SZOK! Starcia podczas rocznicy smoleńskiej (10.04.2017). Nienawiść aktywistów z ramienia opozycji [eMisjaTV]


W trakcie przemówienia Jarosława Kaczyńskiego doszło do zamieszek, w których sympatycy PiSu starli się z opozycją. Niektórzy uczestnicy obchodów siódmej rocznicy smoleńskiej czekali cały dzień, aby wysłuchać wieczornego przemówienia prezesa PiSu. Gdy Jarosław Kaczyński zabrał wreszcie głos w okolicy rozległo się echo słowa „kłamca” nadawane z wielkich kolumn przez aktywistów KODu zajmujących skwer pod hotelem Bristol. Niektórym wyborcom Prawa i Sprawiedliwości puściły nerwy. Doszło do szarpaniny, w wyniku której trybuna opozycji została zdemolowana. W eterze słychać było najgorsze wyrazy. Polityczni przeciwnicy przez długi czas obrzucali się wzajemnie obelgami. Określenia „zdrajca”, „targowica”, czy „komuchy” nie schodziły ludziom z ust. Co jakiś czas ktoś kogoś popchnął. Porządek zaprowadziła dopiero policja, która oddzieliła obie grupy ponad stuosobowym oddziałem.

PRZECZYTAJ (KLIK): PAMIĘĆ I SZACUNEK ORAZ KPINY, ZOHYDZENIE OFIAR I DEZINFORMACJA. SMOLEŃSK 2010-2017

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Źródło: eMisjaTV

14 komentarzy do “SZOK! Starcia podczas rocznicy smoleńskiej (10.04.2017). Nienawiść aktywistów z ramienia opozycji [eMisjaTV]

 1. Waldemar Kodur mówi:
  W Polsce są Polacy i Polacy. Jedni spokojni, a drudzy inspirowani przez kogoś komu zależy na robienie zamętu podczas uroczystości przed pałacem prezydenckim. Tak było również w 2010 roku. Zbieranie nie wypalonych zniczy. Krzyż z puszek po piwie. Zbieranie żółtych tulipanów, które ludzie kładli na chodniku przed pałacem. Obrażanie katolików itd. Decyzje wydawane są przez osoby, których tam nie ma. Siedzą w zaciszu swoich gabinetów i obserwują.
  Podobnie było na marszach niepodległości w ubiegłych latach. Dopiero po wyborach prezydenckich i parlamentarnych się uspokoiło.Wszędzie prowokacje i sianie zamętu. Kiedy będzie koniec takich chamskich zachowań ?
  https://www.youtube.com/watch?v=ndUyuas9DT8

  https://www.youtube.com/watch?v=4DxxMYsH3AA
  Teraz można porównać czy coś się zmieniło. Nic tylko HGW trwa

 2. Byłem przed chwilą na księdza fb profilu. Szok! Lewactwo tam się tak rozpanoszyło szok! Dlaczego ksiądz nie blokuje prowokatorów? Miałem wrażenie że jestem w Izraelu. Robią księdzu śmietnik z profilu. Potem Michnik robi skany i pokazuje jaki antysemita z księdza. A to ludzie Michnika urządzili sobie śmietnik na ks. Jacka profilu.?! No miałem wrażenie że to jakaś społeczność żydowska!

  • Widzę, że jesteś stałym czytelnikiem blogów Michnika, bo doskonale wiesz, co on tam zamieszcza. Pewno chciałbyś i tutaj wprowadzić polityczną poprawność. Poza tym, skąd wiesz jak jest w Izraelu ? Skąd ponadto wiesz o czym piszą w Izraelu ? Dlaczego martwisz się o tzw antysemityzm, maczugę żydowską na Polaków, a nie martwisz się o antykatolicyzm i antypolonizm ? Pewne słowa zdradzają ludzi.

 3. Panie nasz!
  Poślij do nich posłańca
  wywodzącego się z nich,
  który będzie im recytował Twoje znaki
  i będzie ich nauczał Księgi i mądrości,
  i który będzie ich oczyszczał.
  Ty jesteś przecież Potężny, Mądry!”
  A któż odwraca się od religii Abrahama,
  jeśli nie ten, kto ogłupił swoją duszę?
  My wybraliśmy go już na tym świecie
  i on w życiu ostatecznym
  z pewnością będzie między sprawiedliwymi!
  Oto powiedział do niego jego Pan:
  „Poddaj się całkowicie!”
  On powiedział:
  „Poddałem się całkowicie Panu światów!”

  • Zaprawdę,
   w stworzeniu niebios i ziemi,
   w kolejnym następstwie nocy i dnia,
   w okręcie, który płynie po morzu
   – z tym, co jest pożyteczne dla ludzi –
   i w tym, co zesłał Bóg z nieba w postaci wody
   – ożywiając przez nią ziemię, po jej śmierci,
   i rozprzestrzeniając na niej wszelkie zwierzęta –
   w zmianie wiatrów i w chmurach,
   posłusznie podporządkowanym, między niebem a ziemią,
   – są z pewnością znaki
   dla ludzi, którzy są rozumni!

 4. ,,Protokoły mędrców Syjonu” radzę przeczytać wszystkim obrońcom PiS i zwolennikom innych żydowskich partii.
  Sprawa chyba jest jednak beznadziejna, Polacy nie lubią myśleć, nie lubią czytać, analizować informacje.

 5. Jednym z głównych celów 10 IV było zasianie wysoce emocjonalnego powodu (porównałbym do fałszywej flagi 11 IX w USraelu) celem jątrzenia, dzielenia Polaków, żeby nie powstali razem przeciw ż-jarzmu i okupacji.
  Od razu hasbara podłożyła nam durne hasło Katyń = Smoleńsk 2010 (Lejba Kone — Bolek, o ile pamiętam, mam zanotowane na blogu). Śp. Kaczyński, z najniższych notowań społecznych w swej karierze, wyrósł nagle na bohatera narodowego.
  Przepychanki z Krzyżem zaś wymanipulowano pod religionizm — komplet manipulacji agenturalnych emocjami — religijnymi, patriotycznymi i wokół przywódcy choćby tylko stworzonego percepcyjnie.
  Kto wkrótce po 10 IV przyjechał do Bula-komorowskiego? Ten sam expert od odurniania Europy Wsch., hiper-gent ż-CIA Brzezinsky, co wymanipulował Polaków na Solidurność m.in. exploatując Jana Pawła ii (fakty udokumentowane na moim blogu) i przypinając Bogurodzicę do klapy marynarki Bolka..
  Kreml byłby zgrają idiotów, by zorganizować katastrofę na swoim terenie… a jeszcze mniej — żeby zmajstrować coś podczas remontu tutka u siebie: inspekcja odbiorcza w Polin wykryłaby szacher-macher. Ż-suszpy podrzuciły im śmierdzącego szczura. Czy Kreml zagonił komplet VIPów do tutka? W tym głównodowodzących wszystkich rodzajów siłz brojnych!
  Czemu Putin podobno sfałszował ślectfo? Pytać Putina. Czemu nieujawni Prawdy o 11 IX? To są rozgrywki na globalnej szachownicy, o czym mamy li tylko pojęcie zjadacza chleba. Czemu Kreml miałby kooperować w jakikolwiek sposób z aparatem żydobanksterii w Polin? I tak by zmanipulowały przeciw Rosji (vide ż-lawina łgarstw nt. Rosji i Putina od lat).
  Czemu ż-NATO ani jewrosojuz nie wystąpiły stanowczo o udział w dochodzeniu nt. swego samolotu wojskowego i VIP-ów państwa-członka? Czemu USrael, jedyny trzymający razwiedkę satelitarną NATO, nie dostarczył zdjęć dowodowych? Czemu niezrobił tego Izrael, przyjaciel Kaczyńskiego/Kalksztajna?
  Tylko Rosja i USA mają pełne info — jako sprawca i/lub monopolista ślectfa czy satelitarki. Dopóki Polin jest najgorszym wrogiem Rosji z faszyngtonem i jewrosojuzem (przyklaśnięcie atakowi Trumpa na Syrię), niedowiedzą się Polacy prawdy o 10 IV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *