Komentuję wyrok, zachowanie Frasyniuka i decyzję Watykanu w sprawie biskupów w Chinach [WIDEO]

Komentuję skandaliczny wyrok sądu w jego sprawie, idiotyczne zachowanie Władysława Frasyniuka oraz decyzję Watykanu w sprawie biskupów w Chinach. Na zdrajcach Boga i Narodu nie zostawiam suchej nitki… Bo niby czemu miałbym to robić?

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „Komentuję wyrok, zachowanie Frasyniuka i decyzję Watykanu w sprawie biskupów w Chinach [WIDEO]

  1. m.b. mówi:

    prosze byc nieugietym w dojsciu do prawdy, w prawdzie…Podziwiam P.Jacku pana i postawe, czasem za dobro musi sie cierpiec.

  2. Barbara mówi:

    Wolność słowa, jak większość praw człowieka, nie ma charakteru absolutnego. Jej ograniczenia muszą (m.in.) spełniać kryterium proporcjonalności. W świetle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka można stosować karę pozbawienia wolności za nadużycie wolności słowa, gdy dana wypowiedź jest mową nienawiści lub nawoływaniem do przemocy. Polecam bardziej wnikliwą analizę, zamiast szafowanie słowem i bycie oburzonym, że zostałeś skazany za głoszenie prawdy.

  3. Monika mówi:

    Dobrzy i uczciwi ludzie zawsze w życiu mają pod górkę. Wyrok kompletnie dla mnie idiotyczny. Jacku wiem że chcesz dobrze ale pamiętaj- samemu ciężko jest coś ”zwojować”, świata też nie zbawisz więc zostaw coś dla Boga:))), tak na prawdę cała ludzkość leży w jego rękach. Nic nie dzieje się bez powodu, wszystko ma swój sens choć nie od razu jesteśmy w stanie go dostrzec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ