Wspomnień czar! Domagałem się karania antypolonizmu, po czym zostałem oskarżony o „mowę nienawiści” [WIDEO]

Żądamy całkowitego, prawnego zakazu antypolonizmu, a w szczególności talmudyzmu, banderyzmu, islamizmu i lewackiego marksizmu! Z tego miejsca pytam rząd Prawa i Sprawiedliwości: Czy macie na to odwagę? A może będziecie musieli zyskać pozwolenie od żydowskich mocodawców z Ameryki? Poniekąd rozumiem, że oblatuje Was strach. Ale odwagi: Jeżeli zdecydujecie się na taki krok, naród polski za Wami pójdzie! Przede mną stoją ludzie, którzy mogą stać się dla Was inspiracją! I proszę was z tego miejsca nie zaprzepaśćcie tej szansy! – w trakcie przemówienia 11 listopada 2017 roku na wrocławskim rynku mówił Jacek Międlar.

Moje słowa nie przypadły do gustu demoliberalnym mediom, politykom i działaczom totalnej opozycji. Z miejsca zwyzywano go od „antysemitów”, „rasistów” i „ksenofobów”. Za podobne treści, które wypowiedziałem w 2016 roku, wciąż grozi mi dwa lata pozbawienia wolności. W słowach „domagamy się szacunku Żydów do Polaków” oraz „nie pozwolimy, by kierowani Talmudem Żydzi nazywali nas robactwem” prokuratura doszukała się „mowy nienawiści”.

Nowelizacja ustawy o IPN sugeruje, że rząd Prawa i Sprawiedliwości wziął sobie do serca moje słowa i uczynił pierwszy krok na drodze penalizacji antypolonizmu. Oczywiście, taka ustawa to jeszcze za mało, ale od czegoś trzeba przecież zacząć.

Na nagraniu od 12. minuty.

Całe przemówienie Jacka Międlara w wersji tekstowej (klik)

Zobacz także: 

Relacja wideo z Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu [eMisjaTv]

5 komentarzy do “Wspomnień czar! Domagałem się karania antypolonizmu, po czym zostałem oskarżony o „mowę nienawiści” [WIDEO]

  1. Drogi Jacku! Nazizm, nacjonalizm, wszystko co anty jest polane sosem nienawiści. Chcą nas zarazić nienawiścią, bo ona potrzebna jest im, jako pretekst i usprawiedliwienie dla swojej nienawiści. Dlatego mamy w szeregach Rybaków i innych oszołomów pozbawionych łaski wiary w Jezusa Chrystusa. To sedno wojny, bo ten co nienawidzi traci łaskę Nieba, Szczęść Boże!

  2. Żydzi to motłoch i elity. Ten model chciał wylansować w Polsce Michnik dzieląc Polaków na ciemnogród i oświeconych po kursach na WUMLach. Podobny porządek chcą moderniści zaprowadzić w KK walcząc z ciemną ortodoksją i tradycjonalistami, czyli z katechizmem, przez jego relatywizację.Sutanna dziś to zbroja. Moderniści chodzą w garniturach. Drogi Jacku! Załóż parafię internetową jak ks. Natanek i Alleluja do przodu!

  3. Ekshumacje w Jedwabnem na prośbę rabina z USA zatrzymał prokurator Lech Kaczyński, Wyroki i wymuszone zeznania i spreparowane dowody przez UB uwiarygodnił Rzepliński. Dlatego musi być wielki nacisk społeczny, by odkopać szczątki ofiar zabite kulami a nie widłami. Najlepiej do Komisji zaprosić historyków, prokuratorów z Izraela i USA jak i ochotników z neutralnych w tej hucpie narodów. Trzeba tą wisienkę na torcie oszczerstw wziąć po lupę i wsadzić w d… Komorowskiemu i Kwaśniewskiemu! Króluj nam Chryste, teraz i zawsze i wszędzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ