„W trosce o ekologię przestańmy się rozmnażać! Niech zaleje nas islam”. Eugeniczny apel szwedzkich ekologów

Ekolodzy wpadli na kapitalny pomysł, aby wbić ostatni gwóźdź do trumny Szwecji. Szef organizacji Young Collective Erik Isberg na łamach dziennika „Dagens Nyheter”, opublikowała apel, w którym wzywa, by w „trosce o Matkę – Naturę” Szwedzi przestali się rozmnażać.

Dokonaj wyboru dla środowiska. Miej najwyżej jedno dziecko – apeluje Isberg. Szef ekologicznej organizacji twierdzi, że ograniczenie płodności u Szwedów „podniesie mentalność ekologiczną Szwedów na zupełnie nowy poziom”. Dalej tłumaczy – powołując się na badania szwedzkiego Uniwersytetu w Lundzie – że rezygnacja z jednego dziecka ogranicza emisję dwutlenku węgla aż o 58,6 tony rocznie, podczas gdy rezygnacja z samochodu tylko o 2,4 tony, a sortowanie śmieci jedynie o 0,2 tony. Podkreśla, że jego pomysł to wielka szansa dla środowiska.

Wnioski z wypowiedzi lewackiego ekologa są oczywiste: Szwedzi, nie rozmnażajcie się. Niech zrobią to za was „pokojowi” islamiści, a wy zamiast zaprzątania sobie głowy wychowywaniem dzieci, sortujcie śmieci i kolekcjonujcie samochody. Dzięki wam środowisko odetchnie z ulgą.

Daleki jestem od argumentów ad hitlerum, ale w tym przypadku taki argument wręcz się narzuca. Lewactwo kieruje się tymi samymi eugenicznymi postulatami, którymi kierował się zafascynowany publikacjami Francisa Galtona Adolf Hitler. Współczesne lewactwo to ideowi potomkowie Adolfa Hitlera i kropka.

Za: wprawo.pl

Tagi , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ