Odwet za atak w Manchester Arena? W Oldham podpalono meczet, ale kto podpala Europę?

Niecałą dobę po ataku terrorystycznym w Manchester Arena, próbowano podpalić meczet w Oldham, mieście położonym na terenie Greater Manchester. Sprawcy są nieznani, jednak w opinii miejscowej policji, była to zemsta za śmierć nastolatków, którzy stali się ofiarami zamachu islamistów.

Poza spalonymi drzwiami, meczet nie doznał poważnych uszkodzeń i nikt nie ucierpiał. Jak na ironię muzułmanie ostrzegają swoich współwyznawców przed podobnymi atakami, najwyraźniej zapominając że to mahometanie są jedynymi inspiratorami zamachów terrorystycznych w Europie, a nie rdzenni mieszkańcy Starego Kontynentu.

Wielka Brytania zmierza ku autodestrukcji, a w konsekwencji podpalana jest cała Europa. Fundamentalizm nabiera coraz większego rozpędu, zaś tym, którzy walczą z nienawiścią grozi się pozbawieniem wolności, czego przykładem jest liderka Britain First Jayda Fransen, której za walkę z terroryzmem grozi 7 lat pozbawienia wolności. Jaki wyrok usłyszy Brytyjka? Najprawdopodobniej dowiemy się w połowie czerwca tego roku. Jedno jest pewne, europejskie elity, rękami mahometan podpalają cywilizację Okcydentu.

Przeczytaj także:

Polska szkoła w Wielkiej Brytanii oskarżona za pop... Gdy w lutym i czerwcu 2017 roku mój „wjazd” do Wielkiej Brytanii został zablokowany przez tamtejsze ministerstwo spraw wewnętrznych i zagraniczne służ...
Zakazano mi obrony chrześcijańskich dzieci! Szczeg... Dziwne uczucie gdy na londyńskim lotnisku, zamiast Brytyjczyków, witają cię żydowscy agenci z brytyjskimi paszportami. Tego doświadczyłem 25 lutego, l...
J.Międlar vs J. Scheuring-Wielgus – drugie starcie... Dwa razy miałem nieprzyjemność na żywo spotkać Joannę Scheuring-Wielgus. Raz, gdy przyjechała do Wojewódzkiej Komendy Policji we Wrocławiu na moje prz...

3 komentarze do “Odwet za atak w Manchester Arena? W Oldham podpalono meczet, ale kto podpala Europę?

  1. Drogi Księże Jacku zauważ, że Miriam Shaded już w zeszłym roku mówiła na kanale Zelazna Logika, czemu ma w istocie służyć zalew islamu na Europę i padło w tym wywiadzie z nią stwierdzenie, iż faktycznie dzięki islamofaszyzmowi UnioBolszewia będzie mogła w końcu w pełni podporządkować sobie wszystkich Europejczyków, co wcześniej jej się za pomocą (neo)komunizmowi nie udawało, albowiem KK zawsze stał im na drodze. Co zaś się tyczy POmyleńczego Waszczykowskiego (który to będąc kolesiem Schetyny zagwarantował jego ludziom to, że za jego rządów nic się w MSZecie nie zmieni), to obawiam się, że ten działa w pełnym porozumieniu z otwarcie proUnijnym Kłamczyńskim, skoro nawet sam proPiSowski Gadowski w swoim programie pt. „Łowca smoków – polski islam” powiedział wprost, iż za saudyjskie petrodolary już w Polsce powstają całe osiedla arabskie, w których zakwaterowanie mogą znaleźć wyłącznie sami islamiści, a że PO-PiSowskie media tego nie nagłaśniają to oczywiste, skoro wówczas ich układ okrągłostołowy zostałby odsunięty od władzy (a dzięki tej medialnej zmowie Kaczyści mogą dalej stwarzać pozory, kiedy w tym samym czasie Nas cichaczem islamizują, co POrypańcom od Herr Tuska nigdy by płazem nie uszło).

  2. Symptomy rozkładu społeczeństw Zachodniej Europy, to nie kwestia ostatnich lat, ale dziesięcioleci. W zasadzie powtarza się to samo co w Rzymie, tylko że Rzym zalały hordy pogan bez sensownego systemu religijnego i można je było schrystianizować, a Muzułmanów schrystianizować się nie da!
    Rola elit jest taka sama, pogarda wobec własnego dziedzictwa i padalskość wobec najeźdźców, do tego rzesza pożytecxnych idiotów bredzącycno humanitaryzmie!

    Nie jestem pewien czy palenie meczetów to dobra taktyka, ale w warunkach społeczeństwa demokratycznego (prawo wielkich liczb) nie ma chyba innej metody niż kontrterror?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *