„Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Odpowiadam na bezczelny atak aktorki

Mogłem się tego spodziewać, że przyjdzie moment, gdy do tablicy wywoła mnie jakiś lewacki klakier po szkole aktorskiej, co wiedzę z dziedziny historii ogranicza do czytania postów na profilach „obrońców demokracji”. Niestety, padło na byle kogo, bo na Maję Ostaszewską, którą kojarzę z kodziarskich awantur i „czarnych protestów” vel marszy zwolenników zabijania (aborcji). 

Dziś pewien nacjonalista bezkarnie nawołuje do nienawiści i sprzedaje koszulki z napisem „Nie przepraszam za Jedwabne”. To haniebne. Brak reakcji odziera nas z człowieczeństwa. Ja jako Polka przepraszam za Jedwabne, za Kielce, za marzec 68. Wstydzę się. Powtarzam- nigdy więcej. Nie zgadzam się na rosnącą ksenofobię. Nie chcę zakłamywania historii. Nie w moim imieniu – na Facebook’u napisała Maja Ostaszewska.

Niezorientowanych informuję, że w obliczu antypolskich kłamstw, polakożerczej, żydowskiej napaści na dobre imię narodu polskiego oraz spolegliwości polskiego rządu w kwestii ekshumacji w Jedwabnem i odtajnienia dokumentów z IPN na ten temat, postanowiłem wyprodukować koszulki i bluzy z napisem „NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE”. Bo niby czemu mam przepraszać za zbrodnie, która po dzień dzisiejszy nie została wyjaśniona?

Do Ostaszewskiej: Aktorzyno, nie wiem czy wiesz, ale Polacy nie walczyli w sposób zorganizowany i systemowy z Żydami tak jak czynili to starozakonni w szeregach policji porządkowej w gettach, Judenratach, Sonderkommando czy Wehrmachcie. Nie wiem czy wiesz, ale w 1941 roku to nie Polacy rządzili w Jedwabnem, ale Niemcy, których ty, w myśl politycznej poprawności nazywasz nazistami. Dlaczego Polacy mieliby mordować Żydów zamiast mordować uzbrojonego, niemieckiego wroga? Relacje polskich świadków, Janiny Biedrzyckiej czy Franciszka Karwowskiego są jasne: bestialski mord na kilkudziesięciu Żydach to nie była operacja polska, ale niemiecka! Poza tym, przez okres II wojny światowej to Niemcy z Żydami systemowo mordowali Żydów, a nie Polacy. Może warto żebyś to napisała na swojej facebook’owej tablicy? To nie Żydzi na masową skalę chronili Polaków przed grasującymi niemieckimi żandarmami, ale Polacy Żydów. To Polacy narażali swoich najbliższych na śmierć i kierowani chrześcijańskim miłosierdziem oddawali życie za społeczność, która od wieków nasz kraj nazywała „dojną krową”, w 1939 roku entuzjastycznie witała w Łodzi nazistów, w Wilnie całowała sowieckie czołgi, a w Zamościu Polaków wydawała na śmierć sowieckim katom.

Przepraszasz za Kielce (1946) i Marzec ’68. Załgana komediantko, w 1946 zbrodni na społeczności żydowskiej nie dokonali Polacy, ale stalinowscy zbrodniarze z Milicji Obywatelskiej, Ludowego Wojska Polskiego i Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w których szeregach stał niejeden żydowski zdrajca, który w czasie II wojny światowej chował się w polskiej piwnicy. Natomiast Marzec 1968, a ściśle mówiąc 1969, czego zapewne nie przeczytałaś w internetowych wpisach, to również sprawka komunistycznych okupantów, czyli wrogów mojej ojczyzny. Nie wiem, może twoi rodzice, a zwłaszcza dziadkowie, to stare kacapy, co w kazamatach NKWD mordowali polskich bohaterów AK i NSZ i poczuwasz się do odpowiedzialności, by przepraszać za sowieckie zbrodnie. Być może nie pamiętasz, ale do 1989 Polska oficjalnie była pod okupacją sowiecką. Kim ty w końcu jesteś: Niemką czy kacapką? A może odgrywasz opłacaną rolę? Powiedz, kto cię opłaca? Jan T. Gross czy Stefan Michnik? Kto napisał ci tę rolę?

Komediantko, wiedz, że dumny Polak, czego prawdopodobnie nigdy nie pojmiesz, nie przeprasza za Jedwabne, Kielce ’46 czy Marzec ’68. Przepraszają tylko zdrajcy, idioci, antypolonici i ideowe dzieci sowieckich i niemieckich katów, do których należał niejeden Żyd.

KUP KOSZULKI:

Tagi , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

22 odpowiedzi na „„Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Odpowiadam na bezczelny atak aktorki

 1. Szypura Zdzisław mówi:

  Prowokowanie procesu w sprawie Jedwabnego, to dobra strategia, by odtajnić archiwa IPN. Można w sądzie powołać żyjących świadków i nagrania z ich relacji. Trzeba napiętnować tfurcuf pseudokultury od Pokłosia, Pokotu, Klątwy itp. Reforma szkolnictwa bez dekomunizacji i odejścia od materializmu dialektycznego to kpina. Zamrożenie ustawy o ochronie życia, to ryzyko utraty łaski dla Polski. Episkopat to utuczony na dotacjach UE wystraszony struś. Trzeba wspólnie głosić hasła, że bez ONRu nie obronimy wolności w Polskim internecie. To priorytet na dziś i jutro. To jedyne żródło prawdziwej informacji. Sedno walki o wolność zagrożone przez prowokacje każdej waadzy. Yuotube stosuje blokadę informacji puszczając zamrożone stare posty jako nowe. Algorytm dostarczający użytkownikowi to co”lubi” pozbawia nas oglądu i wglądu do tego co robi przeciwnik. Bóg z nami Polakami, ale tylko dlatego byśmy Mu pomogli zbawić świat i wydutkać szatana na strychu!

 2. Głupi Dzban mówi:

  Jasno i konkretnie. Dziękuję, z pozycji osoby bez Pejsbuka i możliwości reakcji:-) Świetna robota.

 3. ostry107 mówi:

  Brawo panie Jacku.To jest wpis pod ktorym podpisuje sie oburacz.Pozdrawiam z Niemiec 🙂

 4. Krysta mówi:

  Brawo p.Międlar! Pani Ostaszewska to antypolska, poprawna KODomitka, w dodatku niedouczona. Inne kraje nie eksponują swoich niechlubnych kart historii. Ostaszewska nie dość że nie mówi prawdy, to jeszcze powtarza oszczerstwa, wytworzone przez wrogów Polski! W czasie wojny na pewno taka postawa spotkałaby się z najwyższą karą!

 5. Mariusz mówi:

  I ty byłeś księdzem?
  No proszę to wiele tłumaczy

 6. pabloszyderca mówi:

  No tak, zbrodni po wojnie na Żydach nie dokonali Polacy, `68 to też nie Polacy tylko komuniści. W takim razie to nie Niemcy wymordowali miliony Żydów w obozach tylko jacyś faszyści.

  • R.S. mówi:

   Wiesz kto to taki : 1) marszałek Polski Konstanty Rokossowski ?
   2) marszałek Polski Marian Spychalski ?
   Poczytaj. Popytaj. Porozmawiaj. Dowiesz się może skąd wzięli się na wysokich stanowiskach wojskowych i dlaczego je stracili. Później PO’dziel się wnioskami.
   Ciekawi mnie jakie będą

 7. Ada A. mówi:

  Taki ciemny typ jak Międlar powinien zamilknąć na zawsze, albo swoje mądrości głosić np. pod budką z piwem

 8. Irena mówi:

  Kocham Polske, kocham Moj Kraj, ale patrze obiektywnie na ludzi, obojetnie jakiej sa nacji – Jezusa – przeciez rowniez Zyda wydal jego uczen, jego wspoltowarzysz, ktory mial glosic jego nauki wsrod ludzi. Niestety czlowiek jest istota ulomna, tak bylo z Judaszem, ktory sprzedal Jezusa za 30 srebrnikow, tak dzialo sie rowniez w czasie wojny, gdzie niestety Polacy denuncjowali Zydow czasem ze strachu, czasem w zgodzie z przyjeta od Niemca ideologia, ze Zyda trzeba tepic, zabic, a jego majatek ma sluzyc nam, a niektorzy ze zwyklej chciwosci.W 1968 roku ja zegnalam moja przyjaciolke, ktora wraz z rodzina musiala opuscic Kraj w ktorym sie urodzila i ktory kochala. Polak tak naprawde nigdy nie byl obojetny jesli chodzilo o zydow. Niestety antysemityzm trafil na podatny grunt.

 9. Grzesiek Romański mówi:

  Chciałbym cię spotkać i napluć ci w ryj, bo twarzy nie masz, nacjonalistyczny zjebie.

 10. Kedyw mówi:

  Mendlar przyjdziemy po ciebie!

 11. Witold Seredyński mówi:

  Już wiem kto opłacał Ostaszewską! Dwóch Niemców – Schiller i Beethoven – to oni za srebrniki Unii Europejskiej napisali dla tejże Unii hymn! To oni propagują kosmopolityzm w postaci braterstwa wszystkich ludzi!
  Przepraszam za głupie żarty, widocznie jestem zdrajcą, skoro za cokolwiek przepraszam.

 12. Tomasz mówi:

  Szablonowe aktora, w oczach widzę strach, albo szaleństwo 🙂

 13. Waldek mówi:

  Twój język mówi sam za siebie. Zwróć uwagę że twoje płaskie wypowiedzi są przesycone inwektywami za każdym razem jak zostajesz gdzieś skrytykowany. Nic dziwnego że zrzeszasz w swoich szeregach jedynie tę część społeczeństwa, która jest „granatem od pługa oderwana”. Przeczytaj z uwagą wpis Ostaszewskiej i swój. Nie widzisz różnicy w poziomie wypowiedzi ? Nie dziwi mnie to. Jeżeli jednak zauważasz to pewnie przygniótł cię do podłogi.
  Poza tym ta wasza definicja patrityzmu doprowadzi nas kiedyś do wojny, w której wy jako pierwsi weźmiecie nogi za pas, bo przecież kto wśród was jest ? Kibole, recydywa i krzyczacze. Nie potrzebujemy was, weź to sobie do głowy.

 14. Dorota Płoszczyńska mówi:

  W tym co robisz, nie ma ani honoru, ani Boga. Boga znasz z religii i katolickiej nauki, to wszystko. Jakim trzeba być nędznikiem, żeby tak traktować ludzi. Tak postępują bestie w ludzkiej skórze.

 15. Anna Duda mówi:

  Panie Medlar, prosze zdjac sutanne, bo hanbi pan nauke Chrystusa

 16. Anna mówi:

  Panie Miedlar, prosze kontynuowac swoja prace w obronie dobrego imienia naszej Ojczyzny !!!
  Wszystkich krytykantow odsylam do lektury ksiazek badz wypowiedzi na youtube Pani Doktor Ewy Kurek, profesora universyteckiego, historyka o wielo wieloletnim doswiadczeniu. Wypowiedzi popartych wieloletnia, zmudna praca nad ujawniniem prawdy kim byli i sa naprawde Zydzi. Pani Ewa Kurek przedstawia fakty nie opinie !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ