11 listopada Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu! Za Polskę bez kompromisów!

11 listopada ulicami Wrocławia przejdzie Marsz Wielkiej Polski Niepodległej. To będzie wielka manifestacja polskości i upamiętnienie odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. Marsz będzie również okazją, by w mieście od lat udręczonym antypolskimi władzami, sprzeciwić się tym którzy depczą po narodowym dziedzictwie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mają czas i możliwości, by wybrać się na marsz do Warszawy, dlatego tym bardziej wrocławska manifestacja to doskonała alternatywa dla chcących świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości. Na marszu nie zabraknie patriotycznych okrzyków, jasnego przekazu, oprawy oraz pozbawionych politycznej poprawności przemówień. Ponadto swoją obecnością zaszczycą nas również patrioci i nacjonaliści z Europy, którzy 11 listopada chcą świętować razem z Polakami.

Manifestacja organizowana jest przez stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa i kibiców Śląska Wrocław, którzy już w trakcie piątkowego meczu ze stadionowego gniazda przekazali informacje o zbliżającym się marszu. W organizację zaangażowana jest również Polska Liga Obrony Terytorialnej oraz Narodowcy RP, a portal wPrawo.pl nad manifestacja objął patronat medialny. To będzie wielka manifestacja, w której wspólnie pomaszerują kibice, patrioci i nacjonaliści. Demoliberalne media oraz antypolskie władze Wrocławia dostaną białej gorączki, a na nasz widok zareagują jak Diabeł na święconą wodę.

Oczywiście, w związku z organizowaną manifestacją zaczęli ujadać klakierzy żydo-ukraińca Adama Michnika. Stek kłamstw i manipulacji jednego z nich (nie będę podawał nazwiska tego pijaczyny, którego często można spotkać w knajpie lub pod przy ulicy Ruskiej we Wrocławiu) miał skłócić ze sobą organizatorów marszu z innymi wrocławskimi działaczami. Tak właśnie działa żydowska propaganda: skłócić, podzielić i osłabić. Ich niedoczekanie!

Kibiców, patriotów, nacjonalistów, osoby samotne i rodziny z dziećmi zapraszam na Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu.

11 listopada 2017 roku o godz.16.30 wyruszamy spod Dworca PKP i ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza udajemy się na Rynek gdzie odbędą się przemowy.
Organizatorami wydarzenia są: Wielka Polska Niepodległa, Kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej, Narodowcy RP; patronat medialny: wPrawo.pl.

Wydarzenie na Facebook’u (KLIK)

Prosimy o udostępnianie plakatu w mediach społecznościowych.

Zdjęcie użytkownika Wielka Polska Niepodległa - Oddział Wrocław.

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ