z kościelnej ambony czytał, iż Jezus Chrystus jest „Prawdą” ([por. J 14,6), nie rozumie, że dawanie jej innym, co umożliwiała pierwotna wersja ustawy o IPN, w istocie nie „nadwyręża zaufania”, a jedynie mierzi faryzejskie sumienia? Czyż nie rozumie, że jeśli mowa o „nadszarpniętej pracy wielu dziesiątek lat”, to mowa tylko i wyłącznie o pracy nad przemysłem holokaustu, który z Polaków, ofiary i bohaterów z okresu II wojny światowej robi zezwierzęconych katów? A może właśnie w obronie tego przemysłu Muszyński staje?!

„Arcypasterz” niemalże kopiując rabina Michaela Schudricha stwierdził także, że Polacy nie mają „dostatecznie głębokiej, własnej tożsamości” i mają „jednostronną, własną wizję” historii. Na czym polega owa „jednostronna” wizja komunistyczna wtyko? Na walce z impertynenckim antypolonizmem? Na obronie naszego dobrego imienia? A może na stwierdzeniu, że obozy koncentracyjne nie były Polskie, a Żydzi w zorganizowany sposób kolaborowali z III Rzeszą? Czy ksiądz arcybiskup już kompletnie zapomniał jakie obywatelstwo ma wpisane w paszport? Czy sumienie „jego wielebności” nie podpowiada, że mając wpisaną w życiorysie współpracę w komunistycznymi okupantami, powinien zapaść się pod ziemię, a nie w kolorowych strojach wypowiadać się o sprawach dotyczących naszej Ojczyzny? Muszyński, jak śmiesz mówić o „polskiej tożsamości” podczas gdy ty jako TW „Henryk”, kolaborując z komunistycznymi okupantami, dbając o swoje cztery litery, „polską tożsamość” próbowałeś zdławić?!

Ci, którzy dzisiaj odrzucają Żydów i muzułmanów, którzy oceniają tych ludzi i ferują wyroki, prawdopodobnie nigdy żadnego Żyda ani muzułmanina nie spotkali. Winę za ich agresję i lęk ponosi z reguły środowisko ich życia, w których dominują radykalne opinie i propaganda, serwowana przez niektóre media – także powiedział były prymas.

TW „Henryku”, nie posądzam cię dziś o jakąkolwiek agenturalność czy przemyślane sekundowanie żydowskim antypolonitom. Ty po prostu jesteś pożytecznym idiotą, który po latach arcybiskupiej impotencji, próbujesz znaleźć swoje 5 minut w głównym ścieku. Stajesz w obronie obcych interesów, zapominając że to Polska wykarmiła takiego darmozjada jak ty, którego życie ograniczało się do wystawnych kolacji, drogich alkoholi i przepychu podczas kościelnych uroczystości. Zapamiętaj moje słowa, 5 minut koszernych oklasków ostatecznie skończy się zmieleniem twego imienia i spaleniem w piecu holokaustowego przemysłu. Wykorzystany, wyżuty, wypluty i spalony. Taki będzie twój los.

Zdrajco Muszyński, ręce precz od Polski!

Przeczytaj także:

J. Międlar: Wojciech Lemański bez suspensy. Komu służy transfer bpa Grzegorza Rysia?

Przeczytaj także:

OMZRiK grozi mi śmiercią?! Przyznają się do tego o... Wszystko wskazuje na to, że do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dotarła informacja, że Jacek Międlar po raz drugi zorgan...
NOWE FAKTY! Prokurator usprawiedliwił promocję ban... Kilka tygodni temu informowałem o podwójnych standardach polskiej prokuratury w artykule pt. „UJAWNIAMY! Prokuratura usprawiedliwia promocję banderyzm...
Rabował banki, teraz zaatakował prezydenta Gdańska... Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tzw. „światełka do nieba”...

1 komentarz do “Abp Muszyński TW „Henryk” pluje na naszą Ojczyznę i broni żydowskich interesów! Zdrajco, ręce precz od Polski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *