Fot. Tuwroclaw.com

Lewactwo chce delegalizacji Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu! Nazwali mnie „bandytą” i straszą drewnianymi pałkami

Dziewięć organizacji lewicowych chce zablokować Marsz Wielkiej Polski Niepodległej, który 11 listopada ma przejść ulicami Wrocławia. Do znanego z jawnie antypolskich działań prezydenta Rafała Dutkiewicza wystosowano apel, by ten zdelegalizował zaplanowany na sobotę marsz, który – jak zapowiadają organizatorzy – ma być wielką manifestacją polskości i upamiętnieniem odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. Lewactwo dostaje białej gorączki, bo oto nadchodzi wielka patriotyczna fala.

Środowiska LGBT oraz organizacje, które jeszcze kilka miesięcy temu próbowały doprowadzić do przewrotu w naszej Ojczyźnie przesłały do prezydenta Wrocławia pismo, w którym Jacka Międlara i Piotra Rybaka nazywają „bandytami”, a samego Dutkiewicza wzywają by ten „stanął wspólnie z nimi na drodze brunatnej fali idącej bez żadnych przeszkód przez kolejne polskie miasta”.

TREŚĆ APELU NA TUWROCLAW.COM (KLIK)

Polska i Wrocław brunatnieją! Proszę nie odwracać oczu! Pytamy Pana wprost, czy 11 listopada, w Święto Niepodległości, odda Pan miasto we władanie bandytom takim jak Jacek Międlar i Piotr Rybak? Czy będzie Pan udawał, że nie wie, o kogo chodzi i kto będzie owym marszem przewodził? – napisali przedstawiciele organizacji lewicowych.

W dalszej części autorzy apelu, dla których najwyraźniej Polska nie ma żadnej wartości, przestrzegają przed patriotami, których oni nazywają „neofaszystami i neonazistami”, sugerując że przedstawiciele stowarzyszenia Wielka Polska Niepodległa i kibice Śląska Wrocław, którzy organizują marsz, będą wznosić „ręce w hitlerowskim pozdrowieniu, prezentować publicznie faszystowskie symbole, nawoływać do przemocy…”. To stara kominternowska śpiewka mająca na celu obrzydzenie wszystko co patriotyczne i wrzucenie do jednego wora o nazwie „faszyzm i nazizm”? Bez względu na ujadanie lewactwa marsz na pewno się odbędzie, a za upublicznienie pełnego zniewag oświadczenia autorzy apelu zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej i cywilnej. Już jutro sprawa zostanie przekazana do odpowiednich organów wymiaru sprawiedliwości.

Jayda Fransen z Britain First weźmie udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej

Udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej potwierdziła znienawidzona przez środowiska lewicowe liderka organizacji Britain First, której za walkę z islamskimi pedofilami grozi kilka lat pozbawienia wolności. Ponieważ przeciwko niej jest toczone postępowanie sądowe musiała uzyskać zgodę na wyjazd zagranicę. Jak mi potwierdziła w prywatnej rozmowie, dzisiaj tę zgodę otrzymała, wyrażając wielką radość i dumę, że razem z nami będzie mogła świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

W związku z organizowaną wielką manifestacją we Wrocławiu, środowiska lewicowe i demoliberalne media dostały ataku szału. Lewactwo apeluje do Dutkiewicza, który zamiast świętować w Marszu Niepodległości co roku maszeruje w tzw. Marszu Wzajemnego Szacunku od synagogi do synagogi, Gazeta Wyborcza wylała hektolitry jadu próbując skłócić ze sobą organizacje patriotyczne z Wrocławia, Facebook skasował naszą stronę wPrawo.pl, a Youtube zablokował kanał naszego portalu. To nas nie zniechęca! Co więcej, dla nas patriotów to znak, że organizowana przez nas manifestacja jest inicjatywą słuszną, na którą zapraszamy rodziny z dziećmi, kibiców, patriotów i narodowców. Niech cały Wrocław i Polska usłyszą, że jesteśmy dumnymi Polakami, którzy za ukochaną Ojczyznę są gotowi oddać życie.

11 listopada 2017 roku o godz.16.30 wyruszamy spod Dworca PKP i ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza udajemy się na Rynek gdzie odbędą się przemowy.
Organizatorami wydarzenia są: Wielka Polska Niepodległa, Kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej, Narodowcy RP; patronat medialny: wPrawo.pl.

Wesprzyj marsz finansowo: https://zrzutka.pl/k4jk74

Wydarzenie na Facebook’u (KLIK)

Prosimy o udostępnianie plakatu w mediach społecznościowych.

Zdjęcie użytkownika Wielka Polska Niepodległa - Oddział Wrocław.

Przeczytaj także:

ANTYSEMICI w Forum Żydów Polskich?! „Życzymy... Życzymy wszystkim wyjścia z ich osobistego Egiptu. Rok temu, za podobne słowa, które wypowiedziałem na kazaniu podczas 82. rocznicy ONR w Białymstoku ...
Generał jezuitów to heretyk! Twierdzi, że Diabeł n... Generał jezuitów, potocznie nazywany „czarnym papieżem”, to heretyk. Najpierw podważył sakramentalność małżeństwa, potem zasugerował, że Diabeł nie is...
Ukraińcy grożą nam drugim Wołyniem! Reakcja na dem... Ukraińcy żądają od Polaków odnowienia zniszczonego pomnika benderowskich zbrodniarzy na Podkarpaciu. Taką odezwę można spuentować tylko w jeden sposób...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *