PODPISZ PETYCJĘ do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy

W związku z haniebnym apelem Lwowskiej Rady Obwodowej wymuszającej na Polakach odbudowanie pomnika Ukraińskiej Powstańczej Armii w Hruszowicach, ukraińskim programem edukacyjnym gloryfikującym Stepana Banderę, wypowiedziami Ukraińców, w których grożą Polakom „drugim Wołyniem” oraz chęcią odebrania Polakom terenów tzw. Zakerzonia (Rzeszów, Chełm, Przemyśl), pod czym podpisują się parlamentarzyści związanej z Majdanem partii Swoboda, a zatem dynamicznie rozwijającymi się postawami banderowskimi wśród Ukraińców, których gościmy w naszej Ojczyźnie, proszę o podpisanie się pod petycją do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy. W obliczu realnego niebezpieczeństwa jakie zagraża nam ze strony ideowych potomków Stepana Bandery proszę Państwa o zaangażowanie, podpisanie się pod petycją oraz jej rozpropagowanie. Petycja wraz z podpisami zostanie przekazana Przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego Antoniemu Tajaniemu, Przewodniczącemu Komisji Europejskiej Jean Claude’owi Junckerowi, do wiadomości Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Czy Unia Europejska wyrazi swój sprzeciw wobec banderowskiej nienawiści przynajmniej w taki sposób w jaki w jaki bezpodstawnie upominała Polskę w sprawie Trybunału Konstytucyjnego?
PETYCJA (KLIK)

PRZECZYTAJ (KLIK): Ukraińcy grożą nam drugim Wołyniem! Reakcja na demontaż pomnika UPA. Czy mamy powody do obaw? [WIDEO]

9 komentarzy do “PODPISZ PETYCJĘ do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy

 1. Dopóki PiS nie zmieni polityki migracyjnej to problem będzie się pogłębiał. Nie rozumiem naiwności polskiego rządu, czemu pozwalają na groźby ze strony Ukraińców, skoro zagraża to bezpieczeństwu Polaków.

  • PiS to globaliści i patrioci PRowi. Łatwo to udowodnić choćby wskazując na ich wsparcie dla polityki zrównoważonego rozwoju w ONZ i wszystko to , co z tego wsparcia wynika.
   Czyli będą działać w kierunku jednoczenia wszystkich ze wszystkimi, będą ulegać dyktatowi „zielonej religii” i wielkich międzynarodowych korporacji, i wprowadzać tylnymi drzwiami marksizm kulturowy. I tak się dzieje.

 2. Do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej
  „STOP w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy”!!!

 3. Kolejny apel w obronie Księdza Kneblewskiego :
  https://www.youtube.com/watch?v=3w7P0kPt9a8 . I bardzo słusznie. Ale kiedy apel w obronie wielkiego polskiego męża stanu, Księdza Jacka Międlara ?! Obnażanie przez Niego prawdy o wrogach Świętego Kościoła i Polski także zasługuje na liczne apele i protesty z powodu jawnej dyskryminacji Jego Osoby ! Co na to katolicy i patrioci i ich organizacje i stowarzyszenia ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ