Zamach w Londynie z inspiracji establishmentu! Fałszywe łzy europejskiej „elity” [WIDEO]


W związku z zamachem terrorystycznym, który miał miejsce wczoraj (22 marca 2017) w samym sercu Londynu, na pierwszych stronach europejskich gazet publikowane są kondolencje przedstawicieli świata polityki i establishmentu. To wyraz skrajnej obłudy, ponieważ fałszywe łzy wylewają ci, którzy przez lata robią co w ich mocy, by tego typu ataki na europejskich ulicach stały się niemalże codziennością.

W rozmowie telefonicznej z premier Theresą May, jej oraz wszystkim Brytyjczykom Angela Merkel przekazała wyrazy współczucia po ataku w Londynie. Czy nie wydaje się Wam, że kanclerz Niemiec przekroczyła już wszelkie granice obłudy, przepraszając za to, co jest efektem od lat realizowanego przez nią planu? Oczywiście, do nieszlachetnego grona wraz z Angelą Merkel zaliczyć należy europejskie „elity”, finansowanych przez Georga Sorosa parlamentarzystów w Brukseli czy angielską Partię Konserwatywną, która we współpracy z brytyjskim maintsreamem, od miesięcy robi co w jej mocy, żeby skutecznie tuszować akty pedofilii islamskich gangów. Czy nie jest przypadkiem, że brytyjskie służby i politycy w porozumieniu z polskimi organami nie wpuściły mnie do Wielkiej Brytanii uznając, że jestem „poważnym zagrożeniem” dla społeczności Wyspiarzy, ponieważ identyfikuję się z wartościami chrześcijańskimi i sprzeciwiam się zbrodniczym aktom, zaś islamscy fundamentaliści mają swobodny wstęp do Wielkiej Brytanii?

PRZECZYTAJ (KLIK): Zakazano mi obrony chrześcijańskich dzieci! Szczegóły zatrzymania na lotnisku w Londynie

Komu zależy na multikulturalizmie i napuszczaniu na Europejczyków przedstawicieli radykalnego i zbrodniczego światopoglądu?

PRZECZYTAJ (KLIK): Dlaczego Żydom zależy na multikulturalizmie? Protesty rabinów w Nowym Jorku

Konkretne fakty utwierdzają w przekonaniu, że radykalny islam nie jest korzeniem problemu, z którym boryka się Europa Zachodnia, ale jego owocem. Gdzie zatem tkwi korzeń? I czy atak skoncentrowany jedynie na owocach będzie skuteczną walką?

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

9 odpowiedzi na „Zamach w Londynie z inspiracji establishmentu! Fałszywe łzy europejskiej „elity” [WIDEO]

 1. Zwyciężył Lew mówi:

  Mułzumański terroryzm to bajka dla mas. Oglądamy kolejny akt teatrzyku. Trochę nudnawo się już robi.

 2. aleksander mówi:

  Zamachy to narzędzie zbrodniarzy z Waszyngtonu i Tel Awiwu. Poczynając od 9/11 pędzą nas w pułapkę.

 3. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Trafna diagnoza problemu. Zanim zaczniemy ich żałować pamiętajmy z jaką zaciekłością z jaką nienawiścią społeczeństwa zachodnie zwalczają chrześcijaństwo. Chrześcijanie są przedstawiani jako religia nienawiści którą trzeba zniszczyć a islam jako religia pokoju którą trzeba chronić za wszelką cenę?

 4. piotr bein mówi:

  „radykalny islam nie jest korzeniem problemu” — bingo! Wielebny Ojcze Jacku
  Merkel i kondon-lencyjne politykiery też nie, nawet nie Soros bo w pojedynkę w oderwaniu od żydłackiej kliki globalnej niewiele zdziałałby, np. bez pomocy Erdogana, waŻnego pionka w klice:
  https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

 5. piotr bein mówi:

  Proszę rodaków o interwencje w obronie Andrzeja Dziąby przed dintojrą.
  Przykłady do wykorzystania i podkładka tu:
  http://wp.me/pzHyp-6pW
  Pan Andrzej jeszcze niedawno zaoferował naszemu Ks. Jackowi pomoc ze swego przebogatego doświadczenia przeciw dintojrii — prawie 20 spraw 100% sfingowanyvh przez mafię talmudyczną zwaną wymiarem sprawiedliwości buhaha
  Dziś jest ścigany listem gończym, zupełnie niewinny–nie tak jak Ks. Jacek globalny dywersant, xenofob i antysemita ;;;;;))))))

 6. normalny mówi:

  Podziwiam Księdza wiedzę w temacie inspiracji żydowskiej w wojnie cywilizacji islamskiej przeciwko katolicyzmowi .Tam gdzie dwóch się bije ,Żydzi korzystają bo realizują swój naczelny cel budowę wielkiego Izraela. Niestety tak skutecznie obrzezali mózgi nie tylko Polakom, że robią to w białych rękawiczkach i całkowicie bezkarnie. A tak na marginesie to nazwisko Maj tak jak inne tworzone od miesięcy czy miejscowości jest typowo żydowskie.

 7. Waldemar Kodur mówi:

  Walemar Kodur mówi :

  Księże Jacku dziękuje za słowa otuchy.
  Niby broń chemiczna w Iraku, agresja na Afganistan, śmierć Kaddfiego w Libii, rozpętanie wojny w Syrii za tym wszystkim stoją rządy USA. 12 lat okupacji Afganistanu przez Związek Radziecki, bojkot olimpiady w Moskwie przez USA za tę okupację. Stale ktoś bez przerwy robi zamęt w tym świecie. Nasi starsi bracia w wierze, którzy są na całym świecie i szukają swojego miejsca na naszym globie.

 8. Piotr Bein mówi:

  Mafia dintoryjna nie reprezentuje Polskiego Narodu i Państwa, tylko okupacyjną władzę żydłacką w Polsce. Mafia ta nie kieruje się nadrzędnym prawem naturalnym, obowiązującym w naszej cywilizacji, ani wypływającymi zeń Konstytucją i Prawem Polskim, tylko zasadami talmudycznymi: supremacjonizm żydłacki kosztem gojów, traktowanych jak bydło. Po odzyskaniu przez Polskę suwerenności, członkowie mafii oraz członkowie rządu odpowiedzialni za brak konsekwencji, będą ścigani i karani należycie.

 9. Pingback:WYDANIE SPECJALNE Sprawa Andrzeja Dziąby + Socjo-patyczna mafia dintojri Polin igra z ogniem « Grypa666's Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ