Patrioci nie dopuścili do islamskich modłów w operze! Zaśpiewali hymn Rumunii i powiedzieli prawdę

W operze miał odbyć się rumuński spektakl zapowiadany przez organizatorów jako „wielokulturowe doświadczenie”. Na deskach opery odmawiano muzułmańskie modły oraz odśpiewywano hasło „Allahu Akbar”. Na widowni znaleźli się rumuńscy patrioci, którzy przerwali spektakl promujący islam.

W momencie, gdy na scenie po raz wtóry wyznawano wiarę w Allaha, odśpiewywano islamskie wersety oraz kojarzony z zamachami terrorystycznymi okrzyk, patrioci odśpiewali hymn Rumunii, który był doskonałą odpowiedzią na politykę poprawności i faworyzację islamu, która wkradła się na deski opery.

Przebudź się, Rumunie,
otrząśnij się ze śmiertelnego snu,
w który wpędzili cię
okrutni tyrani.
Teraz lub nigdy
weź los w swe ręce,
zdobądź uznanie u wszystkich,
nawet u swych wrogów.

Teraz lub nigdy
daj światu czytelny znak,
że w twoich żyłach pulsuje
dawnych Rzymian krew,
a w naszych sercach
z dumą nosimy imię
sławnego w bojach
dzielnego Trajana.

Spektakl na moment został przerwany, a rumuńscy patrioci przekazali kilka słów, w które była zasłuchana publika i przedstawiciele opery.

– Wstydź się dyrektorze [opery – przyp. red.], ponieważ to ty doprowadziłeś do tego co jest przed nami – powiedział patriota, na co odpowiedziała jedna z osób obecna na widowni:

Wynoście się stąd. Jesteście kretynami – wykrzyczała kobieta. Rumun nie pozostał dłużny.

– Może Bóg da rozum Rumunom. I wtrącił się drugi patriota: Mahomet jest pedofilem! – czym totalnie rozzłościł siedzących na widowni i organizatorów spektaklu.

Wynoście się stąd! Politykujcie sobie na zewnątrz! – wykrzyczał ktoś z audytorium.

Wy którzy tu jesteście macie wyprane mózgi! ­– na odchodne powiedział Rumun.

Patrioci, którzy sprzeciwili się multikulturalizmowi zostali wyprowadzeni przez policję. „Wielokulturowe doświadczenie”, którym miał być spektakl w operze okazał się jawną promocją islamu, a nie promocją wielu kultur. Jesteśmy dumni z patriotycznej i odważnej postawy Rumunów.

Przeczytaj także:

PODPISZ PETYCJĘ do Parlamentu Europejskiego i Komi... W związku z haniebnym apelem Lwowskiej Rady Obwodowej wymuszającej na Polakach odbudowanie pomnika Ukraińskiej Powstańczej Armii w Hruszowicach, ukrai...
Islandczycy będą wtrącać żydów i muzułmanów do wię... Islandczycy zamierzają wprowadzić prawo zakazujące obrzezania ze względów religijnych. Zgodnie z projektem ustawy, za obrzezanie będące zwyczajem żydo...
Dlaczego ksiądz Kazimierz Sowa był bezkarny? ̶... Kilka dni temu, dziennikarze TVP Info ujawnili nagrania z rozmową księdza Kazimierza Sowy w nieistniejącej już warszawskiej restauracji „Sowa & Pr...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *