„PiS zaczął irytować normalnych ludzi”. Za te słowa na Ziemkiewicza wylano wiadro pomyj! JEST ODPOWIEDŹ!

Rafał Ziemkiewicz skomentował obecną sytuację polityczną w Polsce, zwłaszcza skupiając się na wzrastającym niezadowoleniu związanym z rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Głównymi powodami owego niezadowolenia – jak twierdzi Ziemkiewicz – jest podejście rządu do sprawy Bartłomieja Misiewicza oraz sprzeciw wobec reelekcji Donalda Tuska.

Po raz pierwszy odkąd rządzi, PiS zaczął irytować normalnych ludzi. Pajacowania KOD-u i celebrytów nie mają na to żadnego wpływu, to akurat normalsi nadal mają głęboko w de, wcale nie dlatego, że wolności i demokracji sobie nie cenią, tylko dlatego, że widzą doskonale, iż to kwik różnych odpędzanych od koryta „nadzwyczajnych kast”, tracących przywileje, obrywy i innego rodzaju ciepełko. Natomiast o nadwerężeniu dotychczasowej więzi emocjonalnej z władzą decydują dwie sprawy. Pierwsza to Misiewicz, druga – próba zablokowania przedłużenia kadencji Tuska. – pisze publicysta.

Diagnoza Rafała Ziemkiewicz wydaje się być sensowna, jednak w parze z Bartłomiejem Misiewiczem postawiłbym jeszcze jednego ulubieńca ministra Macierewicza, młodego Edmunda Jannigera. Dlaczego ci młodzi tak kurczowo są trzymani na stanowiskach w MON?

Ziemkiewicz podkreśla, że niezadowolenie społeczeństwa PiS ściągnął na siebie z „własnej głupoty”, a obrany kurs nie prowadzi do umocnienia władzy, ale do stopniowej jej utraty.

Słowa krytyki nie spodobały się twardym zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości i w komentarzach bez pardonu wylano na Ziemkiewicza wiadro pomyj. Publicysta w mocnych słowach skomentował bezrefleksyjne i chamskie komentarze: Pisowski betonie, aleś ty głupi. Zwracam uwagę na drobny przejaw, że władza zraża sobie prostych ludzi, a wy się obrażacie na rzeczywistość – napisał na Twitterze Ziemkiewicz.

14 komentarzy do “„PiS zaczął irytować normalnych ludzi”. Za te słowa na Ziemkiewicza wylano wiadro pomyj! JEST ODPOWIEDŹ!

  1. Ciekawe dlaczego p. Ziemkiewicz nie dostrzega największej afery, jaka szykuje się w historii Polski – likwidacji kopalni Krupiński ze złożami węgla koksującego o wartości ok. 40 miliardów złotych i to przez rząd PIS !!! I to z pełną świadomością o tym fakcie u Jarosława Kaczyńskiego, premier Beaty Szydło, ministra Krzysztofa Tchórzewskiego. Te polskie bogactwa po likwidacji kopalni trafią prawdopodobnie w ręce internacjonałów niemieckich za psi grosz ! Wkrótce w tej sprawie ma być złożone zawiadomienie do organów ścigania. A więc to nie tylko PO, SLD, PSL są umoczone w brudach. Poza tym redaktor nic nie wspomniał o najważniejszej sprawie – braku obrony przez PIS wartości katolickich.

    • Bo Ziemkiewicz analizuje to co może prowadzić do utraty władzy przez PiS! Do tej pory żadna gruba afea nie wykończyła żadnego rządu w III RPmale zrobiły to „ośmiorniczkni” … proste? W demokracji nie chodzi o prawdę ale o emocje.

  2. Zastanawiam się kto stoi za Misiewiczem i Jannigerem, że przez szefa MON-u są tak popierani. Jak dla mnie są oni niepoważni i za młodzi. Mogą co najwyżej być asystentami asystentów albo gońcami.

  3. jakby co to zostawiłem taki komentarz pod filmikiem… jednego Dominikanina, bo trafiłem na filmik przeglądając internet.
    Skoro ksiądz Jacek ma czynny udział w Sakramentach, Przyjmuje Eucharystie, mimo tego co przeszedł, to dalej czynnie należy do tego Kościoła… , ma czynny udział w Sakamentach, to w takim wypadku powiedzieć o osobie, która mimo wszystko, nie odstąpiła od Kościoła bo uczęszcza do Niego „dała się wkrecić złemu w Nienawiść”… Uważam że to jest krzywdzące i zostawiam bez komentarza. Tym bardziej krzywdzące że taki osąd mówi Kapłan? Który w tym przypadku stoi po stronie Ołtarza, a ksiądz Jacek siedzi w ławce? Jedyne pocieszenie że ów Człowiek Dominikanin Adam – ogląda filmiki ks Jacka. Po takim osądzie nie zostało mi nic innego, jak od twitterować kanał Langusta na Palmie – ten kanał na twiterze. A jakby ksiądz Jacek odczuł ten osąd personalnie, warto spojrzeć kategorią że to tylko osąd, nie poparty niczym. Jakby ksiądz Jacek przeczytał tego komentarza napisał go Marcin de Polonia, marcindepolonia.blogspot.com / i jakby co to zapomniałem hasło do mojego innego konta na youtube.

    a i ps, kiedyś wysłałem wiadomość email do ks. na youtube wiadomości po wystapieniu Skandaliści ale chyba nie doszedł, a jak doszedł to dobrze, to ten mój kanał stary nie jest aktualny/ i to nowy jakby co na youtube – marcin DePolonia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ