Kaczyński spotkał się żydami! Wydali kłamliwy komunikat, domagali się krytyki MN, a sami nie uderzyli się w pierś

Antypoloska propaganda, jaka została zbudowana wokół Marszu Niepodległości w Warszawie, wymusiła na Jarosławie Kaczyńskim spotkanie z ludźmi, którzy wielokrotnie potwierdzali swoją antypatię do prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński spotkał się z żydami. Efekt? Żydzi wydali kłamliwy komunikat, domagali się krytyki Marszu Niepodległości i nie potępili słów jednego ze swoich przedstawicieli, który nawoływał, by Kaczyński popełnił samobójstwo.

Jarosław Kaczyński spotkał się z naczelnym rabinem Michaelem Schudrichem oraz Lesławem Piszewskim, przewodniczącym Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, zaś tematem spotkania było rzekome „narastające zjawisko antysemityzmu” w naszym kraju, czyli brednie, o których na wszelkie możliwe sposoby piszą lewackie i żydowskie media typu Haaretz czy Times of Israel.

Jarosław Kaczyński powiedział, że podczas spotkania rozmawiano na temat Marszu Niepodległości, największej manifestacji narodowej w Europie.

– Wyraziłem zdanie, że rasistowskie hasła to było wystąpienie bardzo niewielkiej, wręcz liczącej mniej niż promil grupy, które rzeczywiście miało niemożliwy do przyjęcia, oburzający charakter – zaznaczył Kaczyński.

Zaraz po spotkaniu prezesa PiS z żydami, na oficjalnej stronie starozakonników w Polsce Jewish.org.pl pojawił się komunikat, w którym poprzez niedopowiedzenia zasugerowano, że Jarosław Kaczyński potępił cały Marsz Niepodległości.

– Komunikat, sprawiający wrażenie, że ja mówię o całym Marszu Niepodległości, jest nieprawdziwy – powiedział Jarosław Kaczyński.

Nie dość, że przedstawiciele środowisk żydowskich wydali kłamliwy komunikat po spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, to jeszcze nie przeprosili za obrzydliwe słowa, które opublikował i wypowiedział przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej we Wrocławiu Aleksander Gleichgewicht. Obok skandalicznych wypowiedzi podczas manifestacji opozycjonistów we Wrocławiu w grudniu 2016 roku, Gleichgewicht nawoływał, by prezes PiS popełnił samobójstwo, a politycy zjednoczonej prawicy „zniknęli niczym mara”.

„Niech się Kaczor powiesi razem z bandą kolesi. (…) Raz na zawsze odejdzie Kaczafi! (…) Makabrewicz, Piotrowicz, Szydło, Błaszczak, Pawłowicz, Ziobro, Kempa i „Jojo” Brudziński… Jeszcze zwiśnie im wara, zniknął, niczym zła mara – Duda, Gowin i „Członek” Kuchcińki. – na Fecebook’u napisał Gleichgewicht

Czy wyobrażacie sobie Państwo, żeby podobne słowa wypowiada którykolwiek z przedstawicieli polskiej prawicy, z czego potem nie musieliby się tłumaczyć Polacy. Przecież za transparent o „Białej Europie” do tablicy zostali wezwani wszyscy patrioci i narodowcy, a partia rządząca została wezwana przez żydów i brukselskich włodarzy do narodowej ekspiacji. Problem w tym, że ten absurd trwa w najlepsze, a spora część zwolenników polskiej prawicy zamiast przeciwstawić się haniebnej manipulacji podkłada się pod „pałkę” mitycznego antysemityzmu, zamiast walczyć z realną nienawiścią, która ukierunkowana jest w stronę Polaków.

Źródło: wPrawo.pl

Przeczytaj także:

Teatrzyk dla gojów czy przebudzenie PiS? | J. Międ... Czy to co dziś się dzieje w polskiej i światowej polityce w kontekście żydowskich roszczeń i skandalicznych wypowiedzi izraelskich polityków, to wyreż...
Raper STOPA: „Za utwór o żydowskich roszczen... Zdajemy sobie sprawę, że w myśl Talmudu goje są kimś gorszym. Czy to jest antysemityzm? Czy nazywanie poglądów Grossa kłamstwami to negacja Holokaustu...
Szajka oszustów kieruje ohydnym OMZRiK! Antypoloni... Początkiem lutego dotarła do nas niesłychanie radosna wiadomość. Policja przeszukała szalenie antypolski, kierowany przez szajkę oszustów, Ośrodek Mon...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *