Polacy a Jedwabne, Kielce i marzec ’68. Odpowiadam na atak Mai Ostaszewskiej

Maja Ostaszewska wywołała mnie do tablicy. No cóż, na jej nieszczęście postanowiłem odpowiedzieć jej w kilku zdaniach i nie zamierzałem jej oszczędzać. To załgana komediantka, która albo odgrywa jakąś rolę, albo jest ideowym potomkiem tych, którzy Polaków masowo mordowali, albo po prostu jest głupia, zbrodnie w Jedwabnem (1941), Kielcach (1946) i deportacje Żydów do Izraela (1968-69) przypisała Polakom. Oto co mam jej do powiedzenia: „Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Odpowiadam na bezczelny atak aktorki (klik).

– Wsparcie finansowe:  http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie
– KOSZULKI, BLUZY (mam już wszystkie rozmiary), KALENDARZE, CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
– ODPOWIEDŹ DO OSTASZEWSKIEJ: http://jacekmiedlar.pl/2018/02/08/maju-zalgana-komediantko-kto-ci-napisal-te-role-odpowiadam-na-bezczelny-atak-aktorki/

1 komentarz do “Polacy a Jedwabne, Kielce i marzec ’68. Odpowiadam na atak Mai Ostaszewskiej

  1. Drogi Jacku! Widocznie aktorom lepiej płacą za rolę kanalii niż w filmach porno. Aktorki nie maja wyjścia, bo warunki fizyczne, nie pozwoliły by im na zaliczenia kastingu.
    Jedwabne to ponadpartyjne uniwersalne narzędzie do upokarzania patriotów, dlatego jest cenne dla każdej jarmułkowej i hanukowej elity przyjaciół B’nai B’rith!
    Nowym ministrem spraw zagranicznych Niemiec ma zostać szef SPD Martin Schulz. Organicznie nienawidzący Trumpa, Polski, Trójmorza, pacyfista który zablokował 2% wydatków na zbrojenia. To dar niebios dla Polaków w obliczu ataku Izraela, bo to czyni z nas ważniejszego partnera dla USA. Nasz Dziennik nawołuje do modlitwy za naród Żydowski. To klucz i oręż dla ONR by zdjąć z Polaków odium antysemityzmu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *