Radykalny islamista wygwizdany na Narodowym!

Gala KSW 39 Collosseum, która wczorajszego wieczoru odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie obfitowała w ogromne emocje.

16 sekund po pierwszym uderzeniu w gong zwyciężył satanista Marcin Różalski, rozbijając katolika z Brazylii Fernanda Rodriguesa, by następnie obiecać że zwakuje pas mistrza. Następnie raper Popek zmierzył się z Robertem Burneiką. Po kilkudziesięciu mocnych ciosach, sędzia przerwał walkę, bowiem „Hardkorowy Koksu” odklepał. Po walce Mikołajuw zapewnił, że już nigdy nie wróci do narkotykowego półświatka. W konfrontacji z kolegą Tyberiuszem Kowalczykiem zwyciężył również ten, który zapowiedział że pogoni islamistów z bejsbolem w ręku Mariusz Pudzianowski. Jednak największe emocje wzbudziła pasjonująca, trwająca trzy rundy walka Mameda Khalidova z Borysem Mańkowskim. Widzowie nie mieli żadnych wątpliwości. W trzech rundach, w fantastycznym stylu, na punkty zwyciężył Mańkowski. Tak jednak nie uznali obecni na gali sędziowie, według których Khalidov obronił pas mistrza. Obecni na sali kibice wygwizdali muzułmanina, uniemożliwiając mu udzielenie wywiadu. Taka reakcja publiczności jak najbardziej była wskazana. Z jednej strony powodem był absolutnie niesprawiedliwy werdykt, z drugiej zaś gwizdy należały się Czeczenowi za utożsamianie się z wrogą Polsce i Europie ideologią radykalnego islamu. W rozmowie ze Szczepanem Twardochem, w książce „Lepiej byś nam umarł”, zawodnik wyznał: Jestem muzułmaninem, praktykującym muzułmaninem czy też jak mnie nazywają – radykalnym muzułmaninem. Z czym nam się kojarzy i czym jest radykalny islam w zachodniej Europie, jak nie zbrodnią w praktyce? Czy to roztropne, gdy polskojęzyczne media „karmią” człowieka, który w każdym momencie może okazać się „tykającą bombą”?

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Źródło: http://wprawo.pl

4 komentarze do “Radykalny islamista wygwizdany na Narodowym!

  1. Radykalny Muzułmanizm tak jak radykalne chrześcijaństwo nie kojarzy się z terroryzmem ale z podejmowaniem coraz silniejszych wyzwañ duchowych.
    A TVnje oglądam walk nie widziałem komentował werdyktu nie będę.

  2. Witam

    Nie jestem pewien czy autor artykulu ma jakiekolwiek pojecia o mma piszac ze kibice ocenili ze wygral Mankowski. Kibice nie sa sedziami wiekszasc z nich nie ma pojecia w jaki sposob punktuje sie walki dlatego ich ocena ma sie nijak do przebiegu pojedynku. Poza tym wiekszosc z nich przychodzi na takie gale ogladac tak zwane freak fights ( Popek – Burneika ) a nie walki wnoszace cos do tego sportu i prezentujace poziom sportowy przyklad Mankowski – Chalidow, Gamrot – Parke czy dwie piekne kobiety ktore stoczyly pierwszy pojedynek. Zaznaczam ze kibicowalem Mankowskiemu ale patrzac na pojedynek to jednak Chalidow wykazal sie bardziej i wygral walke. W pojedynku ocenia sie rozne elementy walki, uderzenia, sprowadzenia itp itd a nie czy ktos jest muzumaninem czy katolikiem to jest sport. Jeszcze dodam ze Rozalski nie jest satanista a nie jeden katolik, chrescijanin moglby brac z niego przyklad troche sie zainteresujcie osoba zanim ocenicie np po wygladzie jak przypuszczam w jego wypadku. Polecam osobe Marcina jezeli ktos chce nauczyc sie pomagac innym bo naprawde nie jedna osoba mogla by sie wiele od niego nauczyc.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *