„Zobaczyłem na ścianie Najświętszą Panienkę!” Sens życia. Ewangelia na niedzielę (Mt 17,1-9)

Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i brata jego, Jana, i zaprowadził ich na górę wysoką, osobno. Tam przemienił się wobec nich: twarz Jego zajaśniała jak słońce, odzienie zaś stało się białe jak światło. 
A oto im się ukazali Mojżesz i Eliasz, którzy rozmawiali z Nim. Wtedy Piotr rzekł do Jezusa: «Panie, dobrze, że tu jesteśmy; jeśli chcesz, postawię tu trzy namioty: jeden dla Ciebie, jeden dla Mojżesza i jeden dla Eliasza». 
Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: «To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie». Uczniowie, słysząc to, upadli na twarz i bardzo się zlękli. 
A Jezus zbliżył się do nich, dotknął ich i rzekł: «Wstańcie, nie lękajcie się». Gdy podnieśli oczy, nikogo nie widzieli, tylko samego Jezusa. 
A gdy schodzili z góry, Jezus przykazał im, mówiąc: «Nie opowiadajcie nikomu o tym widzeniu, aż Syn Człowieczy zmartwychwstanie». (Mt 17,1-9)

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar

Przeczytaj także:

Alfie Evans, czyli mały MESJASZ i nAzIści XXI wiek... https://www.youtube.com/watch?v=wn7X8S9Uh-c - Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie - BLUZY, KOSZULKI, KALEN...
Namaszczenie w Betanii. Drogowskazy na Wielki Poni... (J 12,1-11) Na sześć dni przed Paschą Jezus przybył do Betanii, gdzie mieszkał Łazarz, którego Jezus wskrzesił z martwych. Urządzono tam dla Niego u...
WYWIAD. Jayda Fransen na wolności! „Chcieli mnie z... W marcu bieżącego roku Jayda Fransen, liderka angielskiej organizacji Britain First została skazana na karę dziewięciu miesięcy ograniczenia wolności....

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *