Fot. Youtube

Przerażające! „Scheuring-Wielgus nawalona jak stodoła wznosiła toast za Smoleńsk!”. Teraz śmie pouczać o kulturze!

Rafał Otoka-Frąckiewicz ujawnił szokujące informacje na temat specjalistki od „hejtu i nienawiści”Joanny Scheuring-Wielgus. Posłanka, „nawalona jak stodoła biegała z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk”.

Chcecie poznać kulisy powstania tego tweeta @Joanka SW? [chodzi o wpis: „Kochani. Nie jestem aresztowana. Jestem cała i zdrowa. #UwolnićFrasyniuka”, który posłanka opublikowała zaraz po zatrzymaniu Władysława Frasyniuka przez policję – przyp. red.]. Został wysłany z Supraśla pod Białymstokiem, z wesela syna tamtejszego prezydenta – na wstępie obala manipulacje Scheuring-Wielgus, która zasugerowała we wpisie, że dziwnym trafem nie została „aresztowana” podczas blokady miesięcznicy smoleńskiej.

Na sali bawiło się 20 posłów Nowoczesna, wśród nich Scheuring-Wielgus. Rycha nie było. W trakcie imprezy wzmiankowana pani poseł nawaliła się jak stodoła i zaczęła biegać z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk!!! – pisze Otoka-Frąckiewicz.

Traf chciał, ze na sali była inna posłanka .N, pani Barbara Dolniak, której maż zginął w Smoleńsku. Wielgus została wyprowadzona siłą z sali poza teren budynku i tam kontynuowała imprezę na Twitterze. Cała ta akcja jest tak żenująco zła, że pozostawię ją bez komentarza. Za informację dziękuję DDB – napisał publicysta.

Można się było spodziewać, że posłanka .Nowoczesnej to niedouczony, pozbawiony zasad prostak. Kłamie jak z nut, na każdym kroku strzela gafy, a przed sądem wyciska fałszywe łzy. Tak właśnie było podczas procesu ze mną. Teraz zamierza podać do prokuratury Otokę-Frąckiewicza.

Spotkamy się w sądzie. Za głupotę i przekazywanie kłamstw trzeba płacić – napisała Scheuring-Wielgus.

Dziennikarz napisał, że procesu się nie boi.

Jak dla mnie numerem sezonu jest fakt, że ludzie z Nowoczesna twierdzą, że nie śmieszą ich żarty ze Smoleńska, a wręcz przeciwnie i są to gotowi udowodnić w sądzie. Ciekawe co na to ich elektorat 🙂 Czekam z utęsknieniem na pozew, gdyż szykuje się niezły cyrk 🙂 – czytamy we wpisie publicysty.

Jak jest naprawdę? Doskonale wiemy. Elektorat opozycji nie tylko śmieje się z katastrofy smoleńskiej, ale czerpie radość z widoku rozczłonkowanego ciała Lecha Kaczyńskiego.

Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim to coś fantastycznego – w zeszłym miesiącu dla TVP Info powiedział członek kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej.

Nawet gdyby w momencie publikacji wpisu Joanna Scheuring-Wielgus była „cała i zdrowa”, nie mamy powodu by nie wierzyć znanemu dziennikarzowi, że posłanka była „nawalona jak stodoła”. Następnego dnia posłanka publikuje grafiki ze swoim zdjęciem, gdzie obok jest napisane: KULTURA to fundament demokracji. Wspieram Maltę. #KlątwaNaGlińskiego. Po pierwsze, jak ktoś taki jak Scheuring-Wielgus śmie pouczać o kulturze, a po drugie, czy rzucanie na kogokolwiek klątwy nie kwalifikuje się do mowy nienawiści?

„Nawalona jak stodoła wznosiła toast za Smoleńsk!” Scheuring-Wielgus teraz grozi odwetem (99) from Jacek Międlar on Vimeo.

Źródło: http://wprawo.pl

Przeczytaj także:

„Nowy Testament nie potępia homoseksualności”, czy... Obrzydliwość, bezeceństwo, zło... To trzy z wielu określeń, które zostały zapisane w Biblii na określenie dewiacji homoseksualnych. Zapewne niejednego...
„Współwięźniowie przygotują ciepłe powitanie.” Cóż... Rafał G. idzie do więzienia. Wspaniała wiadomość dla Polski. Zaledwie kilka dni po Sylwestrze Polacy znów mogą ustawiać się w kolejkach po szampan...
Oto jak kłamie Scheuring-Wielgus. „To jak kto nas ... Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus dała się poznać opinii publicznej jako wyjątkowo nierozgarnięta posłanka. Niemalże w każdym wywiadzie strzela gafy, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *