Nie do wiary! Pacyfikacja homo-aktywistów podczas Marszu Wolności! [WIDEO]

Kto by się spodziewał! Na sobotnim Marszu Wolności zostali spacyfikowani homo-aktywiści! Media głównego nurtu jakoś dziwnie o tym milczą. Czyżby atak ochrony Marszu Wolności, bo ta sponiewierała aktywistów Miłość Nie Wyklucza, nie wpisywał się w mainstreamową narrację? Gdyby do podobnego, nawet na mniejszą skalę, ekscesu doszło na przykład podczas Marszu Niepodległości, patriotów i nacjonalistów okrzyknięto by „zacofanymi homofobami”. A tutaj? Cisza!

– Ochrona marszu PO – na oczach liderów partii – szarpie i wyzywa demonstrantów, którzy podeszli do nich z tęczową flagą. […] działacze Miłość Nie Wyklucza zostali opluci i zwyzywani od marginesu. Szokujące – zrelacjonował sytuację komunista z rudą brodą Adrian Zandberg.

Działace LGBT, wraz z tęczową flagą mieli ze sobą transparent „Nie ma wolności bez równości” i wykrzykiwali coś że „nie są ślepą uliczką” a Schetynę pytali „gdzie są związki”. Zostali spacyfikowani. Z mojej perspektywy ochrona marszu zachowała się jak trzeba, jednak jak to się ma do permanentnie sakralizowanej przez ubeckie dzieci z PO i Nowoczesnej wolność? Czyżby słowa krytyki ze strony rzekomo przyjaznego środowiska dewiantów LGBT nie wpisywały się w kategorię wolności? A może wolność w rozumieniu uczestników Marszu Wolności to wzajemnie klepanie się po plecach i swobodny dostęp do koryta?

– Na sobotnim marszu chcieliśmy pokazać nasz baner liderom Platforma Obywatelska i zapytać się, co zamierzają zrobić dla równych praw osób LGBT+ w Polsce. Jak długo jeszcze PO będzie ignorować głos społeczności LGBT+ w Polsce? – piszą aktywiści LGBT.
I kto by pomyślał, że kiedykolwiek opublikuję podobnego newsa. A może PO i Nowoczesna to homofobowie ?? Zresztą… miło patrzeć jak się żrą! Dobrze dla Polski!

Dla pewności jeszcze wytłuszczę… Nie, nie staję w obronie zboczeńców. Sam pewnie bym się przyłączył do pacyfikacji pederastów.
ZOBACZCIE WIDEO:

Tęczowe flagi vs liderzy Platformy Obywatelskiej

Na sobotnim marszu chcieliśmy pokazać nasz baner liderom Platforma Obywatelska i zapytać się, co zamierzają zrobić dla równych praw osób LGBT+ w Polsce. Wśród uczestniku marszu spotkaliśmy się z pozytywnymi reakcjami, niestety liderzy PO byli poza naszym zasięgiem. Jak długo jeszcze PO będzie ignorować głos społeczności LGBT+ w Polsce? #marszwolności Nasz Twitter: @artykul18

Opublikowany przez Bart Staszewski – Artykuł Osiemnasty Niedziela, 7 maja 2017

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „Nie do wiary! Pacyfikacja homo-aktywistów podczas Marszu Wolności! [WIDEO]

 1. Attacus mówi:

  Zaznaczam na początku: absolutnie nie namawiam do głosowania na PO, Nowoczesną czy też jakiekolwiek inne popłuczyny komunizmu, i którąkolwiek nogę z okrągłego stołu. Przeraża mnie jednak absolutna schizofrenia w jaka popada polska scena polityczna. Ochronie marszu należy jedynie pogratulować próby uniemożliwienia głoszenia i manifestowania homopropagandy w przestrzeni publicznej. Pragnę jednak przy okazji zwrócić uwagę na to, co wyprawia obecnie PiS.
  http://stop-seksualizacji.pl/index.php/co-zrobilismy/item/320-trzy-punkty-destrukcyjnego-antyrodzinnego-kompromisu-rzadu-na-arenie-miedzynarodowej
  http://stop-seksualizacji.pl/index.php/co-zrobilismy/item/322-piec-obszarow-destrukcyjnego-antyrodzinnego-dzialania-rzadu-w-polsce
  Działania obecnych beneficjentów koryta, o których możemy przeczytać w powyższych linkach spychają partię PiS z pozycji partii prawicowej w stronę klasycznego lewactwa. Uważam , że działania takie są groźniejsze dla Narodu, niż ruskie czołgi. Przetrwaliśmy zabory, przetrwaliśmy niejedną wojnę i jako Naród podnosiliśmy się. Tego co zapoczątkował PiS możemy nie przetrwać. Co się dzieje z narodami , gdzie podobne inicjatywy rozpoczęto już wcześniej możemy prześledzić na przykładzie choćby Szwecji. PiS propaguje marksizm kulturowy, prowadzący do niszczenia rodziny i wykorzenienia Polaków. Pozostaje mieć jedynie nadzieję , że do czasu najbliższych wyborów pojawi się jakaś siła polityczna , na którą będzie warto oddać głos Bo z pominięciem Kukiz15, nie ma już na kogo głosować w naszym kraju.
  Przy okazji: często zdarza mi się wyrażać moje opinie na stronie Niezależna.pl . Strona ta uchodzi za portal prawicowy i mieni się „strefą wolnego słowa” . Z przykrością stwierdzam , że „strefa wolnego słowa” wyjątkowo często potrafi posuwać się do cenzury wypowiedzi , której doświadczałem wielokrotnie. W tym miejscu pragnę przeciwko tej cenzurze zaprotestować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ