„Fatima to oszustwo”. Franciszek przeczy objawieniom! Poznaj nieznaną treść trzeciej tajemnicy

W związku z wizytą papieża Franciszka w Fatimie z okazji 100. rocznicy objawień Maryi w niewielkiej miejscowości w Portugalii, publikuję film, w którym demaskuję jakie jest rzeczywiste stanowisko papieża wobec objawień prywatnych w Fatimie oraz dlaczego do tej pory nie została opublikowana pełna treść objawień fatimskich. O jakich treściach mowa i dlaczego hierarchia nas oszukuje? Kim jest ks. Ingo Dollinger, przyjaciel papieża emeryta Benedykta XVI, który opowiedział o nieopublikowanych treściach?

Ponadto rok 2017 to rok kilku okrągłych rocznic: 1517 – reformacja, 1717 – założenie pierwszej loży masońskiej na świecie (Londyn) oraz 1917 – rewolucja bolszewicka i wspomniane objawienia. Jaki związek mają działania obecnego papieża z tymi rocznicami?

ZOBACZCIE PAŃSTWO SAMI:

Tagi , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

15 odpowiedzi na „„Fatima to oszustwo”. Franciszek przeczy objawieniom! Poznaj nieznaną treść trzeciej tajemnicy

 1. Maria mówi:

  Mam pytanie odnośnie źródła cytatu padającego w filmie. Chodzi o słowa, że papież Franciszek powiedział, że Jezus był komunistą. Gdzie można znaleźć ten cytat? Ponieważ w wyszukiwarce nie znalazłam takich słów, a inne artykuły dot. tamtej wypowiedzi Franciszka nic nie mówią o takich słowach. Prosiłabym o jakiś link.

 2. Franek Ganek mówi:

  Ustawka za ustawką ustawkę pogania…
  Każdy liczący się przywódca spotyka się z masonami – jak np. Jan Paweł II czy Dalajlama… Trudno by nie… Kto z tych na szczycie władzy nie jest teraz masonem zresztą?
  Dziękuję Lutrowi za Biblię… I nie tylko za to… Dalej by bulili my (wszyscy – bo jak nie to stos czy inne „jezuickie” sztuczki) za odpusty – np.
  Zmiany są konieczne – wszystko się zmienia. To fanaberie ego by wszystko zatrzymać.
  Franciszek tnie w kulki jak i inni – micha pełna, brawa biją… to co im tam…

  Mówienie jest blasfemią a milczenie kłamstwem. Ponad mówieniem i milczeniem istnieje droga wyjścia.
  I-tuan

  … po coraz ciaśniejszych koliskach słów kołowrotem wokół pozasłownego … M.A. Emelianow

  http://miesiecznik.znak.com.pl/archiwumpdf/476.pdf

  O DWÓCH DROGACH DO DROGI, DO KTOREJ NIE PROWADZI ŻADNA DROGA
  REFLEKSJE O MYSLENIU WSCHODU I ZACHODU
  Drzewo życia stoi w samym środku tej przestrzeni, tak pewnie jak stało w ogrodzie Eden; jaka szkoda, że nie chcemy używać naszych oczu. Marco Pallis

  Istnieją tylko dwie prawdy: Wszystko i Nic. Cała reszta jest kłamstwem. Madame Guyon

  Jeśli ktoś was pyta o istnienie różnych rzeczy, to od¬powiadajcie na przykład niebytem, kiedy pyta o byt, i bytem, kiedy pyta o niebyt.
  Hui-neng

 3. troche mówi:

  ładny pies radze uważać bo w tych okolicach gdzie eks ks czy ks nie ważne jak zwał tak zwał gdzie mieszkasz. Nie pisze gdzie to bo znajdzie naśladowców jest typka która rzuca dziwne jedzenie (kiełbasy z gwoździami) a na uwagę aby tego nie robiła wyzywa i mówi, że to dla sodomity Międlara. Radzę uważać a jak znajdziesz takie coś w worek i na komisariat. Bo to jest na konkretną osobę nastawione. Nie miałem czasu się w to bawić ale teraz żałuję może to jakaś idiotka a może opłacona chuj wali mnie ona ale uważanie nie zaszkodzi.

 4. Patriota mówi:

  https://www.youtube.com/watch?v=MlDs2fANk7k

  Czy zatem Księdza zdaniem KK jest „przeklęty”?!

 5. Rzymski Katolik mówi:

  Opieszałość organów ścigania w Polsce jeśli chodzi o wartości najwyższe dla katolików :
  http://www.pch24.pl/trwa-sledztwo-w-sprawie-bluznierczej-klatwy–prokuratura-przesluchuje-swiadkow-i-gromadzi-dowody,51574,i.html

 6. Mariusz Malec mówi:

  O tym, że w Kościele źle się dzieje, mówił już w 2005 roku podczas Drogi krzyżowej odprawianej w rzymskim Koloseum kard. Ratzinger:

  „Ile brudu jest w Kościele,
  i to właśnie wśród tych,
  którzy poprzez kapłaństwo
  powinni należeć całkowicie do Niego!
  Ileż pychy i samouwielbienia!
  Jak mało cenimy sobie sakrament pojednania,
  w którym On czeka, by nas podźwignąć z upadków!
  To wszystko jest obecne w Jego męce.
  Zdrada uczniów,
  niegodne przyjmowanie Jego Ciała i Krwi
  jest z pewnością największym bólem,
  który przeszywa serce Zbawiciela.

  Panie, tak często Twój Kościół
  przypomina tonącą łódź,
  łódź, która nabiera wody ze wszystkich stron.
  Także na Twoim polu widzimy więcej kąkolu niż zboża. Przeraża nas brud na szacie i obliczu Twego Kościoła. Ale to my sami je zbrukaliśmy!
  To my zdradzamy Cię za każdym razem,
  po wszystkich wielkich słowach i szumnych gestach. Zmiłuj się nad Twoim Kościołem:
  także w nim Adam ciągle na nowo upada”.

  (Rozważanie i modlitwa przy stacji IX)

  Jeśli chodzi o tajemnice fatimskie, to łatwo udowodnić, że nie spełniła się nie tylko III tajemnica, ale w znacznej części także II. Wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca św. dopiero nastąpią, gdyż zapowiadają te rzeczy także współczesne proroctwa. Mówi Ksiądz, że część III tajemnicy fatimskiej nie została ujawniona. A czytał Ksiądz książkę włoskiego pisarza Antonia Socci „Czwarta tajemnica fatimska”? Twierdzi on, że Kościół zataił część fatimskiego sekretu. Myślę jednak, że dla przeciętnego katolika daleko większe znaczenie od przyszłości Kościoła czy błędów w liturgii ma to, co się będzie działo dalej w Europie, a o tym mówi obszernie wiele proroctw.

  Więcej napiszę Księdzu zaraz na maila.

 7. Polska Canada mówi:

  Niedawno minęła czwarta rocznica wstąpienia na Stolicę Piotrową, pod imieniem Franciszka, argentyńskiego kardynała Jorge Maria Bergoglio. Bez żadnej przesady można powiedzieć, iż jego pontyfikat wstrząsnął powszechnym Kościołem. Poniżej trzy teksty, które zajmują krytyczną postawę wobec tego pontyfikatu [jeden z nich podaje sensacyjne szczegóły wyboru papieża Franciszka]

  http://www.polskacanada.com/trzy-glosy-o-papiezu-franciszku/

 8. Attacus mówi:

  „Przypuśćmy , że ja byłbym katolikiem ty zaś metodystą lub luteraninem, moje wyznanie posiadałoby katedrę w Pittsburghu, twoje zaś nie, więc mógłbyś przychodzić do katedry katolickiej, jako że przecież obaj czcimy tego samego Boga. W ten sposób rodzi się synkretyzm religijny. W Detroit spotkanie lokalnego oddziału międzynarodowej organizacji żydowskiej odbywa się obok zgromadzenia Arcybractwa Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz zebrania miejscowej loży masońskiej. „Ostatecznie wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami w Panu”. Wszyscy mieszają się więc ze sobą i nikomu to już nie przeszkadza. „Katolicy czczą Chrystusa a masoni swą własną wersję Bóstwa, ale wszyscy jesteśmy ludźmi! Zachowujemy między sobą pokój i współpracujemy przy rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, politycznych i społecznych. Czyż nie tak właśnie być powinno?”.
  Jest to więc filozofia bardzo nęcąca. A nie słyszymy by papież, teologowie czy kaznodzieje przypominali z naciskiem: „Nie! Zasada jest prosta: poza Kościołem nie ma zbawienia. By dostąpić zbawienia konieczne jest posiadanie łaski Chrystusowej”. Obecnie pogląd taki uznany jest za niepoprawny politycznie i nieakceptowalny. Synkretyzm doprowadził do bardzo poważnego kryzysu wiary. Innym czynnikiem, który osłabia Kościół jest kryzys urzędu papieskiego”
  Jest to fragment wywiadu z ks. Malachi Martinem , który został nagrany w 1992 roku i wydany później pod tytułem „Królestwo Ciemności – samozniszczenie świata i „wspaniała odnowa” Kościoła”
  Szukałem co prawda fragmentu , w którym ks, Malachi wypowiada się na temat księży apostatów , co świetnie potwierdzałoby słowa Pana Jacka Międlara , ale myślę , że i przytoczony fragment słowa Pana Międlara potwierdza.
  Postać ks. Malachiego opisana jest tu https://pl.wikipedia.org/wiki/Malachi_Martin

 9. trawa mówi:

  Ale świętych ogłosił.

 10. Maciej mówi:

  W Radiu WNet też było na ten temat, faktycznie wygląda na to że KK ma sporo do ukrycia, i nie ze swej przeszłości, ale przyszłosci i terażniejszości.
  Hierarchowie kajają się za ‚pedofilię” ale milczą o homoseksualizmie, oblewają rumieńcem gdy mowa o „inkwizycji” ale nie wspominają o aferach finansowych, wygląda na to że Kościół został bardzo zinfiltrowany przez agentow wpływu różnych wywiadów, a być może także… Szatana.

 11. Azazel mówi:

  Podniecają się postaciami z bajek, wybierają sobie naczelnego szamana, jednym słowem małe dzieci wierzące we wróżki i krasnoludki.
  A tak na marginesie, to mam w dupie wasze jezuski, bogi i boginie, a ciebie Jacuś w szczególności.
  A jeśli twierdzisz, że w/w postaci nie są jedynie urojeniem twojej głowy; niech cię Lucyfer błogosławi mój synu:-)))).
  Tylko co ten twój bóg robi, że takiemu diabełkowi nie daje rady….(wątpliwa wszechmoc).
  Nie daje ci to do myślenia frustracie???

  ps
  jebać wszystkich bogów i klechów ichnich

 12. Mariusz Malec mówi:

  Nie wiem, czy papież Franciszek błądzi w jakichś sprawach, czy jest związany z masonerią, ani czy jest ważnie wybranym papieżem, bo i taka opinia się pojawiła, że podczas ostatniego konklawe naruszono procedurę (pisze o tym Antonio Socci w książce „Czy to naprawdę Franciszek?”) Myślę jednak, że skoro nie ma bezspornych dowodów, że papież świadomie źle czyni, najrozsądniej będzie przyjąć, że ma on dobre intencje i jest ważnie wybranym papieżem. Takie domniemanie niewinności. Pozwólmy Franciszkowi dojść do końca swojej drogi i wtedy dopiero oceńmy jego działalność. A to już niedaleko, bo z przepowiedni wynika, że będzie on jeszcze papieżem nie dłużej niż 2 lata. Potem na krótko urząd papieża obejmie Benedykt XVI.

  Rzecz druga: jeśli ktoś uważa, że Franciszek źle postępuje, to niech się za niego modli. Dajmy mu szansę, dzięki pomocy Bożej każdy może się zmienić i to diametralnie. Jeśli ktoś jest teraz „zły”, to wcale nie musi taki umrzeć. Może przejść przemianę, nawrócenie – nawet niektórzy święci byli wcześniej grzesznikami.

 13. Jedyn mówi:

  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Ladne intro 🙂 swietny material i podziwiam ksiedza opanowanie. Czekam na ksiedza Nowy Kosciol – pierwszy na swiecie i jednoxczesnie stary bo przed2soborowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ