„Udział Żydów w zagładzie Żydów.” 24 lutego we Wrocławiu odbędzie się konferencja z dr Ewą Kurek. ZAPRASZAM!

Zorganizowana i systemowa współpraca Żydów z niemieckimi okupantami w czasie II wojny światowej to niewątpliwie tragiczna karta w dziejach historii. To równocześnie temat skrzętnie pomijany, a nawet zakłamywany przez media głównego nurtu. W obliczu antypolskich kłamstw, które w ostatnim czasie namnożył się jak grzyby po deszczu, stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa organizuje konferencję z dr Ewą Kurek, historykiem i specjalistą od stosunków polsko-żydowskich.

Podczas spotkania, dr Kurek wyjaśni jaka była postawa przeważającej części Żydów wobec zagłady Żydów. Gość specjalny z pewnością nie omieszka wspomnieć o pogromie w Jedwabnem i konieczności ekshumacji ciał pomordowanych Żydów. Podczas spotkania przewidujemy panel dyskusyjny, podczas którego goście będą mogli zadać pytanie dr Ewie Kurek.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Spotkanie odbędzie się 24 lutego (sobota), o godz. 15.00 we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników 17. Pół godziny przed spotkaniem (14.30) będziemy wyświetlać nieznane wcześniej filmy z getta warszawskiego.

Poniżej prezentuję plakat promujący wydarzenie. Proszę o udostępnianie go i zaproszenie jak największej liczby znajomych na konferencję we Wrocławiu.

Wejście na konferencję jest darmowe.

Wrocław 24 lutego 2017, konferencja z dr Ewą Kurek "Udział Żydów w zagładzie Żydów"

Wrocław 24 lutego 2017, konferencja z dr Ewą Kurek „Udział Żydów w zagładzie Żydów”

Przeczytaj i obejrzyj:

Jak Żydzi stworzyli bajkę o Holokauście – wywiad z dr Ewą Kurek

3 komentarze do “„Udział Żydów w zagładzie Żydów.” 24 lutego we Wrocławiu odbędzie się konferencja z dr Ewą Kurek. ZAPRASZAM!

  1. Kim ze Ty jesteś kolejną katolicką swinia oczywiście wschodnia Polska nie wiadomo co to jest czy ruskie czy watykańskie scierwo żyd be ale kasa za opowiadanie bajek o żydowskim królu ok

  2. Drogi Jacku! Getta likwidowano zgodnie z literą talmudu. To należy uwypuklić. Podatki w Polsce zbierała gmina łupiąc motłoch jak ewangeliczni celnicy. Ten system kastowy dotrwał do holokaustu. Ważny jest udział Żydów w niszczeniu i mordowaniu polskiego obozu Patriotycznego, co trwa do dziś. Żydzi się nawracają , zwłaszcza ci co znają Izajasza 53.
    Strategia, by uprawiać zamordyzm moralny Polaków przez elity, to ponadpartyjna strategia, dlatego trzeba odkłamać Jedwabne, póki żyją świadkowie. Są modlitwy o nawrócenie Żydów, trzeba wymyślić też dla syjonistów, ateistów, komunistów. Trzy w jednym. „Duchu Święty, Święta Trójco, obdarz ich pokorą, ulecz skruchą, napełnij miłością i podziel się z nimi, po nawróceniu, mądrością” Amen!!!

  3. Czy USA nie lubi nas dlatego, że Karski pokrzyżował plany wysłania ich Żydów finansujących III Rzeszę na wycieczkę do Europy, by pozwiedzali obozy pracy Hitlera? Wtedy USA nie było w stanie wojny z koalicją faszystowską. To taki żart science fiction. Nasi Żydzi to był nieszkodliwy biedny motłoch, a zachodni to elity Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *