Wspomnień czar! Domagałem się karania antypolonizmu, po czym zostałem oskarżony o „mowę nienawiści” [WIDEO]

Żądamy całkowitego, prawnego zakazu antypolonizmu, a w szczególności talmudyzmu, banderyzmu, islamizmu i lewackiego marksizmu! Z tego miejsca pytam rząd Prawa i Sprawiedliwości: Czy macie na to odwagę? A może będziecie musieli zyskać pozwolenie od żydowskich mocodawców z Ameryki? Poniekąd rozumiem, że oblatuje Was strach. Ale odwagi: Jeżeli zdecydujecie się na taki krok, naród polski za Wami pójdzie! Przede mną stoją ludzie, którzy mogą stać się dla Was inspiracją! I proszę was z tego miejsca nie zaprzepaśćcie tej szansy! – w trakcie przemówienia 11 listopada 2017 roku na wrocławskim rynku mówił Jacek Międlar.

Moje słowa nie przypadły do gustu demoliberalnym mediom, politykom i działaczom totalnej opozycji. Z miejsca zwyzywano go od „antysemitów”, „rasistów” i „ksenofobów”. Za podobne treści, które wypowiedziałem w 2016 roku, wciąż grozi mi dwa lata pozbawienia wolności. W słowach „domagamy się szacunku Żydów do Polaków” oraz „nie pozwolimy, by kierowani Talmudem Żydzi nazywali nas robactwem” prokuratura doszukała się „mowy nienawiści”.

Nowelizacja ustawy o IPN sugeruje, że rząd Prawa i Sprawiedliwości wziął sobie do serca moje słowa i uczynił pierwszy krok na drodze penalizacji antypolonizmu. Oczywiście, taka ustawa to jeszcze za mało, ale od czegoś trzeba przecież zacząć.

Na nagraniu od 12. minuty.

Całe przemówienie Jacka Międlara w wersji tekstowej (klik)

Zobacz także: 

Relacja wideo z Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu [eMisjaTv]

Przeczytaj także:

Skandal! Litewska policja kazała usunąć polską fla... Jak co roku, 2 maja, z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą i Święta Flagi Narodowej, kierowniczka Polskiego Studia Teatralnego oraz znana polska ...
„W Jedwabnem Polacy zabili Żydów”. Szef MSZ oskarż... Ustawa nie zmienia historii. Nie można jednak piętnować narodu za działania jednostek, a nawet grup osób, które zabijały lub wydawały Żydów - tak Jace...
Gdzie kupić książkę Jacka Międlara „Moja wal... Zainteresowanie moją książką jest większe niż mogłem to sobie wyobrazić. W sieci pojawia się mnóstwo pytań, gdzie można dostać moją książkę pt. "Moja ...

5 komentarzy do “Wspomnień czar! Domagałem się karania antypolonizmu, po czym zostałem oskarżony o „mowę nienawiści” [WIDEO]

  1. Drogi Jacku! Nazizm, nacjonalizm, wszystko co anty jest polane sosem nienawiści. Chcą nas zarazić nienawiścią, bo ona potrzebna jest im, jako pretekst i usprawiedliwienie dla swojej nienawiści. Dlatego mamy w szeregach Rybaków i innych oszołomów pozbawionych łaski wiary w Jezusa Chrystusa. To sedno wojny, bo ten co nienawidzi traci łaskę Nieba, Szczęść Boże!

  2. Żydzi to motłoch i elity. Ten model chciał wylansować w Polsce Michnik dzieląc Polaków na ciemnogród i oświeconych po kursach na WUMLach. Podobny porządek chcą moderniści zaprowadzić w KK walcząc z ciemną ortodoksją i tradycjonalistami, czyli z katechizmem, przez jego relatywizację.Sutanna dziś to zbroja. Moderniści chodzą w garniturach. Drogi Jacku! Załóż parafię internetową jak ks. Natanek i Alleluja do przodu!

  3. Ekshumacje w Jedwabnem na prośbę rabina z USA zatrzymał prokurator Lech Kaczyński, Wyroki i wymuszone zeznania i spreparowane dowody przez UB uwiarygodnił Rzepliński. Dlatego musi być wielki nacisk społeczny, by odkopać szczątki ofiar zabite kulami a nie widłami. Najlepiej do Komisji zaprosić historyków, prokuratorów z Izraela i USA jak i ochotników z neutralnych w tej hucpie narodów. Trzeba tą wisienkę na torcie oszczerstw wziąć po lupę i wsadzić w d… Komorowskiemu i Kwaśniewskiemu! Króluj nam Chryste, teraz i zawsze i wszędzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *