Podsumowanie roku 2017 [eMisjaTv]

Nie wszędzie zdołaliśmy dotrzeć w tym roku, ale i tak naszej kamerze udało się uwiecznić cały szereg istotnych wydarzeń. Były protesty, marsze i manifestacje, ale i wykłady, felietony oraz konferencje. Na naszej antenie gościli m.in. Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Wojciech Sumliński, Rafał Ziemkiewicz, Jerzy Robert Nowak, Janusz Korwin-Mikke, Jan Przybył, Marian Miszalski, Zygmunt Miernik, Marian Piłka, Artur Wosztyl, Jacek Międlar, Piotr Rybak, Jarek Bogusławski a także Jayda Fransen i Donald Trump!

To był naprawdę trudny rok. Dwukrotnie próbowano zniszczyć naszą kamerę. Najpierw w Hajnówce, a potem – niestety skutecznie – pod Wrocławiem. Pełną sprawność odzyskała dopiero w listopadzie. Wcześniej jednak musieliśmy zmienić siedzibę. Rozpoczęła się publiczna zbiórka funduszy na nowe studio eMisjiTv. Natomiast w grudniu YouTube wystosował ostrzeżenie za treść kanału, wyłączając kilkadziesiąt filmów. Na koniec ABW wezwało na przesłuchanie naszego redaktora naczelnego. Mimo to ostatnie 12 miesięcy należy zaliczyć do udanych. Zrealizowaliśmy niemal 100 materiałów filmowych, a liczba subskrypcji zbliżyła się do 40 tys. Otrzymaliśmy też całą masę wiadomości i komentarzy od widzów! To najlepszy dowód, że nasza praca ma swoją wartość i jest wykonywana z pożytkiem dla Polski.

Powyższy film dedykujemy Dariuszowi Jaworskiemu, autorowi kanału Sumienie Narodu, który niedawno stracił swój cały dorobek filmowy w Internecie. Przez cały 2017 rok spotykaliśmy się z Darkiem wielokrotnie podczas wielu publicznych wydarzeń. Teraz musi on budować swój kanał od zera: https://www.youtube.com/channel/UCnXO…

My jako redakcja wPrawo.pl serdecznie dziękujemy za współpracę z telewizją eMisjaTv w roku 2017 i czekamy na otwarcie nowego studia z transmisją na żywo w 2018 roku. Szczęśliwego Nowego Roku dla eMisjiTv i wszystkich Drogich Czytelników.

Źródło: eMisja.Tv

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „Podsumowanie roku 2017 [eMisjaTv]

  1. gość mówi:

    Witam! Proszę o obejrzenie tego filmiku pt: Zbrodnie Sądowe i Fakty Tomasz Rutkowski i skomentowanie sprawy. To pilne.

  2. Szypura Zdzisław mówi:

    Jezus daje w tym fragmencie wskazówki gdzie szukać proroctw o męczeństwie Mesjasza. To fragment Poematu Boga Człowieka.
    Niech waszą pierwszą myślą będzie zawsze: “Co chciałbym, żeby mi uczyniono, gdybym był jak on?” I czyńcie tak, jakbyście chcieli, żeby wam czyniono. Obecnie Izrael ma jeszcze swe dawne prawa. Przyjdzie jednak dzień – i jego jutrzenka nie jest już bardzo daleka – kiedy będzie się czcić jako symbol absolutnego piękna obraz Kogoś, w kim realnie zostanie odtworzony Mąż boleści z Księgi Izajasza i Udręczony z psalmu Dawida; Kogoś, kto będzie Odkupicielem rodzaju ludzkiego, dlatego że się upodobni do trędowatego. Do Jego ran pobiegną – jak łanie do źródeł – wszyscy spragnieni, chorzy, wyczerpani, wszyscy, którzy płaczą na tej ziemi. On ich napoi, uzdrowi, da wytchnienie, pociechę duchowi i ciału. Najlepsi zaś gorąco zapragną upodobnić się do Niego. [Będą chcieli stać się] pokrytymi ranami, wykrwawionymi, pobitymi, ukoronowanymi cierniem, ukrzyżowanymi z miłości do ludzi, których trzeba odkupić, kontynuując dzieło Tego, który jest Królem królów i Odkupicielem świata.
    Wy jeszcze jesteście z Izraela, lecz już wyrastają wam skrzydła, żeby poszybować ku Królestwu niebieskiemu. Zacznijcie od dziś [pojmować] tę myśl i nową wartość chorób. Błogosławiąc Boga, który zachował was w dobrym zdrowiu, pochylcie się nad cierpiącymi i umierającymi. Jeden z Moich apostołów powiedział pewnego dnia do któregoś ze swych braci: “Nie bój się dotykać trędowatych. Z woli Boga żadna choroba nas nie dosięgnie”. Dobrze powiedział. Bóg chroni Swe sługi. Ale nawet gdybyście się zarazili, opiekując się chorymi, zostalibyście przeniesieni do drugiego życia jako męczennicy miłości. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ