Rusza portal wPrawo.pl. Zapraszam i proszę o promocję

Drodzy Państwo!

Wystartował portal wPrawo.pl, o którym wspominałem już kilka tygodni temu. Na portalu codziennie garść interesujących i świeżych informacji oraz niepospolitych felietonów i publikacji. Zwracam się z prośbą o promocję portalu na Facebook’u, Twitterze oraz na inne sposoby. Miłej lektury zamieszczanych tekstów na POLSKIM PORTALU!

Strona www: http://wprawo.pl

Portal na FB: https://web.facebook.com/wprawoPOLSKA/

Portal na TT: https://twitter.com/wPrawopl

 

13 komentarzy do “Rusza portal wPrawo.pl. Zapraszam i proszę o promocję

 1. mam konto na fb i chce je usunąć więc na priv mogę podać hasło i login ale tylko eks księdzu Jackowi. Może hm ks lub ty wejść zmienić e mail i hasło i potem nazwę i gotowe.

 2. Więcej POKORY księże Miedlar.To co robisz to nie jest ewangelia,to nie przekonuje.Zostaw politykę,idź do Pana Jezusa tam odpoczniesz .Pycha i zarozumialstwo to nie ta droga,nie zapraszaj na nią innych.powodzenia

   • co złego napisał? „więcej pokory” i „to nie jest ewangelia”.
    wstydź się swojej odpowiedzi. ewidentnie gardzisz innymi.
    ale bez obaw, do Chrystusa nikt nie porówna
    ——-
    //Kris, idź się leczyć i przestań powtarzać te bzdury, które ktoś ci zakodował za młodu. Nie podoba się – to wypad. Pozdrawiam.//

 3. Jacuś, tam jest taki artykuł http://wprawo.pl/2017/05/28/to-naprawde-najgorszy-sort-dziennikarka-gw-twierdzi-ze-10-polakow-moze-zginac-w-imie-ratowania-uchodzcow/

  Ja ją rozumiem tak, że ratujemy życie większej ilości osób niż te których życie narażamy więc rachunek wychodzi na plus a człowiek jest człowiek. Osobiście rozróżniam ludzi na wartościowych mniej lub bardziej, no ale to jest nieporawne chyba. Przy czym dla mnie np. niektórzy ateiści z bliskiego wschodu byliby wartościowsi od niektórych katoliktów z Polski. A Tobie/Wam o co w tym artykule chodzi?

 4. Pozdrowienia dla redakcji powodzenia życze ps.zdrajcy w sutannach już nam ubogacenie szykują,na czele z ukraińskim warszawiakiem.

 5. Laudetur Iesus Christus!

  Księże Jacku, chciałabym współpracować z Twoim portalem. Wysłałam e – mail na adres redakcji 🙂

 6. Brawo księże Jacku za odwagę i prawdę o naszej hierarchii kościelnej !!!
  Czekam na czas, kiedy poprowadzi ksiądz nasz naród, widzę tylko w osobie księdza – iskrę, która niedługo wyjdzie z Polski !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *